Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Ψυχοτεχνικά για επαγγελματίες οπλίτες

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 34567 14>
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος

Paola Δες τη Λίστα
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος

Μέλος από: 15/Μαΐου/2009
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση Paola Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: Ψυχοτεχνικά για επαγγελματίες οπλίτες
    Αποστολή: 26/Ιουνίου/2009 ώρα 23:27
Καλησπέρα παιδιά! Συγγνωμη αν σας ρωταω πολλα... Υπαρχει περιπτωση να μας πουν Για τις εξετασεις σε Τριπολη λογω οτι ειμαι απο Πελοπονησσο, και ακομη Ποσες μερες Διαρκει η ολη διαδικασια (συνολικα ψυχολογικα -υγειονομικα-αθλητικα) Σας ευχαριστω !
Επιστροφή στην κορυφή
τινα Δες τη Λίστα
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Λοχίας - ΕΠΟΠ

Μέλος από: 27/Φεβρουαρίου/2009
  Παράθεση τινα Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 09/Σεπτεμβρίου/2009 ώρα 14:29
Ρε παιδια οποιος εχει δωσει τα ψυχοτεχνικα τωρα σε αυτην την προκυρηξη Σξ ας μας πει λιγο τι παιζει τι ρωτανε αν ειναι αυστηροι κ τετοια
Επιστροφή στην κορυφή
ΧΡΗΣΤΙΝΑ Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 08/Σεπτεμβρίου/2009
  Παράθεση ΧΡΗΣΤΙΝΑ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 09/Σεπτεμβρίου/2009 ώρα 18:44
Είναι περίπου 6 άτομα και σε ρωτάνε ονομ/νυμο τι τελείωσες τι δήλωσες αν σου αρέσει. Αν σε δούνε αγχωμένο σε τρελαίνουν στις ερωτήσεις. Π. Χ. Μετάφρασε παροιμίες κανε διαιρέσεις και άλλα διάφορα να δουν αν μπορείς να απαντάς. Γενικά κόβουν πολύ κόσμο στα ψυχοτεχνικά και προσοχή στο πως θα χαρακτηρισεις τον εαυτό σου στο γραπτό γιατί το κοιτάει κ σε ρωτάει μέσα από αυτό αν γράψεις κάτι περίεργο.
Επιστροφή στην κορυφή
D.Y.K Δες τη Λίστα
Γενικός Επιθεωρητής Στρατού

Μέλος από: 03/Φεβρουαρίου/2009
  Παράθεση D.Y.K Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 09/Σεπτεμβρίου/2009 ώρα 18:51
Αρχικά αποστάλθηκε από τινα

Ρε παιδια οποιος εχει δωσει τα ψυχοτεχνικα τωρα σε αυτην την προκυρηξη Σξ ας μας πει λιγο τι παιζει τι ρωτανε αν ειναι αυστηροι κ τετοια
Άραξε. Τυπικές ερωτησούλες σου κάνουν. Είναι νορμάλ η επιτροπή. Τώρα άν σε δεί και κάνεις σαν παπάρας (άγχος, απότομες κινήσεις, σπαστικές κινήσεις κ. Λπ) τότε αυτό σημαίνει ότι κάτι δεν πηγαίνει καλά με την περιπτωσή σου. Μην αγχώνεστε επιτέλους για μπούρδες.
Επιστροφή στην κορυφή
τινα Δες τη Λίστα
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Λοχίας - ΕΠΟΠ

Παράθεση τινα Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 09/Σεπτεμβρίου/2009 ώρα 23:33
Ε ρε δυκ πρωτη φορα δινω να μην μαθω τι παιζει; Λογικο ειναι να αγχωνομαι παρασκευη ξεκιναω. Αντε καλη επυτυχια σε ολους παιδια με το καλο
Επιστροφή στην κορυφή
ΧΡΗΣΤΙΝΑ Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 08/Σεπτεμβρίου/2009
  Παράθεση ΧΡΗΣΤΙΝΑ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 09/Σεπτεμβρίου/2009 ώρα 23:34
Συμφωνώ ότι είναι νορμάλ η επιτροπή. Σου λέω τι είδα. Κόπηκαν όσες ήταν αγχωμένες.
Επιστροφή στην κορυφή
τινα Δες τη Λίστα
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Λοχίας - ΕΠΟΠ

Παράθεση τινα Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 09/Σεπτεμβρίου/2009 ώρα 23:36
Ε ενταξει εγω πιστευω ειναι μεχρι να μπω μεσα σε αυτους γτ ετσι εγινε κ με την συνεντευξη. Ημουν παρα πολυ αγχωμενη αλλα οταν μπηκα μεσα ημουν πολυ ανετη κ τα πηγα καλα
Επιστροφή στην κορυφή
D.Y.K Δες τη Λίστα

Παράθεση D.Y.K Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 10/Σεπτεμβρίου/2009 ώρα 02:30
Αρχικά αποστάλθηκε από τινα

Ε ρε δυκ πρωτη φορα δινω να μην μαθω τι παιζει; Λογικο ειναι να αγχωνομαι παρασκευη ξεκιναω. Αντε καλη επυτυχια σε ολους παιδια με το καλο
Το άγχος δεν σε βοηθάει. Προσπάθησε να το αποβάλλεις για το δικό σου το καλό. Οι επιτροπές δυστυχώς ή ευτυχώς είναι πιο 'καχύποπτες' με τις κοπέλες και άμα σας δούν και αγχωμένες άστα να πάνε.3 Φίλες μου ήδη έχουν κοπεί οι 2 για ηλίθιους λόγους (άγχος, στρές κλπ). Μην κάνετε το ίδιο λάθος και οι υπόλοιπες!
Επιστροφή στην κορυφή
anna.nikos Δες τη Λίστα
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης

Μέλος από: 31/Ιουλίου/2009
  Παράθεση anna.nikos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 10/Σεπτεμβρίου/2009 ώρα 02:33
Δυκ εσυ ολα αυτα που ξερεις; Ποια ειναι η ειδικοτητα σου;
Επιστροφή στην κορυφή
D.Y.K Δες τη Λίστα

Παράθεση D.Y.K Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 10/Σεπτεμβρίου/2009 ώρα 02:37

Μόλις έγραψα πιο πάνω ότι έχουν ήδη κοπεί 3 φίλες μου οι οποίες δίνανε αυτές τις μέρες. Είχανε πολύ άγχος και αυτό το περάσανε και στις επιτροπές που τις κρίνανε 'ακατάλληλες' για το στρατιωτικό επάγγελμα. Έχω δηλώσει την 'Υπηρέτης Αντιαρματικών Όπλων'.

Επιστροφή στην κορυφή
anna.nikos Δες τη Λίστα
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης

Παράθεση anna.nikos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Σεπτεμβρίου/2009 ώρα 19:19
Στα ψυχοτεχνικα ποια ειναι η διαδικασια;
Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Σεπτεμβρίου/2009 ώρα 22:01
Γεια σας! Σημερα περασα ψυχολογο και εχω να σας πω πως κοβουν πολυ ευκολα κ εκεινη την ωρα, σημερα κοπηκαν αρκετα κοριτσια κ την δευτερα ειναι οι απαλλαγες που αναμενωντε αλλες τοσες... Ειναι πολυ αυστηρα, καλη επιτυχια σε ολες κ ολους!
Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 12/Σεπτεμβρίου/2009 ώρα 00:07
Καλησπερα! Και εγω σημερα εδινα τη προφορικη ψυχοτεχνικη συνεντευξη Και δεν ειδα να κοβεται καμια, ασε που ηταν ενος λεπτου υποθεση.
αννα εσυ ησουν απο τις τελευταιες;
Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 13/Σεπτεμβρίου/2009 ώρα 02:57

Γεια σου τζο, εγω εδινα Θεσσ/νικη, εσυ; Στην μεση περιπου ημουν, αναλογα ποσο αγχωμενη ησουν, αν ησουν νορμαλ τσακ μπαμ... Ετυχε κοπελα πριν μπω που την κρατησαν 10 λεπτα και τελικα την κοψανε...

Επιστροφή στην κορυφή
ΔΕΣΠΟΙΝΑ Δες τη Λίστα
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος

Μέλος από: 28/Ιουλίου/2009
  Παράθεση ΔΕΣΠΟΙΝΑ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 13/Σεπτεμβρίου/2009 ώρα 04:13
Στην προηγουμενη προκυρηξη ειχα γνωρισει μια κοπελα απο αλεξανδρουπολη και μου ειπε οτι φοβονταν να μην την κοψουν στα ψυχοτεχνικα γιατι ειχα πολλα ψυχολογικα απο τους γονεις της μου ειπε τρομερες καταστασεις και την ειχαν ποσοι ωρα μεσα και περασε κανονικα. τι μου λετε τωρα και αυτοι που εχουν βυσματα σιγα να μην κοπουν.
Επιστροφή στην κορυφή
thrakiotis Δες τη Λίστα
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης

Μέλος από: 22/Μαρτίου/2009
  Παράθεση thrakiotis Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 13/Σεπτεμβρίου/2009 ώρα 04:16

Απο οσες ιστοριες σας λενε την 1 απο τις 10 να κρατατε...

Επιστροφή στην κορυφή
anna.nikos Δες τη Λίστα
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης

Παράθεση anna.nikos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Σεπτεμβρίου/2009 ώρα 02:12
Εδω ειναι που θα μας βαλουν να ζωγραφισουμε μια γυναικα κ εναν αντρα;
Επιστροφή στην κορυφή
thrakiotis Δες τη Λίστα
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης

Μέλος από: 22/Μαρτίου/2009
  Παράθεση thrakiotis Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Σεπτεμβρίου/2009 ώρα 03:01
Ναι οπως και να κανεις αυτοπεριγραφη
Επιστροφή στην κορυφή

Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 34567 14>