Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

2019 Β ΕΣΣΟ - 290 Μ/Κ ΤΠ (Μύρινα)

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  123>
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος

Γιωργος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Γιωργος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: 2019 Β ΕΣΣΟ - 290 Μ/Κ ΤΠ (Μύρινα)
    Αποστολή: 16/Απριλίου/2019 ώρα 21:07
καλησπέρα σε όλους! παρουσιάζομαι στις 8/5/2019 Λήμνο στο 290 λειβαδοχωρι. Είμαι από Θεσσαλονίκη οποιος θέλει πάμε παρέα ! ο θεός βοηθός
Επιστροφή στην κορυφή
Στέλιος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Στέλιος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Απριλίου/2019 ώρα 00:28
Εγώ φίλε φεύγω 9/5 από Θεσσαλονίκη
Επιστροφή στην κορυφή
Γιώργος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Γιώργος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Απριλίου/2019 ώρα 11:38
Από Θεσσαλονίκη προς Λήμνο στο 290 8/5/19 εγώ
Επιστροφή στην κορυφή
K Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση K Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Απριλίου/2019 ώρα 15:25
Μαγκες Θεσσαλονίκη προς Λήμνο 290 στις 7/5.. με πλοιο η με αεροπλάνο θα πατε;
Επιστροφή στην κορυφή
Στέλιος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Στέλιος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Απριλίου/2019 ώρα 18:06
Εγώ σκέφτομαι μ αεροπλάνο... υπάρχει κανένας άλλος τρόπος ν μιλήσουμε ;
Επιστροφή στην κορυφή
Ιωάννης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Ιωάννης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Απριλίου/2019 ώρα 19:23
Γεια σε όλους. Εγώ παρουσιάζομαι 6/5 στο 290 και είμαι από Λαμία. Πως θα πάω εκεί πάνω;
Επιστροφή στην κορυφή
Serafeim94 Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Serafeim94 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Απριλίου/2019 ώρα 22:01
Μαγκες 8/5 Λιβαδοχωρι λημνου παρουσιαζεται κανεις να κανονισουμε να παμε μαζι να μ στειλει ΦΒ του να συνενοειθουμε

Επιστροφή στην κορυφή
Serafeim94 Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Serafeim94 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Απριλίου/2019 ώρα 22:12
Φιλε και γω τοτε παρουσιαζομαι θες να ανταλαξουμε τηλεφωνα να μιλησουμε;

Επιστροφή στην κορυφή
Ιαν Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Ιαν Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 18/Απριλίου/2019 ώρα 00:36
Μονάδα :290 Μ/Κ ΤΠ/ΕΟΔ. Τί σημαίνει ΕΟΔ ξέρει κάποιος; Ευχαριστώ.
Επιστροφή στην κορυφή
Γιώργος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Γιώργος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 18/Απριλίου/2019 ώρα 00:45
Γεια σας μάγκες κι εγώ από Θεσσαλονίκη για Λιβαδοχώρι στις 8 Μαϊου στο 290.
Επιστροφή στην κορυφή
Nassos Δες τη Λίστα
Γενικός Επιθεωρητής Στρατού
Γενικός Επιθεωρητής Στρατού

Μέλος από: 12/Νοεμβρίου/2005
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση Nassos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 18/Απριλίου/2019 ώρα 08:54
Αρχικά αποστάλθηκε από Ιαν

Μονάδα :290 Μ/Κ ΤΠ/ΕΟΔ. Τί σημαίνει ΕΟΔ ξέρει κάποιος; Ευχαριστώ.

Εκτός Οργανικής Δύναμης, ότι δηλαδή εκεί απλώς παρουσιάζεσαι και δεν πας ως μετάθεση.
Επιστροφή στην κορυφή
Serafeim94 Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Serafeim94 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 18/Απριλίου/2019 ώρα 10:33
Οποιος παρουσιαζεται 8/5 λιβαδοχωρι Λημνου Μπορει να επικοινωνησει μαζι μ μου στο ΦΒ με το ονομα Σεραφειμ Σταματιαδης
Επιστροφή στην κορυφή
Γρηγόρης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Γρηγόρης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 18/Απριλίου/2019 ώρα 11:40
Καλημέρα! Είναι κανείς άλλος για Τεχνικό Σώμα 6/5 στο 290; Και κάτι ακόμα. Τι ισχύει για το Τεχνικό Σώμα; Θα κάνουμε όλη μας την θητεία στην Λήμνο;
Επιστροφή στην κορυφή
Ιαν Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Ιαν Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 18/Απριλίου/2019 ώρα 11:42
Τώρα κατάλαβα. Σας ευχαριστώ.
Επιστροφή στην κορυφή
ΑΧΙΛΛΕΑΣ Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση ΑΧΙΛΛΕΑΣ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Απριλίου/2019 ώρα 01:00
καλησπέρα φίλε μου Γιώργο και μελλοντική σειρά!! Παρουσιάζομαι ίδια μέρα στο Λιβάδοχωρι είμαι από Θεσσαλονίκη αν θες στείλε να πάμε μαζί!!Axilleas Tsordoglou στο fb
Επιστροφή στην κορυφή
PP Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση PP Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 20/Απριλίου/2019 ώρα 22:46
Κι εγω 07/05 για 290 απο Θεσσαλονικη. Πως μπορουμε να επικοινωνησουμε;
Επιστροφή στην κορυφή
Χρηστος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Χρηστος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 21/Απριλίου/2019 ώρα 04:01
Γρηγορη κι εγω για το Τεχνικό Σώμα 6/5 στο 290 ειμαι. Πως θα γινει να μιλησουμε;
Επιστροφή στην κορυφή
Γρηγόρης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Γρηγόρης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 21/Απριλίου/2019 ώρα 12:53
Χρηστάρα από που είσαι; Εγώ απο Λαμία και δεν έχω βρει άκρη ακόμη.
Επιστροφή στην κορυφή

Απάντηση Απάντηση Σελ.  123>