Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Ψυχοτεχνικά για επαγγελματίες οπλίτες

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 1011121314>
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος

D.Y.K Δες τη Λίστα
Γενικός Επιθεωρητής Στρατού

Μέλος από: 03/Φεβρουαρίου/2009
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση D.Y.K Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: Ψυχοτεχνικά για επαγγελματίες οπλίτες
    Αποστολή: 26/Φεβρουαρίου/2010 ώρα 00:57
Αρχικά αποστάλθηκε από sissykol

Σήμερα ρώτησα τη στρατολογια και μου είπαν ότι θα ξαναεξεταστούν κάποιοι που κόπηκαν Στα αθλήματα αυτό είναι δυνατόν να ισχύει;

Όχι.
Επιστροφή στην κορυφή
sissykol Δες τη Λίστα
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος

Μέλος από: 25/Φεβρουαρίου/2010
  Παράθεση sissykol Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 26/Φεβρουαρίου/2010 ώρα 02:38
Γνωρίζει κάποιος πόσοι πέρασαν μέχρι σήμερα στη Στρατολογία;

Επιστροφή στην κορυφή
insomniacgr Δες τη Λίστα
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός

Μέλος από: 06/Σεπτεμβρίου/2009
  Παράθεση insomniacgr Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 26/Φεβρουαρίου/2010 ώρα 02:42
Αρχικά αποστάλθηκε από sissykol

Γνωρίζει κάποιος πόσοι πέρασαν μέχρι σήμερα στη Στρατολογία;

Το ποσοστό επιτυχίας στα αθλήματα είναι περίπου στο 30-35%. Την πρώτη μέρα πέρασαν 13 από τους 50 που συμμετείχαν.

Στα ψυχοτεχνικά και στα υγειονομικά άνω του 95% περνάει με πρόχειρες εκτιμήσεις.

Επεξεργάστηκε από insomniacgr - 26/Φεβρουαρίου/2010 ώρα 02:43
Επιστροφή στην κορυφή
sissykol Δες τη Λίστα
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος

Μέλος από: 25/Φεβρουαρίου/2010
  Παράθεση sissykol Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 26/Φεβρουαρίου/2010 ώρα 10:48
Ξέρω από το πρώτο γκρουπ πέρασαν 13, από το δεύτερο 8 και από το τρίτο πέρασαν 33 απο τα υπόλοιπα 2 γκρουπ [γιατί μας είπαν όλα ότι ήταν 5 τα γκρουπ] πόσοι ; Αν ξέρει κάποιος ας μου γράψει σας ευχαριστώ.
Επιστροφή στην κορυφή
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 26/Φεβρουαρίου/2010 ώρα 11:04
Καλημερα παιδια περασα τα παντα ολα!
οποιος θαλει να με ρωτησει κατι σχετικα με ψυχοτεχνικα η οτι αλλο θελετε πειτε το
θα ειμαι δω για λιγο
Επιστροφή στην κορυφή
kat Δες τη Λίστα
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός

Μέλος από: 01/Φεβρουαρίου/2010
  Παράθεση kat Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 26/Φεβρουαρίου/2010 ώρα 11:56

Συγχαρητηριαααααα ηλεκτρολογε!

ευκολη σου φανηκε η ολη διαδικασια ;

Επιστροφή στην κορυφή
nickthecooker Δες τη Λίστα

Μέλος από: 24/Οκτωβρίου/2009
  Παράθεση nickthecooker Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 26/Φεβρουαρίου/2010 ώρα 14:09
Συγχαρητηριαααααα ηλεκτρολογε και απο μενα καλη επιτυχια! Αυτο θελω να ρωτησω πως σου φανηκε και ειδικα στα αθληματα?
Επιστροφή στην κορυφή
D.Y.K Δες τη Λίστα

Παράθεση D.Y.K Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 26/Φεβρουαρίου/2010 ώρα 14:43
Αρχικά αποστάλθηκε από ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ

Καλημερα παιδια περασα τα παντα ολα!
οποιος θαλει να με ρωτησει κατι σχετικα με ψυχοτεχνικα η οτι αλλο θελετε πειτε το
θα ειμαι δω για λιγο

Συγχαρητήρια αδερφέ, να ευχηθώ καλή σταδιοδρομία πλέον;
Πάντως άν είσαι για το ΠΝ έχω φίλο ΕΠΟΠ μέσα (Απο το 2003) και ξέρω 5 πράγματα σχετικά με την ειδικότητα οπότε μην διστάσεις!
Επιστροφή στην κορυφή
kat Δες τη Λίστα

Παράθεση kat Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 26/Φεβρουαρίου/2010 ώρα 14:50
Παιδια προπαθησα να ζωγραφισω εναν ανθρωπο να δω πως θα βγει και... μονο ανθρωπος δεν βγηκε... ! δεν το χω καθολου! τι θα κανω;
παντως ειμαι σιγουρη οτι θα τους διασκεδασω με τις ζωγραφουλες μου! ουτε ηλιο δεν ξερω να κανω!
Επιστροφή στην κορυφή
D.Y.K Δες τη Λίστα

Παράθεση D.Y.K Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 26/Φεβρουαρίου/2010 ώρα 14:54
kat προσπάθησε όσο μπορείς περισσότερο ώστε να βγεί κάτι σαν άνθρωπος ().
Εντάξει μην φανταστείς ότι περιμένουν και αυτοί τίποτα εκθέσεις.
Επί τι ευκαιρία θα σου πώ μια ιστορία που μου έτυχε στον Στρατό Ξηράς την ημέρα που δίναμε ψυχοτεχνικά : Ήρθε να μας μιλήσει ο Πρόεδρος της Επιτροπής και μας είπε ότι ένα παιδί τις προηγούμενες μέρες τους είχε ζωγραφίσει αλλού κεφάλια αλλού πόδια, ε λέμε και εμείς στην επιτροπή 'δεν υπάρχει περίπτωση θα τον κόψουμε' και όταν λέει ήρθε μέσα στην προφορική φάση των ψυχοτεχνικών και συζητήσαμε είδαμε ότι ήτανε ένας πολύ φυσιολογικός άνθρωπος - συζητήσιμος και νορμάλ και φυσικά τον περάσαμε!
Στα λέω αυτά για να μην αγχώνεσαι τόσο πολύ ! Κάνε εσύ την προσπάθειά σου και όλα καλά θα πάνε!
Επιστροφή στην κορυφή
kat Δες τη Λίστα

Παράθεση kat Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 26/Φεβρουαρίου/2010 ώρα 15:01
Αχ, παρηγορησε με d.y.k!
προσπαθω να μου βγει ανθρωπος αλλα με καμια επιτυχια! ειδικα αυτος ο καημενος ο αντρασ... αν τον βλεπατε!
Επιστροφή στην κορυφή
D.Y.K Δες τη Λίστα

Παράθεση D.Y.K Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 26/Φεβρουαρίου/2010 ώρα 15:07
Χαχαχα... Και εγώ δεν το έχω καθόλου αλλά να σου πώ το πάλεψα εκείνη την ημέρα και πήγανε όλα καλά! Μπορώ να σου πώ κιόλας ότι εντυπωσιάστηκα με την ζωγραφική μου πρόοδο!
Στην αυτοπεριγραφή να υποθέσω ότι δεν έχεις κάποιο πρόβλημα έτσι;
Επιστροφή στην κορυφή
kat Δες τη Λίστα

Παράθεση kat Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 26/Φεβρουαρίου/2010 ώρα 15:13
ΟΧΙ, ΕΝΤΑΞΕΙ ΕΚΕΙ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ !
ΞΕΡΕΙΣ ΕΧΩ ΠΟΛΛΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΘΕΤΙΚΑ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΚΑΙ... ΨΑΧΝΩ ΝΑ ΒΡΩ ΚΑΝΕΝΑ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΑΛΛΑ... ΤΙΠΟΤΑ!
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΕΣ ΣΟΥ ΕΠΙΔΟΣΕΙΣ!
Επιστροφή στην κορυφή
D.Y.K Δες τη Λίστα

Παράθεση D.Y.K Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 26/Φεβρουαρίου/2010 ώρα 15:20
Σαν αρνητικά μπορείς να γράψεις άς πούμε ότι : Πολλές είσαι πεισματάρα (μπορεί να το εκλάβουν ώς θετικό-αρνητικό, Λιιιγο Εγωίστρια (Επίσης) , μερικές φορές αλλά πιο σπάνια γίνεσαι λίγο κυκλοθυμική κλπ κλπ ! Απλά φρόντισε να μην κάνουν ΚΑΡΑΜΠΑΜ τα αρνητικά σχόλια για τον εαυτό σου! Επίσης μπορείς γράφοντας τα αρνητικά να γράψεις για παραδειγμα οτι 'Σύμφωνα με την γνώμη των ατόμων που με πλαισιώνουνε (Φίλοι - Συγγενείς κλπ) υποστηρίζουν ότι κάποιες φορές είμαι έτσι έτσι και έτσι κλπ κλπ...
Επιστροφή στην κορυφή
kat Δες τη Λίστα

Παράθεση kat Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 26/Φεβρουαρίου/2010 ώρα 15:29
Δηλαδη να πω ψεμματα;
αφου δεν εχω αρνητικα... ειμαι τελεια!
κατι τετοια εχω σκεφτει να γραψω, γιατι αν κατσω να γραψω τα αρνητικα θα χρειαστω σελιδες ολοκληρες !
με την ζωγραφια τι κανω;
Επιστροφή στην κορυφή
D.Y.K Δες τη Λίστα

Παράθεση D.Y.K Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 26/Φεβρουαρίου/2010 ώρα 15:31
Φαντάσου ότι αναγκάστικα να γράψω ΕΓΩ αρνητικά kat μου οπότε καταλαβαίνεις
Με την ζωγραφιά προσπάθειαααααα και όχι άγχος!
Επιστροφή στην κορυφή
kat Δες τη Λίστα

Παράθεση kat Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 26/Φεβρουαρίου/2010 ώρα 15:34
ΚΑΛΟΟΟΟΟ! ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑ ΘΥΜΗΖΕΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ!
Επιστροφή στην κορυφή
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 26/Φεβρουαρίου/2010 ώρα 22:56
Αρχικά αποστάλθηκε από kat

Συγχαρητηριαααααα ηλεκτρολογε!

ευκολη σου φανηκε η ολη διαδικασια ;

ευχαριστω σχετικα ευκολα ολα

Επιστροφή στην κορυφή

Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 1011121314>