Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Αποτελέσματα Εποχικών Πυροσβεστών (2020)

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 1617181920 45>
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος

2 Μαλ Δες τη Λίστα
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος

Μέλος από: 01/Ιουνίου/2019
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση 2 Μαλ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: Αποτελέσματα Εποχικών Πυροσβεστών (2020)
    Αποστολή: 07/Μαΐου/2020 ώρα 17:12
Αποτελέσματα από εβδομάδα ή αύριο ;
Επιστροφή στην κορυφή
Pyr Δες τη Λίστα
Λοχαγός
Λοχαγός

Μέλος από: 18/Φεβρουαρίου/2020
  Παράθεση Pyr Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Μαΐου/2020 ώρα 13:34
Κυριακή ως 24:00 ανάρτηση αποτελεσμάτων με ισοβαθμίες

Δευτέρα 12:00 κληρώσεις ισοβαθμούντων

Τρίτη ως 24:00 ανάρτηση πινάκων ισοβαθμούντων ΚΑΙ πίνακας με ονόματα που θα πάνε να παραλάβουν καρτέλα υγειονομικής εξέτασης.
Επιστροφή στην κορυφή
2 Μαλ Δες τη Λίστα
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος

Μέλος από: 01/Ιουνίου/2019
  Παράθεση 2 Μαλ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Μαΐου/2020 ώρα 14:40
Το σύνολο των αναμορφωμενων πινάκων του διαγωνισμού, οι οποίοι θα περιλαμβάνουν ΚΑΙ ισοβαθμίες θα αναρτηθεί μέχρι την Κυριακή στις 12 το βράδυ. Αν καταλαβα καλά οι τελικοί πίνακες θα βγουν Κυριακή
Επιστροφή στην κορυφή
Gome91 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 28/Απριλίου/2020
  Παράθεση Gome91 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Μαΐου/2020 ώρα 14:51
Ευχαριστουμε πολυ Pyr και 2 Μαλ, πραγματικα βοηθατε πολυ σε ολη αυτη την κατασταση. Αν ειναι ευκολο θα ηθελα να ρωτησω κατι που εχουμε ξαναρωτησει, αν μπορεσετε να μαθετε βεβαια. Τι γινεται για τους υποψηφιους που ειναι απο αλλο Νομο, για την παραλαβη υγειονομικης καρτελας, τι γινεται σε αυτη την περιπτωση οπου υπαρχει ακομη απαγορευση. Ευχαριστω και παλι, καλη συνεχεια και καλη επιτυχία.
Επιστροφή στην κορυφή
D PAP Δες τη Λίστα
Επιλοχίας
Επιλοχίας

Μέλος από: 27/Απριλίου/2020
  Παράθεση D PAP Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Μαΐου/2020 ώρα 15:00
Αυτο θελω να ρωτησω κ γω! Γινεται τις καρτελες να τις παρουμε απο την πυροσβεστικη της περιοχης μας; Λογω της απαγορευσης μετακινησης σε νομο μεχρι τις 18... Λογικα ομως πρεπει να γινεται γιατι με τους εφ αλλου εκανα τα χαρτια μου εγω και απο αλλου την παρελαβα. Κστοπιν συνενοησης ομως... Αν γνωριζει καποιος παντως... Ευχαριστω...
Επιστροφή στην κορυφή
Pyr Δες τη Λίστα
Λοχαγός
Λοχαγός

Παράθεση Pyr Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Μαΐου/2020 ώρα 15:43
Θα υπάρχει λύση από την ΔΙΠΥΝ όπου εκανε ο καθε ένας αίτηση , σε καμία περίπτωση δεν θα πουνε "ελάτε παράνομα" αν τυχόν υπάρξει πρόσκληση να πάνε όλοι αυτοπροσώπως για πα παραλαβη καρτέλας να είστε σίγουροι ότι θα υπάρξει και ανάλογη βεβαίωση.
Επιστροφή στην κορυφή
sakalom Δες τη Λίστα
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας

Μέλος από: 15/Ιανουαρίου/2008
  Παράθεση sakalom Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Μαΐου/2020 ώρα 16:56
Από ότι φαίνεται η πρόσληψη πάει σίγουρα για Ιούνιο.
Επιστροφή στην κορυφή
Githio Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 08/Μαΐου/2020
  Παράθεση Githio Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Μαΐου/2020 ώρα 17:27
Πάντως να ξέρετε θα γίνουν πολλά κόλπα με τις ενστάσεις... Κ κάποιοι που είναι στην μέση του πίνακα με τους επιτιχοντες... Θα φάνε άκυρο ! Θυμηθητε το
Επιστροφή στην κορυφή
Pyr Δες τη Λίστα
Λοχαγός
Λοχαγός

Παράθεση Pyr Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Μαΐου/2020 ώρα 17:27
Αρχικά αποστάλθηκε από sakalom

Από ότι φαίνεται η πρόσληψη πάει σίγουρα για Ιούνιο.

Και είναι πολύ καλά αρχές Ιουνίου..

Μη ξεχνάμε ότι οι περυσινοι εποχικοί δούλεψαν 4 μήνες.
Επιστροφή στην κορυφή
Pyr Δες τη Λίστα
Λοχαγός
Λοχαγός

Παράθεση Pyr Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Μαΐου/2020 ώρα 17:28
Αρχικά αποστάλθηκε από Githio

Πάντως να ξέρετε θα γίνουν πολλά κόλπα με τις ενστάσεις... Κ κάποιοι που είναι στην μέση του πίνακα με τους επιτιχοντες... Θα φάνε άκυρο ! Θυμηθητε το

Καλό είναι να μας πεις λεπτομέρειες αλλιώς φαίνεται σαν λόγια του αέρα να είναι το σχόλιο σου φίλε μου.
Επιστροφή στην κορυφή
Githio Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Παράθεση Githio Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Μαΐου/2020 ώρα 17:48
Εντάξει είναι λόγια του αέρα... Στην Κέρκυρα μπήκαν άτομα που δεν έκαναν καθόλου αίτηση στην αρχή... τέλος πάντων... Γνώμη μου είναι αυτή παιδιά.. Μακάρι να κάνω λάθος.. Κρίμα είναι να το χάσουμε πάντως
Επιστροφή στην κορυφή
Pyr Δες τη Λίστα
Λοχαγός
Λοχαγός

Παράθεση Pyr Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Μαΐου/2020 ώρα 18:07
Αρχικά αποστάλθηκε από Githio

Εντάξει είναι λόγια του αέρα... Στην Κέρκυρα μπήκαν άτομα που δεν έκαναν καθόλου αίτηση στην αρχή... τέλος πάντων... Γνώμη μου είναι αυτή παιδιά.. Μακάρι να κάνω λάθος.. Κρίμα είναι να το χάσουμε πάντως

Φίλε μου , ναι γνώμη σου είναι , αλλά δεν λες λεπτομέρειες ( το σκεπτικό σου ) για τις ενστάσεις που θα γίνουν και πως ακριβώς κάποιος που είναι στη μέση θα φύγει εκτός των επιτυχόντων.

Όσο αναφορά το μπέρδεμα που έγινε στη Κέρκυρα πως ξέρεις ότι ισχύει αυτό και ότι δεν χάθηκε ο εμπρόθεσμο ς φάκελος του υποψηφίου; Κ αν όντως έγινε πουστια γιατί να μη γίνει σε όλες τις ΔΙΠΥΝ;
Επιστροφή στην κορυφή
GreekMarines11 Δες τη Λίστα
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας

Μέλος από: 24/Ιανουαρίου/2020
  Παράθεση GreekMarines11 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Μαΐου/2020 ώρα 18:24
Εγώ ξέρω πως πέρυσι στην κλήρωση της 1ης εμακ έστησαν ακόμη και την κλήρωση και μπήκε ένας που ήθελαν! Δεν έχω αποδείξεις αλλά το είδα με τα μάτια μου! Οποίος θέλει πιστεύει οποίος δεν θέλει όχι
Επιστροφή στην κορυφή
Pyr Δες τη Λίστα
Λοχαγός
Λοχαγός

Παράθεση Pyr Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Μαΐου/2020 ώρα 18:47
Αρχικά αποστάλθηκε από GreekMarines11

Εγώ ξέρω πως πέρυσι στην κλήρωση της 1ης εμακ έστησαν ακόμη και την κλήρωση και μπήκε ένας που ήθελαν! Δεν έχω αποδείξεις αλλά το είδα με τα μάτια μου! Οποίος θέλει πιστεύει οποίος δεν θέλει όχι

Σε περίπτωση που δε πήγε κανένας να δει την κλήρωση , μπορεί να έγινε η πουστια μπορεί και όχι. Κανει δε ξέρει όπως λες... Θα μπορούσαν όμως να πάνε όλοι να είναι εκεί παρών για να μη υπάρξει καμία πιθανή πουστια.
Επιστροφή στην κορυφή
GreekMarines11 Δες τη Λίστα
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας

Μέλος από: 24/Ιανουαρίου/2020
  Παράθεση GreekMarines11 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Μαΐου/2020 ώρα 18:48
Εγώ πήγα είδα με τα μάτια μου και έφυγα! Τουλάχιστον φέτος έβαλαν βαθμό απολυτηρίου
Επιστροφή στην κορυφή
Pyr Δες τη Λίστα
Λοχαγός
Λοχαγός

Παράθεση Pyr Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Μαΐου/2020 ώρα 18:48
Αρχικά αποστάλθηκε από GreekMarines11

Ναι μπορεί να το είδες κ με τα μάτια σου δεν αντιλέγω προφανώς όμως έλειπε το θύμα , θα μπορούσε επαναλαμβάνω να είναι παρών κ να το αποτρέψει. Διαφωνείς ;
Επιστροφή στην κορυφή
Maradonito Δες τη Λίστα
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος

Μέλος από: 06/Μαΐου/2020
  Παράθεση Maradonito Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Μαΐου/2020 ώρα 21:30
Πως να φυγει ρε φιλε απο την θεση της βαθμολογιας; δηλ θα του βαλουν πλαστα πτυχεια για να βγαλει μορια; αυτα δεν γινονται... και πολυ σωστα ο pyr παραπανω λεει οτι πρεπει να εισαι παρων στην κληρωση εξαλου σε καλουν να πας.
Επιστροφή στην κορυφή
Githio Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Παράθεση Githio Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Μαΐου/2020 ώρα 21:36
Ρε φίλε πες ότι εσύ είσαι τελευταίος στους επιτιχοντες... Ένας να κάνει μια λαμογια.. Εσύ έφυγες... Πρώτη φορά θα γίνει; ειδικά τώρα που το πάνε για μονιμότητα!
Επιστροφή στην κορυφή

Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 1617181920 45>