Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Προσλήψεις στην ΕΥΠ (2019)

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 1213141516 20>
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
Coro Δες τη Λίστα
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος

Μέλος από: 14/Μαΐου/2019
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση Coro Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: Προσλήψεις στην ΕΥΠ (2019)
    Αποστολή: 14/Μαΐου/2019 ώρα 12:10
Κι εγω ελαβα το μνμ που ενημερωνει για την καταταξη μου για δε11
Επιστροφή στην κορυφή
Private Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 25/Φεβρουαρίου/2019
  Παράθεση Private Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Μαΐου/2019 ώρα 13:31
Καλησπερα τι σειρα εχετε εαν επιτρεπετε?
Επιστροφή στην κορυφή
Coro Δες τη Λίστα
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος

Μέλος από: 14/Μαΐου/2019
  Παράθεση Coro Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Μαΐου/2019 ώρα 13:52
Αρχικά αποστάλθηκε από Private

Καλησπερα τι σειρα εχετε εαν επιτρεπετε?

41 ειμαι. Εσεις?
Επιστροφή στην κορυφή
Υπ Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Υπ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Μαΐου/2019 ώρα 14:29
Παιδιά καλησπέρα. Πως μπορούμε να κάνουμε ένσταση; Τα μόρια που μου ανακοινώθηκαν, δεν έχουν καμία σχέση με τα αντικειμενικά μόρια που έχω σύμφωνα Με το πίνακα μπριοδοτησης της προκήρυξης.
Επιστροφή στην κορυφή
Γιώργος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Γιώργος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Μαΐου/2019 ώρα 14:41
Υπ,

Τι δεν σου μέτρησαν?
Επιστροφή στην κορυφή
Private Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 25/Φεβρουαρίου/2019
  Παράθεση Private Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Μαΐου/2019 ώρα 14:42
60 φευγα
Επιστροφή στην κορυφή
Γιωργος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Γιωργος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Μαΐου/2019 ώρα 20:12
35 εγώ αλλά δν θα πάω
Επιστροφή στην κορυφή
Μπάμπης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Μπάμπης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Μαΐου/2019 ώρα 21:40
Εγώ είμαι 7 σειρά δε 11. ξερουμε τί γίνεται τώρα?
Επιστροφή στην κορυφή
IOANNA Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση IOANNA Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 16/Μαΐου/2019 ώρα 15:39
Παιδια είχατε κάποια ενημέρωση για Πε7
μεταφραστών Τουρκικής?
Ευχαριστώ!!
Επιστροφή στην κορυφή
glock Δες τη Λίστα
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης

Μέλος από: 30/Ιανουαρίου/2015
  Παράθεση glock Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 16/Μαΐου/2019 ώρα 15:58
Για τουρκικά έκανε κάποιος;
Επιστροφή στην κορυφή
IOANNA Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση IOANNA Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 16/Μαΐου/2019 ώρα 22:56
Για Τουρκικά έκανα και εγώ αλλά ακόμη κανένα μήνυμα η e-mail.
Επιστροφή στην κορυφή
Vessty Δες τη Λίστα
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής

Μέλος από: 03/Μαΐου/2011
  Παράθεση Vessty Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 18/Μαΐου/2019 ώρα 19:01
Καλησπέρα παιδιά,
υποθέτει κανείς πότε θα ξεκινήσει η διαδικασία των εξετάσεων;
Θα ήταν καλό να ξέραμε καθώς για όλες τις κατηγορίες υπάρχει εξεταστέα ύλη, έτσι ώστε να μπορούσαμε να βγάλουμε ένα σχετικό χρονοδιάγραμμα διαβάσματος.
Ρωτάω γιατί είμαι σε πολύ καλή θέση στην κατηγορία ΤΕ και πραγματικά ενδιαφέρομαι.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων
Επιστροφή στην κορυφή
glock Δες τη Λίστα
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης

Παράθεση glock Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 18/Μαΐου/2019 ώρα 23:18
Ιωάννα σε κανένα δεν έστειλαν
Επιστροφή στην κορυφή
Contractor Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Contractor Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Μαΐου/2019 ώρα 11:58
μπαμπη με ποσα μόρια ήρθες 7ος αν επιτρέπεται;
Επιστροφή στην κορυφή
Μιχάλης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Μιχάλης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 20/Μαΐου/2019 ώρα 12:45
Καλησπέρα... Έχουμε κάνει αίτηση για μεταφραστής γερμανικών όμως δεν έχει έρθει mail η μνμ απόρριψης ουτε αν πέρασα κτλ... Πήρα τηλ κ μου είπαν οτι τα μνμ ειναι τμηματικά...
Επιστροφή στην κορυφή
Ιωαννα Φ. Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Ιωαννα Φ. Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 21/Μαΐου/2019 ώρα 14:24
Τμηματικα; Εκτος απο αυτο δεν ειπαν και για το ποτε θς βγαλουν αποτελεσματα για τους ΠΕ; Με το τσιγκελι;
Επιστροφή στην κορυφή
glock Δες τη Λίστα
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης

Παράθεση glock Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 21/Μαΐου/2019 ώρα 16:35
Πολύ τα αργούν
Επιστροφή στην κορυφή
Χρήστος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Χρήστος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 21/Μαΐου/2019 ώρα 18:43
Παιδιά για Π3 Π7 Π9 έβγαλαν ανακοίνωση σήμερα (όσοι δεν λάβατε μήνυμα θα είστε στους πίνακες μοριοδότησης) Οι υπόλοιποι περιμένουμε!
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 1213141516 20>