Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

2020 Β ΕΣΣΟ - 282 Μ/Κ ΤΕ (Κως)

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  12>
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος

Nik10 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 19/Φεβρουαρίου/2020
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση Nik10 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: 2020 Β ΕΣΣΟ - 282 Μ/Κ ΤΕ (Κως)
    Αποστολή: 19/Φεβρουαρίου/2020 ώρα 18:51
Παίδες, εγώ μπαίνω στις 10/3. Ποιος άλλος είναι στο ίδιο; Παίζει να μαζευτούμε;
Επιστροφή στην κορυφή
bas123 Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση bas123 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Φεβρουαρίου/2020 ώρα 21:54
11/3 εδω. Δεν ξέρω τι φάση και δεν είμαστε ίδια μέρα. Κανας άλλος παίζει?
Επιστροφή στην κορυφή
Giann Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Giann Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Φεβρουαρίου/2020 ώρα 03:40
Θα πάτε με πλοίο;
Επιστροφή στην κορυφή
Ρενι Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Ρενι Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Φεβρουαρίου/2020 ώρα 05:27
Καλησπέρα παιδιά παρουσιάζομαι 9/3 20 στο 282 ΚΤ/ Ε στη κω από Ναύπλιο κανένας άλλος ;
Επιστροφή στην κορυφή
Κωνσταντινος Α εσσο Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Κωνσταντινος Α εσσο Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Φεβρουαρίου/2020 ώρα 20:44
Μαγκες μου εχει ερθει σε κανεναν χαρτι για ΜΗΧΑΝΙΚΟ ; Καλησπερα καλη θητεια να εχετε σας πριμενουμεεεεε
Επιστροφή στην κορυφή
Ιάκωβος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Ιάκωβος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Φεβρουαρίου/2020 ώρα 22:56
Παιδια εγω ειμαι πυροβολικο οπλιτης εδυεθα γες β4 σαμο 10/3 παρουσιαζομαι ειναι κανενας για εκει να οργανωθούμε
Επιστροφή στην κορυφή
kwstas Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση kwstas Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 25/Φεβρουαρίου/2020 ώρα 00:41
Αδερφε και εγω θα μπω 10/3 λογικα θα παω με πλοιο εαν θελεις στειλε μνμ να μαζευτουμε :)
Επιστροφή στην κορυφή
kwstas Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση kwstas Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 25/Φεβρουαρίου/2020 ώρα 00:42
Αδερφε και εγω μπαινω 10/3 εαν θες στειλε μνμ για να μαζευτουμε
Επιστροφή στην κορυφή
kwstast Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση kwstast Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 25/Φεβρουαρίου/2020 ώρα 00:45
Γεια παιδιά από έμενα μπαίνω 10/3 στην Κω με πλοίο αν θέλει κάποιος παρέα στο ταξίδι μου στέλνει μνμ
Επιστροφή στην κορυφή
bas123 Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση bas123 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 25/Φεβρουαρίου/2020 ώρα 14:49
Κανεις για 11/3 παιζει; Με πλοιο λογικα το ταξιδι.
Επιστροφή στην κορυφή
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Κωνσταντινος Α εσσο Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 25/Φεβρουαρίου/2020 ώρα 17:37
Μαγκες μπορειτε απο το φρουραρχειο της περιοχη σας να παρετε κατασταση επιβηβασης για καραβι χωρις να πληρωσετε κατι να ξερετε... κανενας νεος για ΜΗΧΑΝΙΚΟ ;
Επιστροφή στην κορυφή
Ernesto Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Ernesto Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 27/Φεβρουαρίου/2020 ώρα 02:51
Alania aeroporikos kaneis gia 10/3;
Kai opoios kozari tipota apo to stratopedo na mas to pei..euxaristw;)
Επιστροφή στην κορυφή
bas123 Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση bas123 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 27/Φεβρουαρίου/2020 ώρα 22:18
Παιδια αν ειναι κανεις που παρουσιαζεται 11/3 (αν και δεν το βλεπω) να ξερετε πως εχει πλοιο την προηγουμενη μερα 3 το μεσημερι και φτανει Κω 2.30 το βραδυ... Αρα ειναι καπως δυσκολακι πολυ κουραση.
Επιστροφή στην κορυφή
Nik10 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 19/Φεβρουαρίου/2020
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση Nik10 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 27/Φεβρουαρίου/2020 ώρα 23:18
Κι εγώ με αεροπλάνο θα πάω,10/3
Επιστροφή στην κορυφή
Ernesto Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Ernesto Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Φεβρουαρίου/2020 ώρα 01:00
Ξέρεις αμα θα μας περιμένει κάνα ΚΤΕΛ η τίποτα τετοιο στο αεροδρόμιο φιλακαρι;
Επιστροφή στην κορυφή
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Κωνσταντινος Α εσσο Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Φεβρουαρίου/2020 ώρα 10:42
Καλημερα παιδια ξερουνε ποτε ερχεστε και τις πτησεις Κι απο λιμανι και απο αεροδρομιο θα ερθουνε να σας παρουνε Λεωφορια του στρατου οπως και την προιγουμενη μερα αν φτανετε ξημερωματα Με καταβι θα σας πανε στο 282 μεχρι το πρωι που θα παρουσιαστειτε
Επιστροφή στην κορυφή
Geo19 Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Geo19 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Φεβρουαρίου/2020 ώρα 20:50
Καλησπέρα. Γνωρίζει κάποιος αμα δικαιούμαι 8 μηνο. Ειμαι ο μικρότερος και εχω 2 αδερφές..
Διάβασα οτι το δικαιούμαι σύμφωνα με τής αλλαγές του 2019. Ευχαριστώ εκ των προτέρων
Επιστροφή στην κορυφή
Κωνστατνινος Α εσσο Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Κωνστατνινος Α εσσο Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 29/Φεβρουαρίου/2020 ώρα 08:35
Το δικαιουσαι κανονικα φιλαρακι Οποιος του λεει το χαρτι ΜΗΧΑΝΙΚΟ Θα ερθετε στην καλυτερη μοναδα του νησιου
Επιστροφή στην κορυφή

Απάντηση Απάντηση Σελ.  12>