Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Εποχικοί Πυροσβέστες

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 7891011 12>
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
Koμαντο Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Koμαντο Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: Εποχικοί Πυροσβέστες
    Αποστολή: 15/Μαΐου/2019 ώρα 10:02
Στη Μαγνησία δεύτερη μέρα αιτήσεων έχω αριθμό 3600++ .. δν γινεται παιδιά κάτι άλλο σημαίνει..
Επιστροφή στην κορυφή
george777 Δες τη Λίστα
Λοχαγός
Λοχαγός

Μέλος από: 28/Σεπτεμβρίου/2012
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση george777 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Μαΐου/2019 ώρα 16:09
Οπότε καταλήγουμε ότι ο αριθμός πρωτοκόλλου δεν έχει σχέση με τον αριθμό των ατόμων που κάνανε αίτηση... την βγάλαμε την άκρη.
Επιστροφή στην κορυφή
Panos Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Panos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Μαΐου/2019 ώρα 17:15
Το ρώτησα κ εγώ αυτό, δεν έιναι ο αριθμός των αιτήσεων.
Επιστροφή στην κορυφή
george777 Δες τη Λίστα
Λοχαγός
Λοχαγός

Παράθεση george777 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Μαΐου/2019 ώρα 20:09
Οπότε αναμένουμε τα αποτελέσματα...
Επιστροφή στην κορυφή
Panos Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Panos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Μαΐου/2019 ώρα 23:36
Μέχρι την Κυριακή θα έχουν βγει
Επιστροφή στην κορυφή
komanto Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση komanto Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 16/Μαΐου/2019 ώρα 09:09
Πανος
Μηπως να σου δωσω και αριθμο να μου πεις αν με πηρανε;
Επιστροφή στην κορυφή
πεζοναύτης52116 Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση πεζοναύτης52116 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 16/Μαΐου/2019 ώρα 12:30
Τι πιάσατε από τα κριτήρια που μοριοδοτουνται στη προκήρυξη παιδιά;
Επιστροφή στην κορυφή
Εθελοντής Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Εθελοντής Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 16/Μαΐου/2019 ώρα 13:19
Σε 7-8 μέρες θα βγουνε την άλλη Τετάρτη με Πέμπτη..
Επιστροφή στην κορυφή
Panos Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Panos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 16/Μαΐου/2019 ώρα 13:38
Αρχικά αποστάλθηκε από komanto

Πανος
Μηπως να σου δωσω και αριθμο να μου πεις αν με πηρανε;
Όταν έκανα την αίτηση μου είπαν ότι θα βγούνε μέχρι την Κυριακή, μόνο αυτό γνωρίζω. Σήμερα που κοίταξα στο site της πυροσβεστική δεν έχουν βγει.
Επιστροφή στην κορυφή
george777 Δες τη Λίστα
Λοχαγός
Λοχαγός

Παράθεση george777 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 16/Μαΐου/2019 ώρα 16:34
Έχει λογική αυτό που λέει ο φίλος Πάνος γιατί με το που κάναμε τις αιτήσεις μας αμέσως μετά τις καταχωρουσαν ηλεκτρονικά σε ειδική εφαρμογή .

Επιστροφή στην κορυφή
george777 Δες τη Λίστα
Λοχαγός
Λοχαγός

Παράθεση george777 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 16/Μαΐου/2019 ώρα 18:49
Επιστροφή στην κορυφή
george777 Δες τη Λίστα
Λοχαγός
Λοχαγός

Παράθεση george777 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 16/Μαΐου/2019 ώρα 18:55
1) Επομένως έως της 12 το βράδυ της δευτέρας θα έχουμε τα προσωρινά αποτελέσματα.

2) Απο Τρίτη 21 έως πέμπτη 30 ενστάσεις επι των προσωρινών αποτελεσμάτων

Αυτά είναι τα επόμενα 2 στάδια της διαδικασίας.
Επιστροφή στην κορυφή
Γιάννης330 Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Γιάννης330 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 16/Μαΐου/2019 ώρα 19:43
Παιδία ποσό λέτε ότι θα κυμανθούν οι βάσεις?; Εγώ έχω μόρια μόνο από ειδικές δυνάμεις οπότε δεν έχω πολλές ελπιδες. Πιστεύω αυτοί που είναι τριτεκνοι- πολύτεκνοι και όσοι ήταν εθελοντές θα μπούνε.
Επιστροφή στην κορυφή
Πολίτης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Πολίτης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 16/Μαΐου/2019 ώρα 21:45
Για να δούμε...
Καλή επιτυχία σε όλους παιδιά.
Από δικαιολογητικά πως τα πήγατε ; συγκεντρώσαμε μόρια;
Επιστροφή στην κορυφή
Panos Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Panos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Μαΐου/2019 ώρα 00:00
Αρχικά αποστάλθηκε από Γιάννης330

Παιδία ποσό λέτε ότι θα κυμανθούν οι βάσεις?; Εγώ έχω μόρια μόνο από ειδικές δυνάμεις οπότε δεν έχω πολλές ελπιδες. Πιστεύω αυτοί που είναι τριτεκνοι- πολύτεκνοι και όσοι ήταν εθελοντές θα μπούνε.
πιστεύω γύρω στα 70 μόρια.
Επιστροφή στην κορυφή
Κομαντο Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Κομαντο Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Μαΐου/2019 ώρα 00:02
Τελικά ο panos είχε δίκιο. Πόσες αιτήσεις να γίνανε. Ξέρει κανείς;
Αφού ρε Γιάννη έχεις περισσότερα μόρια από από τριτεκνο/πολυτεκνο η... Μισθός ξέρει κανείς ;
Επιστροφή στην κορυφή
george777 Δες τη Λίστα
Λοχαγός
Λοχαγός

Παράθεση george777 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Μαΐου/2019 ώρα 08:43
Αρχικά αποστάλθηκε από Panos

Αρχικά αποστάλθηκε από Γιάννης330

Παιδία ποσό λέτε ότι θα κυμανθούν οι βάσεις; Εγώ έχω μόρια μόνο από ειδικές δυνάμεις οπότε δεν έχω πολλές ελπιδες. Πιστεύω αυτοί που είναι τριτεκνοι- πολύτεκνοι και όσοι ήταν εθελοντές θα μπούνε.
πιστεύω γύρω στα 70 μόρια.

Συμφωνώ με το φίλο.

Σε πολλούς νομούς θα επικρατήσει το 50 και το 70 διότι θα έχουν :

Ειδ. Δυν. Ή εθελοντής (>5χρόνια) +ανεργία = 70

το αμέσως επόμενο θα είναι:
Είδ. Δύν ή εθελοντής (>5χρόνια) χωρίς ανεργία = 50

σε αυτούς τους 2 συνδυασμούς θα υπάρξει μεγάλος αριθμός ισοβαθμίας σε πολλούς νομούς και στις 2 κατηγορίες.

*Πολύ σημαντικό ειναι να αναφέρουμε πώς μόρια του στρατού δηλαδή (ειδ. Δυνάμης-ΕΠΥ-προεδρική φρουρά) σε περίπτωση ισοβαθμίας περνάει πρώτος έναντι τών εθελοντών του Π. Σ.>5 ετών προυπηρεσίας.)

*Επίσης πιστεύω πώς οι οδηγοί με Δ κατηγορία έχουν ένα καλό αβαντάζ για πρόσληψη.

Αυτά αποτελούν προσωπική μου άποψη και μόνο.
Επιστροφή στην κορυφή
Πολίτης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Πολίτης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Μαΐου/2019 ώρα 08:56
Εγώ παιδιά 95 έπιασα, λίγα μου φαίνονται, δεν ξέρω αν εγώ ελπίδες
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 7891011 12>