Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Προσλήψεις στην ΕΥΠ (2019)

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 11121314>
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
Νικος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Νικος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: Προσλήψεις στην ΕΥΠ (2019)
    Αποστολή: 19/Απριλίου/2019 ώρα 21:44
Δηλαδη αυτοι που δεν κοπηκαν λαβανε μυνημα?;
Επιστροφή στην κορυφή
Silia7 Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Silia7 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 20/Απριλίου/2019 ώρα 14:58
Αρχικά αποστάλθηκε από Νικος

Δηλαδη αυτοι που δεν κοπηκαν λαβανε μυνημα;

ΧΩΡΊΣ να είμαι σίγουρη, υποθετω πως θα έχουν ενημερωθεί και όσοι δεν κόπηκαν.
Ενημέρωσαν ότι κόπηκαν τόσο κόσμο και δεν θα έστελναν στους άμεσα ενδιαφερόμενους;
’ποψη μου. Υπόθεση κάνω μόνο
Επιστροφή στην κορυφή
Terminator Δες τη Λίστα
Γενικός Επιθεωρητής Στρατού
Γενικός Επιθεωρητής Στρατού

Μέλος από: 11/Ιουλίου/2011
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση Terminator Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 20/Απριλίου/2019 ώρα 16:36
Απαγορευονται οι συντομογραφιες Τα κεφαλαια και τα greeklish!
Επιστροφή στην κορυφή
glock Δες τη Λίστα
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης

Μέλος από: 30/Ιανουαρίου/2015
  Παράθεση glock Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 20/Απριλίου/2019 ώρα 16:58
Καποιος να μας πει
Επιστροφή στην κορυφή
Γιώργος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Γιώργος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 20/Απριλίου/2019 ώρα 18:11
Εμένα δεν μου έστειλαν μνμ ( γνωρίζω ότι έστειλα τα δικαιολογητικά σωστά).
Επιστροφή στην κορυφή
shootman92 Δες τη Λίστα
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος

Μέλος από: 19/Φεβρουαρίου/2019
  Παράθεση shootman92 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 21/Απριλίου/2019 ώρα 00:19
Εμενα μου ηρθε μαζι μηνυμα και στο κινητο και στο ε-μαιλ οτι κοπηκα για ΔΕ11 μιλαω

Επιστροφή στην κορυφή
John Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση John Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 21/Απριλίου/2019 ώρα 09:05
Ρε μαγκες. Μπηκα στη σελιδα της ευπ και ειδα οτι ανακοινωσαν τα αποτελεσματα τελικα. Μπαινω αλλα δεν βρισκω την λιστα τον επιτυχοντων. Ξερει κανεις να μου πει, πως να βρω τον πινακα τον αποτελεσματων;
Επιστροφή στην κορυφή
Silia7 Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Silia7 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Απριλίου/2019 ώρα 21:04
Αρχικά αποστάλθηκε από John

Ρε μαγκες. Μπηκα στη σελιδα της ευπ και ειδα οτι ανακοινωσαν τα αποτελεσματα τελικα. Μπαινω αλλα δεν βρισκω την λιστα τον επιτυχοντων. Ξερει κανεις να μου πει, πως να βρω τον πινακα τον αποτελεσματων;

Δυστυχώς ούτε εγώ έχω βρει κάποιον πίνακα με ονόματα.. εάν βρεις κάτι ενημέρωσε μας κ εμας!
Επιστροφή στην κορυφή
Γιώργος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Γιώργος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 23/Απριλίου/2019 ώρα 10:12
Η ανακοίνωση που βγήκε είναι σαφής. Στάλθηκε μήνυμα ΜΟΝΟ σε όσους αποκλείσθηκαν από τη διαδικασία. Οι υπόλοιποι που δεν έλαβαν μήνυμα θα είναι στους πίνακες που θα βγουν μετά την εξέταση των ενστάσεων, των οποίων η ημερομηνία λήγει σήμερα. Οπότε έχουμε ΜΟΝΟ πίνακες για αυτούς που αποκλείσθηκαν αλλά δεν έχουν δημοσιευθεί. Οι πίνακες με αυτούς που προχωράνε στο επόμενο στάδιο θα δημοσιευθούν μετά τις ενστάσεις. Οπότε καλή επιτυχία σε όλους!
Επιστροφή στην κορυφή
Pistolete Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 08/Απριλίου/2019
  Παράθεση Pistolete Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 25/Απριλίου/2019 ώρα 14:39
Οποτε υπομονη να τελειώσουν οι ενστασεις
Επιστροφή στην κορυφή
Ιωαννα Φ. Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Ιωαννα Φ. Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 27/Απριλίου/2019 ώρα 00:17
Με τους πε07 τι γινεται; ξερει κανεις; δεν εχει αναφερθει κατι.
Επιστροφή στην κορυφή
Χρήστος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Χρήστος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 03/Μαΐου/2019 ώρα 21:35
Όντως τι γίνεται με τα αποτελέσματα για τους ΠΕ... Σχεδόν 2 μήνες πέρασαν. Έχει δει κανείς τους πίνακες για τις άλλες κατηγορίες;
Επιστροφή στην κορυφή
Ιωαννα Φ. Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Ιωαννα Φ. Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 06/Μαΐου/2019 ώρα 10:20
Μπααα. μολις μπηκα τπτ. Ε ναι. Οι πε τελευταιοι και καλυτεροι 😋
Επιστροφή στην κορυφή
Χρήστος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Χρήστος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 06/Μαΐου/2019 ώρα 14:57
Χαχαχαχα έτσι! Καλή μας επιτυχία!
Επιστροφή στην κορυφή
’ννα Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση ’ννα Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 06/Μαΐου/2019 ώρα 20:46
Και εγω για ΠΕ07 (βουλγαρικής) μας ξεχασανε ρε παιδια;
Επιστροφή στην κορυφή
Δημητρης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Δημητρης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 12/Μαΐου/2019 ώρα 17:37
Ρε παιδια ποτε θα μας στειλουν μηνυματα για επιτυχοντες για ΔΕ11 με αφορα μας ξεχασανε η απλα μπηκαν αυτοι π ηταν να μπουνε;
Επιστροφή στην κορυφή
Γιώργος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Γιώργος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Μαΐου/2019 ώρα 11:46
Έστειλαν σε εμένα σήμερα
Επιστροφή στην κορυφή
Νικος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Νικος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Μαΐου/2019 ώρα 12:09
Γιωργο τη θεση εισαι;
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 11121314>