Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

2020 B ΕΣΣΟ - 565 ΤΠ Λαγός (Έβρος)

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1234>
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος

Σωτήρης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Σωτήρης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: 2020 B ΕΣΣΟ - 565 ΤΠ Λαγός (Έβρος)
    Αποστολή: 06/Μαρτίου/2020 ώρα 00:31
Και εγω απο Αθήνα μπρο. Θα φύγω Δευτέρα το βράδυ στις 11:50. Απο Διδυμότειχο όμως πως θα παω λαγο ενας θεός ξέρει. Ψήσου να μοιραστούμε ταξι😂
Επιστροφή στην κορυφή
Σωτήρης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Σωτήρης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 06/Μαρτίου/2020 ώρα 00:38
Σωτήρης λεκα στο ινστα με γκρικλις οποίος ειναι για λαγο απο αθηνα 10/3 και φτάνει Διδυμότειχο 5 η ωρα10/3 ας στείλει.
Επιστροφή στην κορυφή
Orestis880 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 22/Φεβρουαρίου/2020
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση Orestis880 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 06/Μαρτίου/2020 ώρα 09:35
Ειναι κανεις που παρουσιαζεται 10/3; Φευγω 23.59 Δευτερα βραδυ με το τελευταιο κτελ απο Θεσσαλονικη για Διδυμοτειχο, μετα απ οσο ξερω παιδια μονο ταξι παιζει για Λαγο
Επιστροφή στην κορυφή
Γιάννης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Γιάννης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 06/Μαρτίου/2020 ώρα 13:28
Το οτι πρεπει να πληρώσουμε απο την τζεπη μας για λαγο με ξεπερνάει... οτι νανε αν δεν έχουμε δηλαδή πρεπει να περπατήσουμε 16 χιλιόμετρα..
Επιστροφή στην κορυφή
12/3 Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση 12/3 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 06/Μαρτίου/2020 ώρα 13:42
Απο που εισαι φιλος και που πας; Γτ και εγω 12/3 μπαινω
Επιστροφή στην κορυφή
12/3 Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση 12/3 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 06/Μαρτίου/2020 ώρα 13:44
Και εγω απο Θεσσαλονικη ειμαι 12/3 μπαινω πως θα σας βρω?
Επιστροφή στην κορυφή
Dim12/3 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 06/Μαρτίου/2020
  Παράθεση Dim12/3 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 06/Μαρτίου/2020 ώρα 13:54
Και εγω 12/3 απο Θεσσαλονικη στειλτε αμα θελετε
Επιστροφή στην κορυφή
User 362 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 06/Μαρτίου/2020
  Παράθεση User 362 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 06/Μαρτίου/2020 ώρα 17:55
Καλησπέρα παιδιά είχα δηλώσει ειδικές δυνάμεις και μου ρθε χαρτί για τώρα και λέει Έβρος 565 εοδ μηχανικό θα έρθουν μετά να ζητήσουν κλιμάκια για ΕΔ
Επιστροφή στην κορυφή
Lazarus Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Lazarus Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 07/Μαρτίου/2020 ώρα 13:35
Και γω ειμαι για 10/3 απο θεσσαλονικη με το τελευταίο ΚΤΕΛ, Λάζαρος Κιαρ. Στο φβ, φαντάζομαι θα εχει και αλλους απο την σειρά εκεί.
Επιστροφή στην κορυφή
Θάνος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Θάνος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 07/Μαρτίου/2020 ώρα 16:50
Παιδια απο Διδυμότειχο για να παμε λαγο πως γίνεται έχει κάποιο λεωφορείο; Η θα μας παρει ο στρατός και εγω 5 η ωρα απόγευμα φτάνω με τρενο..
Επιστροφή στην κορυφή
GiwrgosZ Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 24/Φεβρουαρίου/2020
  Παράθεση GiwrgosZ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 07/Μαρτίου/2020 ώρα 19:02
Όχι δεν έχει λεωφορείο. Αναγκαστικά με ταξί
Επιστροφή στην κορυφή
Θάνος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Θάνος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 07/Μαρτίου/2020 ώρα 21:15
Κατάλαβα θα ξεπαραδιαστουμε παλι
Επιστροφή στην κορυφή
GiwrgosZ Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 24/Φεβρουαρίου/2020
  Παράθεση GiwrgosZ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Μαρτίου/2020 ώρα 02:30
Ανάλογα από που θα πας
Εάν σκεφτείς από Θεσσαλονίκη προς οριστιαδα είναι στρογγυλα 44€ και κάνα 15 λεπτό με αμάξι (10 χλμ δρόμος)
Και για Διδυμοτείχο νομίζω το ίδιο είναι αλλά κάνα 19 με 20 λεπτά με αμάξι (19 χλμ)
Μετά η απόφαση δική σου
Επιστροφή στην κορυφή
Νίκος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Νίκος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Μαρτίου/2020 ώρα 03:24
Παρουσιάζομαι 12/3 Λαγό Έβρου θα ανέβω με αμάξι από Θεσσαλονίκη άμα κανείς θέλει να μοιραστούμε τα έξοδα ας στείλει.
Επιστροφή στην κορυφή
Bilias Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Bilias Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Μαρτίου/2020 ώρα 21:31
Θα υπάρχει πούλμαν από όσο γνωρίζω από Διδυμοτειχο προς Λαγό
Επιστροφή στην κορυφή
Lazarus Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Lazarus Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Μαρτίου/2020 ώρα 23:54
Μου ήρθε ένα μήνυμα στο μεσσεντζερ αλλα τώρα δεν το βλέπω, αν εισουν εσύ, ξαναστειλε να συναντηθούμε στο κτελ, να μοιραστουμε και το ταχι γαι λαγο.
Επιστροφή στην κορυφή
Nikos Athan Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 09/Μαρτίου/2020
  Παράθεση Nikos Athan Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 09/Μαρτίου/2020 ώρα 10:30
Μάγκες Τετάρτη 11/3 παρουσιαζομαι , θα ξεκινήσω από Θεσσαλονίκη με αμάξι ξημερώματα 4-5.. αν θέλει κάποιος ας στείλει
Επιστροφή στην κορυφή
Nikos Athan Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 09/Μαρτίου/2020
  Παράθεση Nikos Athan Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 09/Μαρτίου/2020 ώρα 10:36
Φίλε αν θες στείλε μήνυμα να κανονίσουμε
Επιστροφή στην κορυφή

Απάντηση Απάντηση Σελ.  1234>