Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

2019 Β ΕΣΣΟ - 541 ΤΕ Αφάντου (Ρόδος)

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  12
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
358 Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση 358 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: 2019 Β ΕΣΣΟ - 541 ΤΕ Αφάντου (Ρόδος)
    Αποστολή: 06/Μαΐου/2019 ώρα 00:30
Καλησπέρα μάγκες και εγώ 541 είχα μπει τον σεπτεμβρη Μην ανγχωνεστε κινητά τουλαχτουλά σε μας τότε επιτρεποντουσαν επίσημα δεν χρειάζοταν καν να τα κρυψεις. Θα υπάρχουν οχήματα αεροδρομιο και λιμάνι να σας μαζέψουν
Επιστροφή στην κορυφή
Μποσης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Μποσης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 06/Μαΐου/2019 ώρα 22:42
Κάνεις για 541 να ταξιδεύω στης 14.5;
Επιστροφή στην κορυφή
Dff Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Dff Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Μαΐου/2019 ώρα 14:57
Εγώ μπαίνω 14 από Πάτρα. Αλλά δεν θα πάω με καράβι φίλε. ’μα θες στείλε μου να συναντηθούμε στο στρατόπεδο...😉😉
Επιστροφή στην κορυφή
Μποσης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Μποσης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Μαΐου/2019 ώρα 18:51
Πως να σου στείλω ρε; είμαι με κενουργιος στο Forum δεν ξέρω, πως σε λένε φβ; και εγω αεροπορικος θα πάω..8 τ πρωί θα είμαι Ρόδο
Επιστροφή στην κορυφή
Μποσης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Μποσης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Μαΐου/2019 ώρα 19:31
Πες μου φβ να σου στείλω
Επιστροφή στην κορυφή
Mposis Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Mposis Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Μαΐου/2019 ώρα 20:47
Πες μου φβ να σε βρω φίλε, διαβιβάσεις πας;
Επιστροφή στην κορυφή
Dff Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Dff Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 10/Μαΐου/2019 ώρα 14:40
Παναγιώτης Γρηγορόπουλος fb.
Επιστροφή στην κορυφή
Mposis Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Mposis Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 10/Μαΐου/2019 ώρα 19:44
Εσυ με το ακουστικό είσαι;
Επιστροφή στην κορυφή
Dff Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Dff Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Μαΐου/2019 ώρα 12:34
Είναι νύχτα τραβηγμένη η φωτογραφία του προφίλ φίλε.
Επιστροφή στην κορυφή
Dff Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Dff Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Μαΐου/2019 ώρα 12:37
Στο χρονολόγιο η φωτογραφία είναι με ένα μηχανάκι πάνω σε μια γέφυρα. Και η προφίλ τραβηγμένη νύχτα.
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  12
Τα Greeklish απαγορεύονται και τα μηνύματα διαγράφονται αμέσως και χωρίς προειδοποίηση (βλέπε Σωστά ελληνικά ή διαγραφή)

Γρήγορη Απάντηση
Όνομα:

Μήνυμα:
Κωδικός Ασφαλείας:
Code Image - Please contact webmaster if you have problems seeing this image code Φόρτωση νέου Κώδικα
Παρακαλώ εισάγετε τον Κωδικό Ασφαλείας που φαίνεται παραπάνω σαν γραφικό.
Θα πρέπει να ενεργοποιήσετε τα Cookies στον browser.