Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Αποτελέσματα Λιμενοφυλάκων (2020)

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 3031323334 98>
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος

Takis7 Δες τη Λίστα
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος

Μέλος από: 08/Μαΐου/2020
Κατάσταση: Online
  Παράθεση Takis7 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: Αποτελέσματα Λιμενοφυλάκων (2020)
    Αποστολή: 24/Μαΐου/2020 ώρα 21:26
Αποτι έμαθα έκοψαν αρκετούς-ες ακόμα κ με 169,6, όπως κο στα αγωνίσματα έγινε μακελειό αλλλαααα και παλιι... παίζουν με το άγχος μας στο υπουργείο
Επιστροφή στην κορυφή
Luci7 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 23/Μαΐου/2020
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση Luci7 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Μαΐου/2020 ώρα 21:38
Παιδιά, εγώ είμαι από βόρεια Ελλάδα και σκέφτομαι τελικά να μην κατέβω. Δεν είναι καιροί για να δώσουμε 200+ ευρώ για αεροπορικά+διαμονή+διατροφή τη φορά, πόσο μάλλον σε μια χώρα που δεν υπάρχει αξιοκρατία και διαφάνεια. Επίσης, σκέφτομαι πόσο μεγάλη θα είναι η απογοήτευση μου όταν θα έχω ξοδέψει πολύ χρόνο και κόπο για να πάρω άδειες από τη δουλειά, ώστε να μπορέσω να κατέβω. Δυστυχώς, οι πιθανότητες δεν είναι για ΟΛΟΥΣ ιδιες!
Επιστροφή στην κορυφή
Second Δες τη Λίστα
Επιλοχίας
Επιλοχίας

Μέλος από: 04/Φεβρουαρίου/2020
  Παράθεση Second Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Μαΐου/2020 ώρα 22:54
Αρχικά αποστάλθηκε από Luci7

Παιδιά, εγώ είμαι από βόρεια Ελλάδα και σκέφτομαι τελικά να μην κατέβω. Δεν είναι καιροί για να δώσουμε 200+ ευρώ για αεροπορικά+διαμονή+διατροφή τη φορά, πόσο μάλλον σε μια χώρα που δεν υπάρχει αξιοκρατία και διαφάνεια. Επίσης, σκέφτομαι πόσο μεγάλη θα είναι η απογοήτευση μου όταν θα έχω ξοδέψει πολύ χρόνο και κόπο για να πάρω άδειες από τη δουλειά, ώστε να μπορέσω να κατέβω. Δυστυχώς, οι πιθανότητες δεν είναι για ΟΛΟΥΣ ιδιες!
Μην το λες αυτό δε θα μετρήσει καθόλου το βισμα. Στους σημαιοφόρους δεν μέτρησε το ξέρω από γνωστούς ήταν όλα καθαρά και τίμια. Έχει πεσει πολύ κράξιμο για το σώμα σε αυτό το κομμάτι. Τελείωσαν αυτά. Υπάρχουν οι ενστάσεις πέρασε μόνο όποιος άξιζε
Επιστροφή στην κορυφή
Second Δες τη Λίστα
Επιλοχίας
Επιλοχίας

Παράθεση Second Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Μαΐου/2020 ώρα 22:57
Αρχικά αποστάλθηκε από ΜΕΚS

Αρχικά αποστάλθηκε από 310LELE

Παιδιά μη το βάζετε κάτω κανείς δε ξέρει τι σχέδιο θα έχει ο Θεός για τον καθένα μας, να σφίξετε δόντια και πορτοφόλι και να κατεβείτε καλύτερα να μετανιώνεις για κάτι που έκανες παρά για κάτι που δεν έκανες γιατί αυτό το αν θα σας στοιχειώνει για καιρό.
Α ρε φίλε ποσο σε παω
ΜΕΚΣ ότι λέω στον εαυτό μου λέω κ εδώ. Δεν θα τα παρατήσω και δεν θα παραχωρήσω απλόχερα τη θέση μου, θα παλέψω και ότι βγει. Γτ όπως και ο τακαρος το θέλω κ εγώ από μικρός το λιμενικό. Αν δεν περάσω θα ξέρω ότι τουλάχιστον έκανα ότι μπορούσα. ΟΛΟΙ αυτό να κάνετε
Επιστροφή στην κορυφή
Second Δες τη Λίστα
Επιλοχίας
Επιλοχίας

Παράθεση Second Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Μαΐου/2020 ώρα 23:00
Συμφωνώ απόλυτα κ εγώ με τον λελε
Επιστροφή στην κορυφή
Lina91 Δες τη Λίστα
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος

Μέλος από: 11/Μαρτίου/2020
  Παράθεση Lina91 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 25/Μαΐου/2020 ώρα 00:33
Αρχικά αποστάλθηκε από Luci7

Λούσι υπάρχει διαφάνεια παντού! οντως υπάρχουν έξοδα και δουλειές στη μέση αλλά δεν βαριέσαι. Τακη7 όλα ρευστά είναι! Όλα παίζονται γιατί όντως κοβουν και για μισό πόντο και τα αθληματα δεν είναι εύκολο να τα δόσεις όλα σε μια μέρα καθως και τα 1000μ, μήκος,100 είναι δυσκολα αν δεν έχεις προπονηθεί μήνες βάλε και τη κούραση που θα έχεις για να πας στη πισίνα μετά, όποτε καταλαβαίνεις ότι μπορεί να έχεις πιθανότητες! Όλα είναι θεού θέλοντος
Επιστροφή στην κορυφή
katadromeas12 Δες τη Λίστα
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος

Μέλος από: 16/Μαΐου/2020
  Παράθεση katadromeas12 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 25/Μαΐου/2020 ώρα 11:31
Καλημέρα παιδιά! Τώρα στην υψομετρηση χρειάζεται να πάμε και εξετάσεις;
Επιστροφή στην κορυφή
JimA Δες τη Λίστα
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός

Μέλος από: 29/Ιουνίου/2018
  Παράθεση JimA Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 25/Μαΐου/2020 ώρα 11:44
Οχι φιλε μετα στα υγειονομικα αυτο
Επιστροφή στην κορυφή
katadromeas12 Δες τη Λίστα
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος

Μέλος από: 16/Μαΐου/2020
  Παράθεση katadromeas12 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 25/Μαΐου/2020 ώρα 11:49
Σε ευχαριστώ πολύ φίλε μου για την πληροφορία!!
Επιστροφή στην κορυφή
JimA Δες τη Λίστα

Παράθεση JimA Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 25/Μαΐου/2020 ώρα 11:51
Να σαι καλα, καλες προπονησεις!!
Επιστροφή στην κορυφή
JimA Δες τη Λίστα

Παράθεση JimA Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 25/Μαΐου/2020 ώρα 11:57
Και μιας και ειπα για προπονησεις να ενα αποτελεσματικοτατο προγραμμα για ελξεις. Διαβαστε το οσοι δεβ το διαβασατε απο τις ειδικες. Α και να παιρνετε καμμια 50 κοιλιακους πριν τον υπνο και μολις ξυπνησετε. Αυτο σε συνδυασμο με το στρωσιμο ειναι δεκα φορες πιο τονωτικο απ ενα καλο γα#%##%σι!!!
Επιστροφή στην κορυφή
JimA Δες τη Λίστα

Παράθεση JimA Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 25/Μαΐου/2020 ώρα 11:58
https://tolmwnnika.blogspot.com/2014/02/blog-post_27.html?m=0
Επιστροφή στην κορυφή
310LELE Δες τη Λίστα
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης

Μέλος από: 19/Οκτωβρίου/2010
  Παράθεση 310LELE Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 25/Μαΐου/2020 ώρα 15:06
Η ακτινογραφία πρέπει να είναι σε φίλμ,cd δύσκολα ε;
Επιστροφή στην κορυφή
Second Δες τη Λίστα
Επιλοχίας
Επιλοχίας

Παράθεση Second Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 25/Μαΐου/2020 ώρα 15:11
Αρχικά αποστάλθηκε από 310LELE

Η ακτινογραφία πρέπει να είναι σε φίλμ,cd δύσκολα ε;
κανονικά φιλμ λελε
Επιστροφή στην κορυφή
Second Δες τη Λίστα
Επιλοχίας
Επιλοχίας

Παράθεση Second Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 25/Μαΐου/2020 ώρα 15:11
Θέλει και φωτογραφία επάνω
Επιστροφή στην κορυφή
GAMEASGEW Δες τη Λίστα
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος

Μέλος από: 12/Αυγούστου/2019
  Παράθεση GAMEASGEW Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 25/Μαΐου/2020 ώρα 15:32
Μέσον πάντα θα υπάρχει στο λιμενικό τα στραβά μάτια θα γίνουν σίγουρα σε κιλά και αθλητικά... Όποιος πει το αντίθετο ζει σε άλλο κόσμο...
Επιστροφή στην κορυφή
Vegeta1993 Δες τη Λίστα
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος

Μέλος από: 02/Οκτωβρίου/2017
  Παράθεση Vegeta1993 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 25/Μαΐου/2020 ώρα 16:00
Έχουν σταματήσει αυτά , αξιωματικούς έγινε αξιοκρατικά η διαδικασία δεν χάρισαν σε κανένα.
Επιστροφή στην κορυφή
GAMEASGEW Δες τη Λίστα
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος

Μέλος από: 12/Αυγούστου/2019
  Παράθεση GAMEASGEW Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 25/Μαΐου/2020 ώρα 16:03
Ναι όπως αξιοκρατικά ήταν και στους φρουρούς... Που πέρασαν παχύσαρκοι και και άχρηστοι... στην Ελλάδα το βύσμα δεν τελειώνει ποτέ οι επιτροπές ορίζονται από το υπουργείο μαυτιλιαε...
Επιστροφή στην κορυφή

Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 3031323334 98>