Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Το Θέμα έκλεισεΠροκήρυξη Ειδικών Φρουρών (2019)

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 633634635636637 644>
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
Xanthos Δες τη Λίστα
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης

Μέλος από: 20/Μαΐου/2019
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: Προκήρυξη Ειδικών Φρουρών (2019)
    Αποστολή: 29/Αυγούστου/2019 ώρα 13:38
Αλήθεια τώρα τα τατουαζ τι σχέση έχουν με τα αθλήματα που λέτε μην απορείτε αν δείτε άτομα που δεν τρέχουν 100αρι η έχουν τατουαζ.. έχετε κάψει κάθε εγκεφαλικό όριο πραγματικά. μου φαίνεται δεν σας έφτασε σχεδόν μια μέρα θέλετε να το πάμε ένα 48ωρο;
Ο. Π. Κ. Ε
Επιστροφή στην κορυφή
KatadromeasAR! Δες τη Λίστα
Επιλοχίας
Επιλοχίας

Μέλος από: 23/Αυγούστου/2019
’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 29/Αυγούστου/2019 ώρα 13:36
Αρχικά αποστάλθηκε από markos91

Δεν ειναι μισογυνισμος. Ειναι αληθεια.
Στην Ελλαδα εισαι. Δεν εχεις καν δικαιωμα να κανεις χρηση του οπλισμου σου. Στην Αθηνα θα εχεις να κανεις με σκληρους κακοποιους. Και οπως ειπα ουτε τον οπλισμο δεν θα μπορεις να χρησιμοποιησεις παρα μονο αμα δεχθεις πρωτος πυροβολισμους
Οποτε τι μενει. Η σωματικη επαφη και μαχη. Ε ναι εκεινη την στιγμη διπλα μου θα ηθελα ενα παλικαρακι που να το λεει η ψυχη του και οχι μια γυναικα 50 κιλα που θα φαει ενα σπροξιμο και θα μεινει κατω
Και το ξανά λέω το τι θα μας βόλευε εμάς είναι άλλο θέμα φιλος, εφόσον έχουν το δικαίωμα όλοι να συμμετάσχουν θα συμμετάσχουν κι όσοι έχουν μορια θα μπουν είτε είναι άνδρες είτε γυναίκες τώρα από εκεί και πέρα δεν αποφασίζεις ούτε εσυ ούτε εγώ! Τελειώστε το θέμα εδώ παίδες πείτε κάτι πιο θετικό για όλους και οποίος είναι άξιος ας μπει
Επιστροφή στην κορυφή
markos91 Δες τη Λίστα
Λοχίας
Λοχίας

Μέλος από: 26/Αυγούστου/2019
’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 29/Αυγούστου/2019 ώρα 13:24
Αρχικά αποστάλθηκε από Player7

Κανονικα θα επρεπε να μαθαινεις το λογο που κοβεσαι. Αυτοματα το μυαλο ολων παει στο βυσματικο μαγειρεμα!

Μα θα γινει μαγειρεμα στις πκε και δεν μπορεις να κανεις τιποτα για αυτο.

Ειναι καθαρα μια εσωτερικη διαδικασια της Αστυνομιας. Δεν υπαρχει ΑΣΕΠ δεν υπαρχει τιποτα.

Μην παθετε σοκ οταν δειτε στην σχολη διπλα σας συναδελφους σας με ταττουαζ και ατομα που δεν μπορουν να τρεξουν 100ρι ουτε σε 20 δευτερα
Επιστροφή στην κορυφή
Επιλοχίας
Επιλοχίας

’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 29/Αυγούστου/2019 ώρα 13:41
Αρχικά αποστάλθηκε από Xanthos

Αλήθεια τώρα τα τατουαζ τι σχέση έχουν με τα αθλήματα που λέτε μην απορείτε αν δείτε άτομα που δεν τρέχουν 100αρι η έχουν τατουαζ.. έχετε κάψει κάθε εγκεφαλικό όριο πραγματικά. μου φαίνεται δεν σας έφτασε σχεδόν μια μέρα θέλετε να το πάμε ένα 48ωρο;
Αγορινα τώρα εσυ γτ το συνεχίζεις; Τι ψάχνεις ακριβώς να βρεις; Γτ δεν το αφήνεις;
Επιστροφή στην κορυφή
Spik Δες τη Λίστα
Επιλοχίας
Επιλοχίας

Μέλος από: 07/Αυγούστου/2019
’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 29/Αυγούστου/2019 ώρα 13:24
Μερικοί εδώ μέσα πάσχετε από μισογυνισμό, να το κοιτάξετε.
Επιστροφή στην κορυφή
Mathiou1995 Δες τη Λίστα
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας

Μέλος από: 04/Αυγούστου/2019
’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 29/Αυγούστου/2019 ώρα 13:42
Λοιπόν ακούστε κάτι αν επιβεβαιωθούν οι πληροφορίες που έμαθα κι ακόμα έχουν να κάνουν καταμέτρηση 5.000 αιτήσεων ακόμα και όσοι είναι κοντά στα 2.500 και πάνω και αυτοί πρέπει να φοβούνται... Παιδιά όλα παίζουν εγώ δεν θέλω να επιβεβαιώσω καθόλου, θέλω να βγω ψεύτης αν δείτε προηγούμενες αναρτήσεις μου έλεγα και έκανα λόγο για χαμηλή βάση πράγμα που συμφέρει και εμένα και άλλα παιδιά... Τώρα ο Θεός βοηθός...
Επιστροφή στην κορυφή
Επιλοχίας
Επιλοχίας

’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 29/Αυγούστου/2019 ώρα 13:40

Αρχικά αποστάλθηκε από KatadromeasAR!

Στην Ελλαδα εισαι. Δεν εχεις καν δικαιωμα να κανεις χρηση του οπλισμου σου. Στην Αθηνα θα εχεις να κανεις με σκληρους κακοποιους. Και οπως ειπα ουτε τον οπλισμο δεν θα μπορεις να χρησιμοποιησεις παρα μονο αμα δεχθεις πρωτος πυροβολισμους
Οποτε τι μενει. Η σωματικη επαφη και μαχη. Ε ναι εκεινη την στιγμη διπλα μου θα ηθελα ενα παλικαρακι που να το λεει η ψυχη του και οχι μια γυναικα 50 κιλα που θα φαει ενα σπροξιμο και θα μεινει κατω
Και το ξανά λέω το τι θα μας βόλευε εμάς είναι άλλο θέμα φιλος, εφόσον έχουν το δικαίωμα όλοι να συμμετάσχουν θα συμμετάσχουν κι όσοι έχουν μορια θα μπουν είτε είναι άνδρες είτε γυναίκες τώρα από εκεί και πέρα δεν αποφασίζεις ούτε εσυ ούτε εγώ! Τελειώστε το θέμα εδώ παίδες πείτε κάτι πιο θετικό για όλους και οποίος είναι άξιος ας μπει
Αμα ανοιξουμε συζητησης για το ποιος ειναι αξιος η οχι φιλε θα βγουμε εκτος θεματος οποτε ας το αφησουμε.
Μακαρι να ειναι χαμηλα η βαση να περασουν ολα τα παιδια απο εδω μεσα
Μακάρι να είναι χαμηλά όντως αδερφε γτ κι εγώ λίγα μορια έχω και θέλω να μπω, τώρα τι θα γίνει δεν ξέρουμε
Επιστροφή στην κορυφή
Themisvg Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 30/Ιουλίου/2019
Κατάσταση: Online
’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 29/Αυγούστου/2019 ώρα 13:25
Εγώ σε προπονητή στίβου που ρώτησα που ασχολείτε με την εισαγωγή σε σώματα ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ εδώ κι 20 χρονια μου είπε πως οι γυναίκες δεν κόβονται στα ψυχοτεχνικα αλλά στα αθλήματα περίπου το 75% λόγο των ορίων που είναι τα ίδια με των αντρών ενώ στους άντρες ένα 10% ΔΕΝ ΤΙΣ ΚΟΒΟΥΝ ΜΟΝΕΣ ΤΟΥΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΎΝ ΝΑ ΑΝΤΑΠΕΞΕΛΘΟΥΝ ΣΤΑ ΑΘΛΉΜΑΤΑ
Επιστροφή στην κορυφή
Dea pz Δες τη Λίστα
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης

Μέλος από: 19/Ιουλίου/2019
Πάνω από 2500-2600 δεν είναι υπερβολή ;
Επιστροφή στην κορυφή
Θανος2468 Δες τη Λίστα
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης

Μέλος από: 21/Ιουλίου/2019
’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 29/Αυγούστου/2019 ώρα 13:30
Παιδιά σας το εχω πει μερες τωρα 2500 Και πάνω όλοι μεσα
Επιστροφή στην κορυφή
markos91 Δες τη Λίστα
Λοχίας
Λοχίας

Επιστροφή στην κορυφή
Επιλοχίας
Επιλοχίας

Παίδες αφήστε το θέμα με τις γυναίκες αν μπουν ή όχι αυτό δεν είναι δικό μας θέμα αλλά αλλονών, οι υπηρεσίες που δημοσιεύθηκαν είναι ματ, άμεση δράση και Δίας, τώρα εφόσον δεν λέει κάτι για τις γυναίκες στην προκήρυξη αφήστε τα και μην τα συζητάτε, αρκετοί έχουμε χαμηλά μορια και θελουμε να μπούμε σας καταλαβαίνω! Εγώ το μόνο που δεν πιστεύω είμαι το εξής ποια κοπέλα σήμερα με 18 απολυτήριο δεν σπουδάζει και θέλει να μπει αστυνομία που θα μπορούσε να μπει μέσω πανελλαδικών; Αυτό κι αν είναι τρολλ δλδ
Επιστροφή στην κορυφή
markos91 Δες τη Λίστα
Λοχίας
Λοχίας

’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 29/Αυγούστου/2019 ώρα 13:38
Αρχικά αποστάλθηκε από KatadromeasAR!

Αμα ανοιξουμε συζητησης για το ποιος ειναι αξιος η οχι φιλε θα βγουμε εκτος θεματος οποτε ας το αφησουμε.

Μακαρι να ειναι χαμηλα η βαση να περασουν ολα τα παιδια απο εδω μεσα
Επιστροφή στην κορυφή
TITO Δες τη Λίστα
Ανθυπολοχαγός
Ανθυπολοχαγός

’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 29/Αυγούστου/2019 ώρα 13:35
Έχω διαβάσει σχεδόν όλο το forum του 11 και εκεί γινόταν τις κακομοίρας απο έγκυρες πηγές: αδερφό ε. φ. , από υπουργό από διοικητή από αρχηγείο από ότι άλλο θέλεις και έλεγαν βάση 2400 βάση 2500 βάση 2600 βάση 2100. Ένα μπαχαλο, ακριβώς ότι επικρατεί και τώρα. Τότε όπως και τώρα κανένας δεν είχε πέσει στην σωστή βάση. Όλοι λέμε μια βάση σε αυτήν που βολεύεται ο κάθε ένας για τον δικό του σκοπό. Η βάση στο forum για το 11 ανακοινώθηκε 4 μέρες πριν βγουν τα τελικά αποτελέσματα από εναν τύπο που συνδέθηκε εκείνη την ημέρα και έκτοτε δεν ξαναεγραψε. Μετά πήρε φωτιά το σύμπαν και παπαγαλιζαν όλοι απο τις έγκυρες τους πηγές αυτήν την βάση( μιλάω για την α).
Επιστροφή στην κορυφή
Θανος2468 Δες τη Λίστα
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης

Μέλος από: 21/Ιουλίου/2019
’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 29/Αυγούστου/2019 ώρα 13:36
Δεν μπορώ να πω όνομα η κατι το γνωρίζω 3 μερες τωρα μ είπαν 2500 Και πάνω όλοι μεσα τβρα αν αλλάξει κατο με τις τελευτεα αιτήσεις δεν γνωρίζω παντος οπιος ελεγε για την τριτεκνια μέτρησε κανονικά
Επιστροφή στην κορυφή
Ι' Μ.Α.Κ Δες τη Λίστα
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης

Μέλος από: 08/Ιουνίου/2019
’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 29/Αυγούστου/2019 ώρα 13:29
Spik δεν ειναι μισογυνισμος.
Πες μου σε ποια υπηρεσια μπορει να παει γυναικα εκτος απο γραφειο και σκοπια; Θα βαλεις γυναικα στη Δελτα; Στα Ματ; Αντε μερικες θα μπουν Διας, δε μπορουν, αντικειμενικα.
Για να το πω πιο σωστα, το 90% δε μπορει, υπαρχει κα το 10% που μπορει!
Επιστροφή στην κορυφή
Ι' Μ.Α.Κ Δες τη Λίστα
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης

Μέλος από: 08/Ιουνίου/2019
Ρε παιδια το οτι υπαρχουν οπως λετε πολλες γυναικες στους επιτυχοντες, μονο καλο μπορει να κανει... το 80% θα κοπει, σιγα μη γεμισει η αστυνομια γυναικες. Που θα τις βαλουν, στα Ματ ή στη Δελτα; Μονο τμηματα καμια 100αρια!
Επιστροφή στην κορυφή
Dea pz Δες τη Λίστα
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης

Μέλος από: 19/Ιουλίου/2019
’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 29/Αυγούστου/2019 ώρα 13:32
Αρχικά αποστάλθηκε από Θανος2468

Παιδιά σας το εχω πει μερες τωρα 2500 Και πάνω όλοι μεσα
Από π το γνωρίζεις ;
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 633634635636637 644>