Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Εποχικοί Πυροσβέστες

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 1011121314 31>
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
Κομαντο Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Κομαντο Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: Εποχικοί Πυροσβέστες
    Αποστολή: 20/Μαΐου/2019 ώρα 14:10
Τα αποτελέσματα. Θα βγουν 23.59 .. γτ είμαστε και ελληναρες.. μην ξεχνιόμαστε.. χαχα.
Επιστροφή στην κορυφή
Πολίτης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Πολίτης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 20/Μαΐου/2019 ώρα 15:34
Βγήκαν τα αποτελέσματα, είμαι πρώτος στον νόμο μου !
Επιστροφή στην κορυφή
ΚΥΝΗΓΟΣ Δες τη Λίστα
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Λοχίας - ΕΠΟΠ

Μέλος από: 27/Ιουλίου/2011
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση ΚΥΝΗΓΟΣ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 20/Μαΐου/2019 ώρα 15:35
Τα αποτελεσματα βγηκανε :

https://www.fireservice.gr/el_GR/-/anartese-prosorinon-pinakon-tou-diagonismou-tes-yp-arith-27310-ph-211-5-06-05-2019-ada-rp2m46mk6p-n4ph-apophases-archegou-p-s-gia-ten-proslepse-enniak

... Ομως...
να ΥΠΕΝΘΥΜΗΣΟΥΜΕ οτι ειναι προσωρινοι πινακες... Που σημαινει οτι καποιοι θα κοπουνε στα αθληματα, καποιοι στις υγειονομικες... Οποτε περιμενουμε μεχρι 31 του μηνος που ειναι η προθεσμια για τις ενστασεις...
γνωριζει καποιος ΑΝ και ΠΩΣ θα ενημερωθουμε για να κανουμε ΠΟΥ και ΠΟΤΕ τις υγειονομικες;
ευχαριστω.
Επιστροφή στην κορυφή
george777 Δες τη Λίστα
Λοχαγός
Λοχαγός

Μέλος από: 28/Σεπτεμβρίου/2012
  Παράθεση george777 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 20/Μαΐου/2019 ώρα 16:18
Αρχικά αποστάλθηκε από ΚΥΝΗΓΟΣ

Τα αποτελεσματα βγηκανε :

https://www.fireservice.gr/el_GR/-/anartese-prosorinon-pinakon-tou-diagonismou-tes-yp-arith-27310-ph-211-5-06-05-2019-ada-rp2m46mk6p-n4ph-apophases-archegou-p-s-gia-ten-proslepse-enniak

... Ομως...
να ΥΠΕΝΘΥΜΗΣΟΥΜΕ οτι ειναι προσωρινοι πινακες... Που σημαινει οτι καποιοι θα κοπουνε στα αθληματα, καποιοι στις υγειονομικες... Οποτε περιμενουμε μεχρι 31 του μηνος που ειναι η προθεσμια για τις ενστασεις...
γνωριζει καποιος ΑΝ και ΠΩΣ θα ενημερωθουμε για να κανουμε ΠΟΥ και ΠΟΤΕ τις υγειονομικες;
ευχαριστω.

Καλή ερώτηση πόσο μάλλον για αυτούς που ειναι απο μακριά όπως εγώ ...
Επιστροφή στην κορυφή
Κομαντο Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Κομαντο Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 20/Μαΐου/2019 ώρα 16:29
Μάγκες αν είναι με σειρά πού έχεις δηλώσει.. είμαι για σκιαθο το καλοκαιρακι..
Επιστροφή στην κορυφή
Αντώνης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Αντώνης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 20/Μαΐου/2019 ώρα 17:10
Καλησπέρα σε όλους. Παιδιά απ ότι βλεπω έχω συμπληρώσει 7500 μόρια το θέμα είναι πως στην αχαϊα που έχω δηλώσει συμμετοχή έχουν πολλοί τα ίδια μόρια με μένα πως τελικά καταλαβαίνω αν μπήκα η όχι;
Επιστροφή στην κορυφή
Γιάννης330 Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Γιάννης330 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 20/Μαΐου/2019 ώρα 17:44
Παιδία τα αποτελέσματα που βλέπετε είναι προσωρινά. Δεν θα φωνάξουν όλους από την λίστα για υγειονομικές εξετάσεις και αθλήματα αλλά μόνο όσους πιάνει αριθμιτικα ο κάθε νομός. Πχ εγώ που δήλωσα 1η ΕΜΑΚ θα πάρει τους πρώτους 50 εγώ που είμαι στην πενηνταφευγα πχ δεν θα με φωνάξουν.
Επιστροφή στην κορυφή
Κομαντο Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Κομαντο Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 20/Μαΐου/2019 ώρα 17:53
Αντώνη δες πόσο άτομα παίρνει στη κατηγορία που είσαι.. μετ'α δες από τον καθένα από κατω μ ε τη σειράα προτεραιοτητας δήλωσαν της περιο χες.. αν εισια μέσα στο ποσό των ατομων. Με τη σειρά προτεραιότητας.. πας..
Επιστροφή στην κορυφή
Παναγιωτης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Παναγιωτης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 20/Μαΐου/2019 ώρα 18:40
Εχω μορια πολυτεκνου και ειδικων δυναμεων αλλα δεν μου τα εχουν βαλει καν γιατι συνεβη αυτο;0 μορια μου βγαζει
Επιστροφή στην κορυφή
george777 Δες τη Λίστα
Λοχαγός
Λοχαγός

Παράθεση george777 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 20/Μαΐου/2019 ώρα 20:53
Αρχικά αποστάλθηκε από Αντώνης

Καλησπέρα σε όλους. Παιδιά απ ότι βλεπω έχω συμπληρώσει 7500 μόρια το θέμα είναι πως στην αχαϊα που έχω δηλώσει συμμετοχή έχουν πολλοί τα ίδια μόρια με μένα πως τελικά καταλαβαίνω αν μπήκα η όχι;

Κοιτάς τη σειρά έχεις κοιτάς και τον αριθμό που θέλουν εκεί που δήλωσες και καταλαβαίνεις αν περνάς στα μόρια φίλε μου.
Επιστροφή στην κορυφή
ΚΥΝΗΓΟΣ Δες τη Λίστα
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Λοχίας - ΕΠΟΠ

Παράθεση ΚΥΝΗΓΟΣ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 20/Μαΐου/2019 ώρα 23:11
Αρχικά αποστάλθηκε από Παναγιωτης

Εχω μορια πολυτεκνου και ειδικων δυναμεων αλλα δεν μου τα εχουν βαλει καν γιατι συνεβη αυτο;0 μορια μου βγαζει

απο αυριο ξεκιναει η περιοδος ενστασεων μεχρι 31 του μηνος.

μπες εδω εχει την διαταγη αναλυτικα τι και πως.

Επιστροφή στην κορυφή
george777 Δες τη Λίστα
Λοχαγός
Λοχαγός

Παράθεση george777 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 20/Μαΐου/2019 ώρα 23:34
Τελικά έβγαλε κανένας άκρη; Όσοι περνάμε φέτος, κάθε χρόνο θα πάμε για τρέξιμο και θα βάζουμε χαρτιά σε διαγωνισμό; Το Π. Δ. Αυτό λέει εσείς ρωτήσατε κάποιον που ξέρει σίγουρα;
Επιστροφή στην κορυφή
ΚΥΝΗΓΟΣ Δες τη Λίστα
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Λοχίας - ΕΠΟΠ

Παράθεση ΚΥΝΗΓΟΣ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 20/Μαΐου/2019 ώρα 23:37
Αρχικά αποστάλθηκε από george777

Τελικά έβγαλε κανένας άκρη; Όσοι περνάμε φέτος, κάθε χρόνο θα πάμε για τρέξιμο και θα βάζουμε χαρτιά σε διαγωνισμό; Το Π. Δ. Αυτό λέει εσείς ρωτήσατε κάποιον που ξέρει σίγουρα;

αδερφε, κατσε να μπουμε (υγειονομικες-αθληματα) να κανουμε υπηρεσιες να παμε σε συμβαντα να δουμε τι παιζει και εχουμε ΟΛΟ το χρονικο περιθωριο μπροστα μας, αν θα μας ξαναπαρουν ποσες φορες κ αν εχουμε πιθανοτητα μονιμοτητας στο μελλον.
αποψη μου παντα.
Επιστροφή στην κορυφή
george777 Δες τη Λίστα
Λοχαγός
Λοχαγός

Παράθεση george777 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 20/Μαΐου/2019 ώρα 23:38
Αρχικά αποστάλθηκε από ΚΥΝΗΓΟΣ

Αρχικά αποστάλθηκε από george777

αδερφε, κατσε να μπουμε (υγειονομικες-αθληματα) να κανουμε υπηρεσιες να παμε σε συμβαντα να δουμε τι παιζει και εχουμε ΟΛΟ το χρονικο περιθωριο μπροστα μας, αν θα μας ξαναπαρουν ποσες φορες κ αν εχουμε πιθανοτητα μονιμοτητας στο μελλον.
αποψη μου παντα.

Καλά ναι, ασε την μονιμότητα, το ερώτημα ειναι σε τι μοντέλο προσλήψεων συμμετέχουμε...
Επιστροφή στην κορυφή
Κομαντο Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Κομαντο Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 21/Μαΐου/2019 ώρα 08:25
Παναγιώτη.. εσύ καλά λες τα χεις. οταν έκανες τα χαρτιά σου σ είπανε ότι τα πήρες.. και τώρα δν φιανονται. Τότε να κάνεις ενσταση.. αν δν κατεθεσες τα δικαιολογητικά
Δν γινετια. Αφού ρ επαιδια. Με αυτούς κάναμε. μαζι τα χαρτια.. δν έκανε κάνεις λαθος αίτηση..
Επιστροφή στην κορυφή
george777 Δες τη Λίστα
Λοχαγός
Λοχαγός

Παράθεση george777 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 21/Μαΐου/2019 ώρα 11:12
Παιδιά είχατε κάποιος κάποια ενημέρωση απο την Π. Υ που πέρασε (προσωρινά) ;
Επιστροφή στην κορυφή
Πολίτης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Πολίτης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 21/Μαΐου/2019 ώρα 16:26
Λογικά μετά το πέρας της προθεσμίας των ενστάσεων θα μας καλέσουν.
Ο Αδερφός μου που είναι πυροσβέστης πενταετούς υποχρέωσης, μου είπε ότι σαν εποχικόυς θα μας προσλαμβάνουν κάθε χρόνο στην υπηρεσία που είμαστε εγγεγραμμένοι, απλά θα περνάμε από δύο γιατρούς, παθολόγο και καρδιολόγο, αν δεν κάνω λάθος.

Επιστροφή στην κορυφή
Maximos Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Maximos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 21/Μαΐου/2019 ώρα 16:52
Καλησπέρα και απο μένα στην ομάδα. Σημερα λοιπόν πήγα έκανα ενσταση γιατι ενω είμαι έφεδρος αξιωματικός και ειδικές δυνάμεις και σύμφωνα με την παράγραφο 2 του Κεφ Ζ' θα έπρεπε να προτάσσσομαι των υπολοίπων ισοβαθμούντων υποψηφίων ειμαι χαμηλότερα στην προτεραιοτητα σε σχέση με αυτούς. Αυτα τα οποία μου είπαν απο την Επιτροπή της Τριπολης ήταν οτι τα αποτελέσματα δεν αλλάζουν ακόμα και αν έχω δίκιο και έχει γίνει λάθος στην διατύπωση της προκηρυξης διότι εχουν αλλο σκεπτικό στην υπηρεσία... Υπάρχει αλλος έφεδρος αξιωματικός ειδικών δυνάμεων στο φορουμ?
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 1011121314 31>