Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Επιτυχόντες Σχολής Αστυφυλάκων (2019)

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
Αποστόλης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Αποστόλης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: Επιτυχόντες Σχολής Αστυφυλάκων (2019)
    Αποστολή: 04/Σεπτεμβρίου/2019 ώρα 17:31
Καλησπέρα είμαι επιτυχών στη σχολή αστυφυλακων και αναρωτιέμαι τι θα γίνει φέτος οσον αφορα την εκπαιδευση μας καθοτι στα τμηματα της Κομοτηνης και του Διδυμοτειχου ειναι να εκπαιδευτουν και οι 1500 Ειδικοι φρουροι.
Επισης οσοι ειναι επισης επιτυχοντες ας γραψουν απο κατω ενα μηνυμα προκειμενου να φτιαξουμε μια ομαδικη συζητηση στο facebook για να ειμαστε ενημεροι μεταξυ μας!
Επιστροφή στην κορυφή
DimitrisDion Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 05/Σεπτεμβρίου/2019
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση DimitrisDion Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 05/Σεπτεμβρίου/2019 ώρα 05:34
Κ γω επιτυχον.. ποτε θα μας καλεσουν απο το τμημα;
Επιστροφή στην κορυφή
Panosvlach Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 22/Σεπτεμβρίου/2019
  Παράθεση Panosvlach Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Σεπτεμβρίου/2019 ώρα 15:39
Καλησπέρα στην ομάδα και γω επιτυχών είμαι μήπως ξέρει κανείς επδει είμαι ανάμεσα σε Κομοτηνή και Ρέθυμνο να δηλώσω αν είναι καλές οι εγκαταστάσεις στο Ρέθυμνο
Επιστροφή στην κορυφή
Showstar Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 13/Οκτωβρίου/2019
  Παράθεση Showstar Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 13/Οκτωβρίου/2019 ώρα 01:51
Καλησπερα στην ομαδα και εγώ επιτυχών. Έχουμε καμία ενημέρωση σχετικά με το ποτε θα μας καλέσουν στα τμήματα και ποτε θα μπουμε στη Σχολή;
Επιστροφή στην κορυφή
lesdal97 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 15/Οκτωβρίου/2019
  Παράθεση lesdal97 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Οκτωβρίου/2019 ώρα 16:32
Εχει δημιουργηθει μια συνομιλια στο Μεσεντζερ με τους επιτυχοντες της σχολης. Οποιος ενδιαφερεται ας μου στειλει ενα μυνημα προσωπικο με το ονομα του στην πλατφορμα.
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση