Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Το Θέμα έκλεισεΠροκήρυξη Ειδικών Φρουρών (2019)

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 622623624625626 644>
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
Δ. ΕΔ Δες τη Λίστα
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος

Μέλος από: 27/Αυγούστου/2019
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: Προκήρυξη Ειδικών Φρουρών (2019)
    Αποστολή: 28/Αυγούστου/2019 ώρα 14:24
Για πάμε λίγο...7000μορια
20απολυτηριο και 10 δεα εδ πάμε 3000
Προφισενσι 300 συν άλλη μια γλώσσα 200 συν άλλη μια 100 συν μηχανή κ αμαγι γ 500 πάμε σύνολο 4100 πάμε κ πολύτεκνος 300 πάμε 4400 βάλε κ κάποιου ο πατέρας να έχει πεθάνει εν ώρα υπηρεσίας αλλά 10 πάμε 5400 και μόρια από σχόλιο ασφαλείας 100 πάμε 5500 ταβάνι; αα και βάση 7000 έτσι δλδη ο κατώτερος 7000 ο πρώτος να έχει 8000 δηλαδή βάζει κ το πτυχίο του επαλ μαζί με το απολυτήριο και τα δύο 20αρια πάλι πάει 7500!! Μερικοί είστε ότι να ναι μαρεσει π κάθομαι κ το αναλύω κιολλας.. Υπάρχει εδώ μια ομάδα που προσπαθούμαι όλοι να ενημερωθούμε η να ενημερώσουμε να συζητήσουμε κτλπα και έρχεστε και τα γαματε όλα!! Ωραιοι
Επιστροφή στην κορυφή
Θανος2468 Δες τη Λίστα
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης

Μέλος από: 21/Ιουλίου/2019
’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Αυγούστου/2019 ώρα 14:26
Κυριάκος πες μ αγόρι μ γιατί πιστευεις οτι αν καπιος εχει πανω απο τον αγκώνα τατουαζ δεν θα κοπεί που το λει αυτο ακριβος και δεν το είδα στην προκυρηξη
Επιστροφή στην κορυφή
lamdar92 Δες τη Λίστα
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας

Μέλος από: 26/Αυγούστου/2019
’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Αυγούστου/2019 ώρα 14:27
Αρχικά αποστάλθηκε από OMADADIASPOWER

Εγώ σας είπα πως έχει η κατάσταση
ΤΩΡΑ οι υπόλοιποι με τα λίγα τους μόρια ας κράξουν ελεύθερα

Καλά οκ ότι πεις..10 χιλιάδες αιτήσεις την Δευτέρα.. ναι έχεις δίκιο.. χαχαχα
Επιστροφή στην κορυφή
lazaros85 Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 13/Ιουλίου/2019
’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Αυγούστου/2019 ώρα 14:28
Αρχικά αποστάλθηκε από pantzos4

Αρχικά αποστάλθηκε από lazaros85

Προς ενημέρωση σάς
Την εκπαίδευση της Δίας θα την περάσετε στην σχολή θα έρθουν οι εκπαιδευτες από Αθήνα στις σχολές για έξι εβδομάδες. Πρακτική δεν θα υπάρξει με το που φύγετε από την σχολή 800ατομα κατευθείαν Δίας.
Που το έμαθες αυτό; Λίγο δύσκολο με φενετε.. Εκτός ότι Σεπτέμβρι ξεκινάει η νέα εκπαιδεύτηκε χρόνια.. Όπου πάνε τα νέα παιδιά που κόπηκαν οι αποσπάσεις τους και τους φέραν Δίας από βουλευτές από γραφεία της γαδα από τα χωριά τους κ περνάν αυτοί πρώτα δεν μπορεί τόσο εύκολα να πεις τους εκπαιδευτές τραβάτε Κομοτηνή και Διδυμότειχο Για 6 εβδομάδες. Εκτός αυτού που θα βρούνε μηχανές; Εξοπλισμό πος θα μεταφερθούν.. πος θα πάνε Δίας μετά την σχολή αν δεν έχουν ονομαστεί ΕΦ οι δοκιμοι δν έχουν χρεώνενο ατομικό οπλισμό αλεξίσφαιρα δν νομίζω να γίνετε εύκολα και να μπορεί να πραγματοποιηθεί αυτό δύσκολο πολύ ακούγετε έως ακατόρθωτο
Εδώ θα ειμαστε κρατά το μνμ και θα με θυμηθεις. Η απόφαση έχει βγει. Για αυτό και άλλαξε το ΦΕΚ πριν βγει η προκυρηξη για την μείωση του χρόνου που θα είναι σαν δοκιμοι. Αρχες Δεκ Διασ. Μηχανές έχουν οι σχολες κάτι χρεπια παλιά.
Επιστροφή στην κορυφή
Ηρακλης10 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Αυγούστου/2019 ώρα 14:28
Το παιδί κάνει πλάκα και εσυ το πήρες στα σοβαρά; Αχ Θεέ μ
Επιστροφή στην κορυφή
markos91 Δες τη Λίστα
Λοχίας
Λοχίας

’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Αυγούστου/2019 ώρα 14:30
Ρε παιδια τι απαντατε στα τρολλακια της κακιας ωρας; Κανουν νεους λογαριασμους και λενε για 30.000 αιτησεις και 3000 μορια και τους πιστευετε...

Μην ασχοληστε και μην απαντατε
Επιστροφή στην κορυφή
kyriakos155 Δες τη Λίστα
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός

Μέλος από: 08/Αυγούστου/2019
’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Αυγούστου/2019 ώρα 14:31
Αρχικά αποστάλθηκε από Θανος2468

Κυριάκος πες μ αγόρι μ γιατί πιστευεις οτι αν καπιος εχει πανω απο τον αγκώνα τατουαζ δεν θα κοπεί που το λει αυτο ακριβος και δεν το είδα στην προκυρηξη

Παιχταρά μου, γράφω '' κάτω από το μπράτσο ''

Η προκήρυξη λέει σε σημείο το οποίο φαίνεται με την θερινή στολή.

Ξεκάθαρα.

Τέλος :)
Επιστροφή στην κορυφή
TITO Δες τη Λίστα
Ανθυπολοχαγός
Ανθυπολοχαγός

’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Αυγούστου/2019 ώρα 14:31
Αρχικά αποστάλθηκε από OMADADIASPOWER

Εγώ σας είπα πως έχει η κατάσταση
ΤΩΡΑ οι υπόλοιποι με τα λίγα τους μόρια ας κράξουν ελεύθερα
εγώ προσωπικά έχω 3900 λες να είμαι μέσα η έστω επιλαχών;
Επιστροφή στην κορυφή
Ηρακλης10 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Αυγούστου/2019 ώρα 14:33
Με 2110 και το πιστεύουμε 😂
Επιστροφή στην κορυφή
Δ. ΕΔ Δες τη Λίστα
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος

Αρχικά αποστάλθηκε από Ηρακλης10

Το παιδί κάνει πλάκα και εσυ το πήρες στα σοβαρά; Αχ Θεέ μ
Όχι φίλε δεν το πήρα στα σοβαρά απλά κάποιοι τους κράζουν στα σοβαρά και απλά δεν πρέπει να τους δίνουν σημασία γιαυτό είπα κακώς κάθομαι κ το αναλύω!! Είπα μην ισοπεδώνουμε την ομάδα, όλοι περιμένουμε τα αποτελέσματα ότι είναι η βάση ότι μόρια έχουμε ότι γίνει και τέλος!!
Επιστροφή στην κορυφή
iceman2 Δες τη Λίστα
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δεκανέας - ΕΠΟΠ

Μέλος από: 25/Αυγούστου/2019
’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Αυγούστου/2019 ώρα 14:34
Αρχικά αποστάλθηκε από Νικ1992

Ρωταω γιατι εχω 2 μεσα απο τα χερια και ειναι πανω απο τον αγκωνα λες να εχω θεμα

Κοπηκες... Και μη σκασεις στα ΠΚΕ. Υπεγραψες Υ. Δηλωση οτι δεν εχεις τατουαζ. Θα φας καμπανα και κυρωσεις !
Επιστροφή στην κορυφή
kyriakos155 Δες τη Λίστα
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός

’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Αυγούστου/2019 ώρα 14:36
Iceman2, τι έχεις να πεις για τις τοποθετήσεις των πιο πάνω μελών για όσων αφορά τα μόρια
Επιστροφή στην κορυφή
kyriakos155 Δες τη Λίστα
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός

’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Αυγούστου/2019 ώρα 14:23
Αρχικά αποστάλθηκε από Θανος2468

Παιδιά λοιπόν να ξεκαθαρίσουμε κάτι λέτε Όχι κατο απο αγκώνα πιος σας είπε αγκώνα η κατι και με καλοκαιρινή στολή που φτάνει μέχρι το μπράτσο οπιος νομίζει ότι θα πάει με τατουαζ και δεν θα κοπεί είναι γελασμένος δυστηχος θα κοπούν πολλοί

Τα ίδια παντελάκη μου τα ίδια Παντελή μου.

Επιστροφή στην κορυφή
Lion$ Δες τη Λίστα
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος

Μέλος από: 20/Αυγούστου/2019
’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Αυγούστου/2019 ώρα 14:21
Ναι ναι ναι 300.00 αίτησεις ούτε για αστείο μην το λες αυτό δεν παίζει με τίποτα! Να αλλάξεις κονέ ! Δεν ισχύει αυτό! Η βάση κάνεις δεν ξέρει ακόμα και τα άτομα που λες δεν γίνεται να έγιναν τόσες αιτήσεις σε 2 μέρες! Μαξ 13-14! Και το βάζω και στοίχημα αδερφέ! Να βγάλουμε κανένα φράγκο για την Κομοτηνή !
Επιστροφή στην κορυφή
TITO Δες τη Λίστα
Ανθυπολοχαγός
Ανθυπολοχαγός

’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Αυγούστου/2019 ώρα 14:37
Αρχικά αποστάλθηκε από Δ. ΕΔ

Για πάμε λίγο...7000μορια
20απολυτηριο και 10 δεα εδ πάμε 3000
Προφισενσι 300 συν άλλη μια γλώσσα 200 συν άλλη μια 100 συν μηχανή κ αμαγι γ 500 πάμε σύνολο 4100 πάμε κ πολύτεκνος 300 πάμε 4400 βάλε κ κάποιου ο πατέρας να έχει πεθάνει εν ώρα υπηρεσίας αλλά 10 πάμε 5400 και μόρια από σχόλιο ασφαλείας 100 πάμε 5500 ταβάνι; αα και βάση 7000 έτσι δλδη ο κατώτερος 7000 ο πρώτος να έχει 8000 δηλαδή βάζει κ το πτυχίο του επαλ μαζί με το απολυτήριο και τα δύο 20αρια πάλι πάει 7500!! Μερικοί είστε ότι να ναι μαρεσει π κάθομαι κ το αναλύω κιολλας.. Υπάρχει εδώ μια ομάδα που προσπαθούμαι όλοι να ενημερωθούμε η να ενημερώσουμε να συζητήσουμε κτλπα και έρχεστε και τα γαματε όλα!! Ωραιοι
δεν πιστεύω πως τα πήρες στα σοβαρά. Πλάκα έκανα για τον άλλον που μπήκε σήμερα σφήνα και έλεγε τις παπαριές του.
Επιστροφή στην κορυφή
Dim91 Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Αυγούστου/2019 ώρα 14:21
Καλησπερα σε ολους κ καλη μας επιτυχια Θα ηθελα να ρωτησω εαν ξερει καποιος να μ απαντησεισωστα Εχω 2150 μορια 17 σεπτεμβρη εως 30 θα ειμαι εκτος ευρωπης Εστω οτι ειμαι μεσα ή επιλαχων σε αυτη την περιπτωση τι γινετε; Υπαρχει καποια διαδηκασια; Η πρεπει να επιστρεψω οπως οπως; Ευχαριστω εκ των πρωτερων
Επιστροφή στην κορυφή
markos91 Δες τη Λίστα
Λοχίας
Λοχίας

’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Αυγούστου/2019 ώρα 14:37
Για τα ταττου κοβεσαι μονο αμα εχεις απο τον αγκωνα και κατω, λαιμο η προσωπο. Τελος
Επιστροφή στην κορυφή
pantzos4 Δες τη Λίστα
Λοχαγός
Λοχαγός

Μέλος από: 03/Σεπτεμβρίου/2011

Αρχικά αποστάλθηκε από pantzos4

Προς ενημέρωση σάς
Την εκπαίδευση της Δίας θα την περάσετε στην σχολή θα έρθουν οι εκπαιδευτες από Αθήνα στις σχολές για έξι εβδομάδες. Πρακτική δεν θα υπάρξει με το που φύγετε από την σχολή 800ατομα κατευθείαν Δίας.
Που το έμαθες αυτό; Λίγο δύσκολο με φενετε.. Εκτός ότι Σεπτέμβρι ξεκινάει η νέα εκπαιδεύτηκε χρόνια.. Όπου πάνε τα νέα παιδιά που κόπηκαν οι αποσπάσεις τους και τους φέραν Δίας από βουλευτές από γραφεία της γαδα από τα χωριά τους κ περνάν αυτοί πρώτα δεν μπορεί τόσο εύκολα να πεις τους εκπαιδευτές τραβάτε Κομοτηνή και Διδυμότειχο Για 6 εβδομάδες. Εκτός αυτού που θα βρούνε μηχανές; Εξοπλισμό πος θα μεταφερθούν.. πος θα πάνε Δίας μετά την σχολή αν δεν έχουν ονομαστεί ΕΦ οι δοκιμοι δν έχουν χρεώνενο ατομικό οπλισμό αλεξίσφαιρα δν νομίζω να γίνετε εύκολα και να μπορεί να πραγματοποιηθεί αυτό δύσκολο πολύ ακούγετε έως ακατόρθωτο
Εδώ θα ειμαστε κρατά το μνμ και θα με θυμηθεις. Η απόφαση έχει βγει. Για αυτό και άλλαξε το ΦΕΚ πριν βγει η προκυρηξη για την μείωση του χρόνου που θα είναι σαν δοκιμοι. Αρχες Δεκ Διασ. Μηχανές έχουν οι σχολες κάτι χρεπια παλιά.
Δεν λέω αποκλείεται η λες #@^&@! έτσι και άλλοιος εκεί που σταματάει η λογική ξεκινάει ο στρατός και εκεί που σταματει ο στρατός ξεκινάει η αστυνομία.. Απλά είναι πολύ δύσκολο να γίνει όλο αυτό και απλά σε ρώτησα που το άκουσες Πες το μου και σε προσωπικό μυνημα αν θες. Ότι όλα είναι πιθανά σε αυτό το σώμα ναι όλα γίνονται
Μακαρι ολη η ζωη να ηταν μια εκδρομη Ολη την ζωη μου τρελαμενος παοκαρα ως το τελος
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 622623624625626 644>