Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Αποτελέσματα Εποχικών Πυροσβεστών (2020)

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 1819202122 44>
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος

Pyr Δες τη Λίστα
Λοχαγός
Λοχαγός

Μέλος από: 18/Φεβρουαρίου/2020
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση Pyr Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: Αποτελέσματα Εποχικών Πυροσβεστών (2020)
    Αποστολή: 10/Μαΐου/2020 ώρα 22:38
Αρχικά αποστάλθηκε από Maradonito

Pyr πιστευεις οτι μεσα στη βδομαδα θα παρουμε καρτελες;

Η εκτίμηση μου είναι ότι έως Παρασκευή θα δοθούν οι καρτέλες.
Επιστροφή στην κορυφή
Maradonito Δες τη Λίστα
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος

Μέλος από: 06/Μαΐου/2020
  Παράθεση Maradonito Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 10/Μαΐου/2020 ώρα 23:11
Ποσες μερες δινουν περιπου να περασεις γιατρους;
Επιστροφή στην κορυφή
theo12345 Δες τη Λίστα
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Λοχίας - ΕΠΟΠ

Μέλος από: 20/Μαρτίου/2019
  Παράθεση theo12345 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Μαΐου/2020 ώρα 09:03
Καλημερααα παιδιαααα ποτε θα ξερουμε σε ποια πολη του νομου περασαμε; Μετα τα αθληματα;
Επιστροφή στην κορυφή
Pyr Δες τη Λίστα
Λοχαγός
Λοχαγός

Παράθεση Pyr Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Μαΐου/2020 ώρα 10:17
Αρχικά αποστάλθηκε από Maradonito

Ποσες μερες δινουν περιπου να περασεις γιατρους;

Λόγο της ιδιαίτερης κατάστασης που περνάμε ίσως υπάρχει απόκλιση από πέρυσι που ήταν 4-5 ημέρες.
Επιστροφή στην κορυφή
Pyr Δες τη Λίστα
Λοχαγός
Λοχαγός

Παράθεση Pyr Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Μαΐου/2020 ώρα 10:19
Αρχικά αποστάλθηκε από theo12345

Καλημερααα παιδιαααα ποτε θα ξερουμε σε ποια πολη του νομου περασαμε; Μετα τα αθληματα;

Φίλε μου πριν υπογράψεις την σύμβαση θα πρέπει να πεις που θες να πας π. υ. ή π. κ. που μέχρι τη σειρά σου με βάση τα μόρια στο πίνακα είναι διαθέσιμες.
Επιστροφή στην κορυφή
Maradonito Δες τη Λίστα
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος

Παράθεση Maradonito Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Μαΐου/2020 ώρα 10:30
Ευχαριστω pyr...
Επιστροφή στην κορυφή
christripol Δες τη Λίστα
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος

Μέλος από: 07/Ιανουαρίου/2020
  Παράθεση christripol Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Μαΐου/2020 ώρα 19:14
ΜΠΟΡΕΊ ΕΝΑΣ ΕΠΟΧΙΑΚΌΣ ΠΥΡΟΣΒΈΣΤΗΣ ΝΑ ΕΡΓΆΖΕΤΑΙ ΤΑΥΤΌΧΡΟΝΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΙΔΙΩΤΙΚΌ ΤΟΜΈΑ ΣΑΝ ΔΕΎΤΕΡΗ ΔΟΥΛΕΙΆ;
Επιστροφή στην κορυφή
christripol Δες τη Λίστα
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος

Μέλος από: 07/Ιανουαρίου/2020
  Παράθεση christripol Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Μαΐου/2020 ώρα 19:24
Μπορεί ενας εποχιακος πυροσβέστης να δουλεύει ταυτόχρονα στον ιδιωτικό τομέα σαν δεύτερη δουλειά;
Επιστροφή στην κορυφή
Pyr Δες τη Λίστα
Λοχαγός
Λοχαγός

Παράθεση Pyr Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Μαΐου/2020 ώρα 19:47
Αρχικά αποστάλθηκε από christripol

Μπορεί ενας εποχιακος πυροσβέστης να δουλεύει ταυτόχρονα στον ιδιωτικό τομέα σαν δεύτερη δουλειά;

Ναι τις ημέρες που δεν έχεις υπηρεσία και επίσης με ένσημα που θα σου κολλάει ο εργοδότης εκτός της πυροσβεστικής που θα μετράνε τα ένσημα του ιδιωτικού δε θα μετράνε συνταξημα.
Επιστροφή στην κορυφή
Rampo ap ta Lidl Δες τη Λίστα
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος

Μέλος από: 04/Μαΐου/2020
  Παράθεση Rampo ap ta Lidl Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Μαΐου/2020 ώρα 20:09
Αρχικά αποστάλθηκε από Pyr

Ναι τις ημέρες που δεν έχεις υπηρεσία και επίσης με ένσημα που θα σου κολλάει ο εργοδότης εκτός της πυροσβεστικής που θα μετράνε τα ένσημα του ιδιωτικού δε θα μετράνε συνταξημα.
Να ρωτησω κατι αν ξερει καποιος, σε περιπτωση που δουλεψει καποιος σε εταιρια προμηθειων οδηγος τις μερες που δε δπυλευει υπαρχει θεμα αν κανει δρομολογια μακρυα απ το νομο που υπηρετει;
Επιστροφή στην κορυφή
Githio Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 08/Μαΐου/2020
  Παράθεση Githio Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Μαΐου/2020 ώρα 23:40
Παιδιά καλησπέρα... Ξέρει κάποιος να μας πει αν και πότε δηλώνουμε την τοποθεσία που θέλουμε να πάμε; πιο πάνω είπαν ότι δηλώνουμε όταν θα υπογράψουμε την σύμβαση... Αλλά αυτό νομίζω ότι δεν μπορεί να γίνει.. Γιατί την σύμβαση την υπογράφουμε 3 μέρες περίπου πριν πιάσουμε δουλειά... αν ξέρετε πειτε μας
Επιστροφή στην κορυφή
ydneas Δες τη Λίστα
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής

Μέλος από: 11/Σεπτεμβρίου/2019
  Παράθεση ydneas Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 12/Μαΐου/2020 ώρα 07:32
Παιδιά κανένας άλλος για δυτική αττική;
Επιστροφή στην κορυφή
Pyr Δες τη Λίστα
Λοχαγός
Λοχαγός

Παράθεση Pyr Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 12/Μαΐου/2020 ώρα 08:18
Αρχικά αποστάλθηκε από Githio

Παιδιά καλησπέρα... Ξέρει κάποιος να μας πει αν και πότε δηλώνουμε την τοποθεσία που θέλουμε να πάμε; πιο πάνω είπαν ότι δηλώνουμε όταν θα υπογράψουμε την σύμβαση... Αλλά αυτό νομίζω ότι δεν μπορεί να γίνει.. Γιατί την σύμβαση την υπογράφουμε 3 μέρες περίπου πριν πιάσουμε δουλειά... αν ξέρετε πειτε μας

Φίλε μου , ότι γράφει η προκήρυξη , πως δε γίνεται ;

Λέει ξεκάθαρα πριν υπογράψεις διαλέγεις τι εχει μείνει ανάλογα τη σειρά σου κ υπογράψεις και πας. Αυτό δεν έγινε πέρυσι γίνεται πρώτη φορά φέτος.
Επιστροφή στην κορυφή
2 Μαλ Δες τη Λίστα
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος

Μέλος από: 01/Ιουνίου/2019
  Παράθεση 2 Μαλ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 12/Μαΐου/2020 ώρα 13:51
Αναρτήθηκε ο πίνακας με τους υποψήφιους για παραλαβή κσρτελων
Επιστροφή στην κορυφή
Githio Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 08/Μαΐου/2020
  Παράθεση Githio Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 12/Μαΐου/2020 ώρα 13:56
Πότε μπορούμε να πάμε να πάρουμε τις καρτέλες;

Επιστροφή στην κορυφή
gxar8214 Δες τη Λίστα
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος

Παράθεση gxar8214 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 12/Μαΐου/2020 ώρα 14:23
Τωρα ποια ειναι η συνεχεια της διαδικασιας περιμενουμε να μας ειδοποιησουν απο την υπηρεσια για να παραλαβουμε τις καρτελες η απευθυνομαστε εμεις σε αυτους;
Επιστροφή στην κορυφή
oikononopoulos6 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 09/Αυγούστου/2019
  Παράθεση oikononopoulos6 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 12/Μαΐου/2020 ώρα 14:24
Παιδια τα συγχαρητηρια μου σε οσους περασαν. Εχω μια ερωτηση οποιοι ειναι σε πιο κατω θεσεις αποτι χρειαζεται υπαρχει καμια πιθανοτητα να τους καλεσουν; Στην περιπτωση μου εχω αλλες 14 μπροστα και ειναι πυ αθηνων αλλα μηπως εχω καμια ελπιδα μπας και καλεσουν
Επιστροφή στην κορυφή
Pyr Δες τη Λίστα
Λοχαγός
Λοχαγός

Παράθεση Pyr Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 12/Μαΐου/2020 ώρα 14:42
Αρχικά αποστάλθηκε από oikononopoulos6

Παιδια τα συγχαρητηρια μου σε οσους περασαν. Εχω μια ερωτηση οποιοι ειναι σε πιο κατω θεσεις αποτι χρειαζεται υπαρχει καμια πιθανοτητα να τους καλεσουν; Στην περιπτωση μου εχω αλλες 14 μπροστα και ειναι πυ αθηνων αλλα μηπως εχω καμια ελπιδα μπας και καλεσουν

Φίλε μου τις πιθανότητες κανείς δε μπορεί να σου τις πει...

Το σίγουρο είναι πως ακόμα και σε βάθος πενταετίας οι κοντινοί επιλαχόντες έχουν πιθανότητες.
Επιστροφή στην κορυφή

Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 1819202122 44>