Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Ψυχοτεχνικά για επαγγελματίες οπλίτες

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 11121314>
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: Ψυχοτεχνικά για επαγγελματίες οπλίτες
    Αποστολή: 26/Φεβρουαρίου/2010 ώρα 23:02
Αρχικά αποστάλθηκε από nickthecooker

Συγχαρητηριαααααα ηλεκτρολογε και απο μενα καλη επιτυχια! Αυτο θελω να ρωτησω πως σου φανηκε και ειδικα στα αθληματα;

ευχαριστω πολυ φιλε ολα καλα αθληματα μονο το 1000 τα ειδα λιγο ολα γιατι μου βγηκαν καμια δεκαρια πακετα παλ μαλ κ κατι μπυριτσες... Χαχαχαχαχαχ ο πρωτος ηλ. Εχει 720 κ γω 670... Καλο μου φ. Ε. Κ μην αργεις πολυ σε παρακαλω
Επιστροφή στην κορυφή
NANAKI Δες τη Λίστα
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος

Μέλος από: 02/Φεβρουαρίου/2010
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση NANAKI Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 26/Φεβρουαρίου/2010 ώρα 23:51
Ηλεκτρολογε ναυτικο εισαι; Αν ναι πως ειναι τα πραγματα στα αθληματα ειναι λιγο ελαστικοι η μπα?
Επιστροφή στην κορυφή
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 26/Φεβρουαρίου/2010 ώρα 23:54
Αρχικά αποστάλθηκε από NANAKI

Ηλεκτρολογε ναυτικο εισαι; Αν ναι πως ειναι τα πραγματα στα αθληματα ειναι λιγο ελαστικοι η μπα;
Αν εισαι μεσα στα ορια δε σε κοβουν αλλα κ αμα αργισεις λιγο δε σου παιρνουν κ το κεφαλι... Ναι ναυτικο για παντα!
Επιστροφή στην κορυφή
takis2 Δες τη Λίστα
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης

Μέλος από: 29/Οκτωβρίου/2009
  Παράθεση takis2 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 27/Φεβρουαρίου/2010 ώρα 00:55
Αρχικά αποστάλθηκε από ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ

Ηλεκτρολογε ναυτικο εισαι; Αν ναι πως ειναι τα πραγματα στα αθληματα ειναι λιγο ελαστικοι η μπα;
Αν εισαι μεσα στα ορια δε σε κοβουν αλλα κ αμα αργισεις λιγο δε σου παιρνουν κ το κεφαλι... Ναι ναυτικο για παντα!

ισα ισα... Δε παιρνουν το δικο σου αλλα του αλου το κεφαλι... πολυ αστειο... ! Ναυτικο ποτε ξανα! Ελαστικοι. Και λιγα λες!
Επιστροφή στην κορυφή
NANAKI Δες τη Λίστα
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος

Μέλος από: 02/Φεβρουαρίου/2010
  Παράθεση NANAKI Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 27/Φεβρουαρίου/2010 ώρα 00:58
Ρε τακη πραγματικα δεν σε καταλαβαινω εξηγησε μου λιγουλακι ειναι η δεν ειναι?
Επιστροφή στην κορυφή
takis2 Δες τη Λίστα
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης

Μέλος από: 29/Οκτωβρίου/2009
  Παράθεση takis2 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 27/Φεβρουαρίου/2010 ώρα 01:02

Ρε τακη πραγματικα δεν σε καταλαβαινω εξηγησε μου λιγουλακι ειναι η δεν ειναι;

δινεις μονο ναυτικο;
Επιστροφή στην κορυφή
kostaslou Δες τη Λίστα
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός

Μέλος από: 27/Φεβρουαρίου/2010
  Παράθεση kostaslou Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 27/Φεβρουαρίου/2010 ώρα 21:44
Ρε παιδια τι ακριβως γινεται στα ψυχοτεχνικα?
Επιστροφή στην κορυφή
HLEKTROLOGOS Δες τη Λίστα
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος

Παράθεση HLEKTROLOGOS Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Φεβρουαρίου/2010 ώρα 00:18
Αρχικά αποστάλθηκε από takis2

Αρχικά αποστάλθηκε από ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ

ισα ισα... Δε παιρνουν το δικο σου αλλα του αλου το κεφαλι... πολυ αστειο... ! Ναυτικο ποτε ξανα! Ελαστικοι. Και λιγα λες!

τι να κανουμε που σε καποιους αρεσει το ναυτικο; Τι να κανουμε που μερικοι θελουν να γινουν στρατιωτικοι κ δεν ονειρευονται μια θεση σε γραφειο; Ακου κει!
Επιστροφή στην κορυφή
arisba Δες τη Λίστα
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής

Μέλος από: 23/Φεβρουαρίου/2010
  Παράθεση arisba Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 01/Μαρτίου/2010 ώρα 14:34

Βρε παιδια ειμαι ασχετος απο ζωγραφικη, τι σκατα ανθρωπακια θα φτιαξω ουτε εγω ξερω. Λεω να πω στην νονα μου πυ ασχολειται χρονια με τη ζωγραφικη να μου δειξει ενα απο ανθρωπακι. Τι ονομα κ επαγγελμα ειναι καταλληλο υπαρχει κατι;

Επιστροφή στην κορυφή
kat Δες τη Λίστα
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός

Μέλος από: 01/Φεβρουαρίου/2010
  Παράθεση kat Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 01/Μαρτίου/2010 ώρα 14:48
Αρχικά αποστάλθηκε από arisba

Βρε παιδια ειμαι ασχετος απο ζωγραφικη, τι σκατα ανθρωπακια θα φτιαξω ουτε εγω ξερω. Λεω να πω στην νονα μου πυ ασχολειται χρονια με τη ζωγραφικη να μου δειξει ενα απο ανθρωπακι. Τι ονομα κ επαγγελμα ειναι καταλληλο υπαρχει κατι;

καλημερα και απο εμενα! Πιστευω οτι θα σε βοηθησει πολυ η νονα σου! Ουτε και εγω δεν μπορουσα να φτιαξω ανθρωπακι και ζητησα βοηθεια απο μια συμμαθητρια της αδελφη μου η οποια παει σε μαθηματα ζωγραφικης (το βρωμοπαιδο ειναι 12 χρονων και ζωγραφιζει πολυ ωραια) και τωρα τουλαχιστον μοιαζει με ανθρωπο! οσο για το επαγγελμα, με οσα παιδια εχω μιλησει ολοι εχουν βαλει δημοσιο υπαλληλο! Απιστευτο! Ολοι ομωσ! Εγ θα βαλω οτι μου ερθει εκεινη την ωρα!
Επιστροφή στην κορυφή
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος

Παράθεση HLEKTROLOGOS Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 01/Μαρτίου/2010 ώρα 23:50
Αρχικά αποστάλθηκε από arisba

καλα μην αγχωνεσαι απο τι μου πε ο ενας επικελευστης μετα οτα βγηκα απλα κειτανε μηπως ειναι κανενας κουκου δηλ. Να μην κανεις κανεναν ανθρωπο με ενα ποδι κτλ δεν δινουμε κ για καλων τεχνων
Επιστροφή στην κορυφή
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος

Παράθεση HLEKTROLOGOS Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 02/Μαρτίου/2010 ώρα 01:22
Ολα καλα θα πανε
Επιστροφή στην κορυφή
vanilla Δες τη Λίστα
Επιλοχίας
Επιλοχίας

Μέλος από: 12/Φεβρουαρίου/2010
  Παράθεση vanilla Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 02/Μαρτίου/2010 ώρα 02:50
Παιδια για στρατο δεν λενε για επαγγελμα μονο λεει ο ψυχολογος - ζωγραφιστε πως εχετε στονου σας εναν και μια υποψηφια επαγγελματια οπλιτη. Δηλ ποιοι ειναι οι υποψηφιοι; Οι απλοι πολιτες! Ενας ανδρας με μια γυναικα. Μη ξεχασετε να κανετε τ γυναικα με φουστα που δηλωνει την φυση της αλλα και ακομη να σχηματισετε σαφως τα μελη ενος ανθρωπινου σωματος -ματια αυτια, μυτη, στομα, φρυδια. Μαλλια, χερια και ποδια με παπουτσια. Μην κανετε τον ενα πιο κοντο απο τον αλλο θα φανεται οτι υποτιματε το ενα φυλλο απο το αλλο σε σχεση παντα με την ψυχολογια ετσι. Και εν οψει ισοτητας το νου σας. Μη σας ξεφυγουν τετοια. Αυτα απο μενα ελπιζω να βοηθησα Καπως.
Επιστροφή στην κορυφή
kat Δες τη Λίστα

Παράθεση kat Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 02/Μαρτίου/2010 ώρα 11:08
Αρχικά αποστάλθηκε από vanilla

Παιδια για στρατο δεν λενε για επαγγελμα μονο λεει ο ψυχολογος - ζωγραφιστε πως εχετε στονου σας εναν και μια υποψηφια επαγγελματια οπλιτη. Δηλ ποιοι ειναι οι υποψηφιοι; Οι απλοι πολιτες! Ενας ανδρας με μια γυναικα. Μη ξεχασετε να κανετε τ γυναικα με φουστα που δηλωνει την φυση της αλλα και ακομη να σχηματισετε σαφως τα μελη ενος ανθρωπινου σωματος -ματια αυτια, μυτη, στομα, φρυδια. Μαλλια, χερια και ποδια με παπουτσια. Μην κανετε τον ενα πιο κοντο απο τον αλλο θα φανεται οτι υποτιματε το ενα φυλλο απο το αλλο σε σχεση παντα με την ψυχολογια ετσι. Και εν οψει ισοτητας το νου σας. Μη σας ξεφυγουν τετοια. Αυτα απο μενα ελπιζω να βοηθησα Καπως.
Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΣΟΥ!
ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΑΦΟΡΑ ΥΨΟΥΣ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΑ ΣΚΕΦΤΕΙ! ΝΑΙ, ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΥΨΟΣ!
ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ, ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΚΟΠΟ, ΕΜΑΘΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΝΘΡΩΠΑΚΙΑ!
Επιστροφή στην κορυφή
insomniacgr Δες τη Λίστα
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός

Μέλος από: 06/Σεπτεμβρίου/2009
  Παράθεση insomniacgr Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 02/Μαρτίου/2010 ώρα 13:56
Αρχικά αποστάλθηκε από kat

ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΑΦΟΡΑ ΥΨΟΥΣ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΑ ΣΚΕΦΤΕΙ! ΝΑΙ, ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΥΨΟΣ!

Ελάτε τώρα παιδιά που χρειάζεται να ξέρουμε να σχεδιάζουμε και ανθρωπάκια...

Εγώ τους έκανα κάποια απλά, εντελώς παιδικά-πρωτόγονα σχέδια (δεν έχω κανένα ταλέντο στην ζωγραφική) και φυσικά δε μου δημιούργησε κανένα πρόβλημα αυτή η προχειρότητα
Επιστροφή στην κορυφή
kat Δες τη Λίστα

Παράθεση kat Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 02/Μαρτίου/2010 ώρα 14:03
Αρχικά αποστάλθηκε από insomniacgr

Αρχικά αποστάλθηκε από kat

Ελάτε τώρα παιδιά που χρειάζεται να ξέρουμε να σχεδιάζουμε και ανθρωπάκια...

Εγώ τους έκανα κάποια απλά, εντελώς παιδικά-πρωτόγονα σχέδια (δεν έχω κανένα ταλέντο στην ζωγραφική) και φυσικά δε μου δημιούργησε κανένα πρόβλημα αυτή η προχειρότητα
αχ, ωραια γιατι δεν το εχω κιολασ! Δυο απλα ανθρωπακια ξερω να κανω!
Επιστροφή στην κορυφή
nickthecooker Δες τη Λίστα

Μέλος από: 24/Οκτωβρίου/2009
  Παράθεση nickthecooker Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 02/Μαρτίου/2010 ώρα 14:12
Ρε παιδια δεν ειναι παραλογοι οι ανθρωποι απλα πραματα θα θελουν δεν παμε για εισαγωγη στην καλων τεχνων επαγγελματιες οπλιτες θα παμε... Ηρεμα και ολα θα πανε καλα αυτο λεει ο μαγειρας του φορουμ θετικη ενεργεια
Επιστροφή στην κορυφή
kostaslou Δες τη Λίστα
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός

Παράθεση kostaslou Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 02/Μαρτίου/2010 ώρα 21:47
Αρχικά αποστάλθηκε από nickthecooker

Ρε παιδια δεν ειναι παραλογοι οι ανθρωποι απλα πραματα θα θελουν δεν παμε για εισαγωγη στην καλων τεχνων επαγγελματιες οπλιτες θα παμε... Ηρεμα και ολα θα πανε καλα αυτο λεει ο μαγειρας του φορουμ θετικη ενεργεια
θελω μια μακαροναδα οταν μπουμε με το καλο
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 11121314>