Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

2019 Β ΕΣΣΟ - 298 Μ/Κ ΤΠ (Σάμος)

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
Nasoz Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 24/Μαρτίου/2019
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση Nasoz Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: 2019 Β ΕΣΣΟ - 298 Μ/Κ ΤΠ (Σάμος)
    Αποστολή: 17/Απριλίου/2019 ώρα 09:05
Καλη θητεια να εχουμε! ειναι κανεις απο κορινθο;
Επιστροφή στην κορυφή
Τεο Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Τεο Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 18/Απριλίου/2019 ώρα 19:07
Καλησπέρα. Έχω να κάνω κάποιες ερωτήσεις είτε αν ξέρει κάποιος πρόσφατος που ήδη βρίσκεται εκεί, είτε καινούριος αν ξερει.1) πλοίο η αεροπλάνο 2)τι χρειάζεται να πάρω μαζί μου από πράγματα 3)αν εκεί που παρουσιαζόμαστε μένουμε ως τέλος η αν παίρνουμε συχνά μεταθέσεις 4) αν είμαι και έχω δηλώσει μάγειρας τι φάση παίζει. Ευχαριστω
Επιστροφή στην κορυφή
Αντελινο Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Αντελινο Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 23/Απριλίου/2019 ώρα 16:07
Καλησπέρα παιδιά... ειναι κανένας άλλος για Σάμο 298; 🤔 Β ΕΣΣΟ ή κανένας παλιός να μας πει πως ειναι τα πραγματα εκεί; Εγώ 7 Μαΐου μπαίνω

Επιστροφή στην κορυφή
george Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση george Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Απριλίου/2019 ώρα 15:46
Καλησπέρα. Κανένας αεροπορικώς Κυριακή 05/05;
Επιστροφή στην κορυφή
Nasoz Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 24/Μαρτίου/2019
  Παράθεση Nasoz Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Απριλίου/2019 ώρα 16:29
Εγώ μπαίνω στης 7/05
Επιστροφή στην κορυφή
John777 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 24/Απριλίου/2019
  Παράθεση John777 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Απριλίου/2019 ώρα 16:46
Αρχικά αποστάλθηκε από Nasoz

Εγώ μπαίνω στης 7/05

σου εστειλα προσωπικο
Επιστροφή στην κορυφή
Ad7 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Παράθεση Ad7 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Απριλίου/2019 ώρα 20:03
Και εγωω
Επιστροφή στην κορυφή
Vaggelis Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Vaggelis Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 25/Απριλίου/2019 ώρα 13:47
79 μα/απ κανενας

Επιστροφή στην κορυφή
Vaggelis Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Vaggelis Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 25/Απριλίου/2019 ώρα 13:50
360 ego
To 298 ine kapos diskolo ala oi perisoteri apo esas den tha minetai ekei ara min anxoneste i protes meres tha sa fanoun perierges meta tha to sinithisete
Sas perimenoume...
Επιστροφή στην κορυφή
Ad7 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Παράθεση Ad7 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 26/Απριλίου/2019 ώρα 00:19
Με τα κινητά τι γίνεται εκεί;
Επιστροφή στην κορυφή
Vaggelis Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Vaggelis Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 26/Απριλίου/2019 ώρα 14:49
Θ συμπληρώσετε μια υπεύθυνη δήλωση για τα κινητά
Δεν θα σας πουν τίποτα
Απλός σας συμβουλεύω τις πρώτες μέρες μπροστά σ στελέχη να μ τα χρησιμοποιήται
Να ακούτε τ σας λένε κ να συμμετέχετε σ όλα..
Θα κουραστηται τις πρώτες μέρες
Επιστροφή στην κορυφή
Προ Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Προ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 12/Μαΐου/2019 ώρα 13:53
ΤΙ ΣΕΙΡΑ ΕΙΝΑΙ Η Β ΕΣΣΟ;360 ή 361
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση
Τα Greeklish απαγορεύονται και τα μηνύματα διαγράφονται αμέσως και χωρίς προειδοποίηση (βλέπε Σωστά ελληνικά ή διαγραφή)

Γρήγορη Απάντηση
Όνομα:

Μήνυμα:
Κωδικός Ασφαλείας:
Code Image - Please contact webmaster if you have problems seeing this image code Φόρτωση νέου Κώδικα
Παρακαλώ εισάγετε τον Κωδικό Ασφαλείας που φαίνεται παραπάνω σαν γραφικό.
Θα πρέπει να ενεργοποιήσετε τα Cookies στον browser.