Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Το Θέμα έκλεισεΠροκήρυξη Ειδικών Φρουρών (2019)

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 621622623624625 644>
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
Sakisemk Δες τη Λίστα
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος

Μέλος από: 27/Αυγούστου/2019
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: Προκήρυξη Ειδικών Φρουρών (2019)
    Αποστολή: 28/Αυγούστου/2019 ώρα 14:11
Εγω λέω να το βγαλουμε στο στοιχημα, να παρουμε και κανα φράγκο ρε αδερφέ... Που θα κυμαίνεται η βαση; Ποσες ειναι τελικα οι αιτησεις; Ποσοι θα κοπούν; Ο πιο κοντινος στα αποτελεσματα θα κερδισει μια φραπεδιέρα και καφέ για 8 μήνες.
Επιστροφή στην κορυφή
lazaros85 Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 13/Ιουλίου/2019
’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Αυγούστου/2019 ώρα 14:07
Προς ενημέρωση σάς
Την εκπαίδευση της Δίας θα την περάσετε στην σχολή θα έρθουν οι εκπαιδευτες από Αθήνα στις σχολές για έξι εβδομάδες. Πρακτική δεν θα υπάρξει με το που φύγετε από την σχολή 800ατομα κατευθείαν Δίας.
Επιστροφή στην κορυφή
pantzos4 Δες τη Λίστα
Λοχαγός
Λοχαγός

Μέλος από: 03/Σεπτεμβρίου/2011
’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Αυγούστου/2019 ώρα 14:20
Αρχικά αποστάλθηκε από lazaros85

Προς ενημέρωση σάς
Την εκπαίδευση της Δίας θα την περάσετε στην σχολή θα έρθουν οι εκπαιδευτες από Αθήνα στις σχολές για έξι εβδομάδες. Πρακτική δεν θα υπάρξει με το που φύγετε από την σχολή 800ατομα κατευθείαν Δίας.
Που το έμαθες αυτό; Λίγο δύσκολο με φενετε.. Εκτός ότι Σεπτέμβρι ξεκινάει η νέα εκπαιδεύτηκε χρόνια.. Όπου πάνε τα νέα παιδιά που κόπηκαν οι αποσπάσεις τους και τους φέραν Δίας από βουλευτές από γραφεία της γαδα από τα χωριά τους κ περνάν αυτοί πρώτα δεν μπορεί τόσο εύκολα να πεις τους εκπαιδευτές τραβάτε Κομοτηνή και Διδυμότειχο Για 6 εβδομάδες. Εκτός αυτού που θα βρούνε μηχανές; Εξοπλισμό πος θα μεταφερθούν.. πος θα πάνε Δίας μετά την σχολή αν δεν έχουν ονομαστεί ΕΦ οι δοκιμοι δν έχουν χρεώνενο ατομικό οπλισμό αλεξίσφαιρα δν νομίζω να γίνετε εύκολα και να μπορεί να πραγματοποιηθεί αυτό δύσκολο πολύ ακούγετε έως ακατόρθωτο
Μακαρι ολη η ζωη να ηταν μια εκδρομη Ολη την ζωη μου τρελαμενος παοκαρα ως το τελος
Επιστροφή στην κορυφή
kyriakos155 Δες τη Λίστα
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός

Μέλος από: 08/Αυγούστου/2019
’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Αυγούστου/2019 ώρα 14:00
Έχουν βγει προκηρύξεις των εταιριών catering που θα τροφοδοτήσουν και θα διανέμουν στην σχολή ΤΔΑ Κομοτηνής 7 του μήνα.

Πρέπει να προσαρμοστούν τα νούμερα με τις ημέρες...

Δεν βγαίνει για παράταση και αν γίνει θα είναι αδικία για όλους μας που τρέχαμε σαν τους μπούφος καταμεσής των διακοπών μας για την αίτηση.
Επιστροφή στην κορυφή
wolver Δες τη Λίστα
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης

Μέλος από: 25/Ιουλίου/2016
Αρχικά αποστάλθηκε από KatadromeasAR!

Μπορεί να μας πει κάποιος στα ψυχομετρικά τεστ κάποια αρνητικά και κάποια θετικά του χαρακτήρα του; Τι θα μπορούσαμε να πούμε σαν αρνητικό;
Θετικά βάλτε ήρεμος ευγενικός πρόθυμος να βοηθήσεις τους άλλους κλπ... Έχει πολλά. Αρνητικά βάλε ότι ξεχνάς οτι αναβάλλειςς πράγματα ότι δουλεύεις παραπάνω από όσο πρέπει. Απλά πράγματα. Μην πάτε και γράψετε ότι στεναχωριέμαι εύκολα ή νευριάζω , γτ θα σας ζαλίζουνκ
ΟΜΑΔΑ ~ΔΙΑΣ~
Επιστροφή στην κορυφή
TITO Δες τη Λίστα
Ανθυπολοχαγός
Ανθυπολοχαγός

Μέλος από: 26/Αυγούστου/2019
’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Αυγούστου/2019 ώρα 14:08
Αρχικά αποστάλθηκε από Sakisemk

Μου αρεσει πολύ που καμία απο τις έγκυρες πηγές που αναφέρθηκαν, δεν ταιριαζουν η μια με την αλλη.
Φίλε μου έχεις δίκιο η δική μου έγκυρη πηγή λέει ότι ειναι 400.000 αιτήσεις και η βάση θα είναι 7.000 και αν κάποιοι δεν με πιστεύουν και νομίζουν ότι τρολαρω θα πω μόνο ότι περίμενε και θα δείτε ότι θα βγω αληθής.
Επιστροφή στην κορυφή
TITO Δες τη Λίστα
Ανθυπολοχαγός
Ανθυπολοχαγός

Μέλος από: 26/Αυγούστου/2019
’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Αυγούστου/2019 ώρα 14:04
Αρχικά αποστάλθηκε από OMADADIASPOWER

Καλησπέρα σε όλα τα παιδιά του φόρουμ
Δυστυχώς σε πολλούς δεν θα τους αρέσουν αυτά που θα πώ αλλά απο ΈΓΚΥΡΗ ΠΗΓΉ οι αιτήσεις είναι ανάμεσα στις 19 με 20.000 και τα μόρια θα κυμανθούν από 2500 μέχρι 2600
Όταν υπάρξει κάτι νεότερο για τα ακριβές Μόρια θα σας ξαναγράψω εδώ
Αυτά για κάποιους γελοίους εδώ μέσα που αναφέρουν συνέχεια Πως οι αιτήσεις από '' ΈΓΚΥΡΕΣ ΠΗΓΈΣ '' είναι το πολύ 14.000 και για κάποιους ακόμα χειρότερους που λέγανε οτι είναι 9 με 10.000

Εδώ μέσα εκτός απο λίγα άτομα οι πιο πολλοί είστε ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΚΑΤΑΛΗΛΟΙ γιατί συνεχώς λέτε ΒΛΑΚΙΕΣ και αγχώνεται τους πάντες με τα τρολλ σας

Είναι τελείως διαφορετικό να λέτε τι πιστεύετε όπως αρκετοί κάνουν και ΜΠΡ’ΒΟ ΤΟΥΣ Απο το να λέτε ΣΥΝΕΧΩΣ κάποιοι πως είστε σίγουροι για τον αριθμό των αιτήσεων και για τα μόρια που θα εισαχθεί ο τελευταίος

Πολλοί μπορεί να πείτε οτί και εγώ είμαι ένας από αυτούς Και σας τρολλάρω τώρα αλλά αυτό θα το καταλάβετε όταν επαληθευτούν αυτά που μόλις είπα

πες την έγκαιρη και έγκυρη πηγή σου ότι δεν ξέρει τι του γίνεται. Με αγάπη
Επιστροφή στην κορυφή
Kirios Δες τη Λίστα
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος

Μέλος από: 25/Ιουλίου/2019
’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Αυγούστου/2019 ώρα 14:16
Αρχικά αποστάλθηκε από wolver

Τι ν ξέρει ο ειδικός φρουρός που ακούει δεξιά και αριστερά ότι ναναι; Όσοι έχουμε πήγες είναι μέσα από το υπουργείο και πουθενά αλλού! Εκτός εάν έχει κάποιος κονέ στην διεύθυνση πληροφορικής γιατί και εκεί ξέρουν τι παίζει! Τώρα τι λέει ο κάθε αστυνομικός μην ακούτε κανέναν. Κ μένα τ καλοκαίρι με σταμάτησαν για έλεγχο και τους λέω κ εγώ παιδιά ετοιμάζομαι να κάνω τα χαρτιά μ. Κ Μ λένε όλοι μαζί γτ θα ξαναβγεί προκήρυξη νμζεις; Όλοι με πανελλήνιες...
και πολλο αξειωματικοι δν ειχαν μπει στον κοπο να διαβασουν την προκ ειχαν μινει στου 11 για αυτο ακουγονται διαφορα προβληματα
Επιστροφή στην κορυφή
E'MK Δες τη Λίστα
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός

Μέλος από: 16/Αυγούστου/2019
’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Αυγούστου/2019 ώρα 14:17
Υπάρχουν πολλοι που δεν θα με πιστέψουν αλλά έχω μια έγκυρη πληροφορία απο το υπουργείο ότι δεν θα πάρουν 1500 άτομα αλλά 15. Τα δυο μηδενικα ήταν τυπογραφικό λάθος στην προκήρυξη. Θα το δείτε.
Επιστροφή στην κορυφή
Νικ1992 Δες τη Λίστα
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Λοχίας - ΕΠΟΠ

Μέλος από: 09/Αυγούστου/2019
’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Αυγούστου/2019 ώρα 14:16
Ρωταω γιατι εχω 2 μεσα απο τα χερια και ειναι πανω απο τον αγκωνα λες να εχω θεμα
Επιστροφή στην κορυφή
Kirios Δες τη Λίστα
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος

Μέλος από: 25/Ιουλίου/2019
’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Αυγούστου/2019 ώρα 14:08
Αρχικά αποστάλθηκε από Νικ1992

Τελικα με τα τατουαζ ξερουμε ποια ειναι τα κρητηρια πως θα κοβονται
ρε παλι τα ιδια αγκονα και κατο κοβεσε αν εχεις βυσμα και το καλιψεις τι να σ πω
Επιστροφή στην κορυφή
kyriakos155 Δες τη Λίστα
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός

’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Αυγούστου/2019 ώρα 14:03
Αρχικά αποστάλθηκε από OMADADIASPOWER

Καλησπέρα σε όλα τα παιδιά του φόρουμ
Δυστυχώς σε πολλούς δεν θα τους αρέσουν αυτά που θα πώ αλλά απο ΈΓΚΥΡΗ ΠΗΓΉ οι αιτήσεις είναι ανάμεσα στις 19 με 20.000 και τα μόρια θα κυμανθούν από 2500 μέχρι 2600
Όταν υπάρξει κάτι νεότερο για τα ακριβές Μόρια θα σας ξαναγράψω εδώ
Αυτά για κάποιους γελοίους εδώ μέσα που αναφέρουν συνέχεια Πως οι αιτήσεις από '' ΈΓΚΥΡΕΣ ΠΗΓΈΣ '' είναι το πολύ 14.000 και για κάποιους ακόμα χειρότερους που λέγανε οτι είναι 9 με 10.000

Εδώ μέσα εκτός απο λίγα άτομα οι πιο πολλοί είστε ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΚΑΤΑΛΗΛΟΙ γιατί συνεχώς λέτε ΒΛΑΚΙΕΣ και αγχώνεται τους πάντες με τα τρολλ σας

Είναι τελείως διαφορετικό να λέτε τι πιστεύετε όπως αρκετοί κάνουν και ΜΠΡ’ΒΟ ΤΟΥΣ Απο το να λέτε ΣΥΝΕΧΩΣ κάποιοι πως είστε σίγουροι για τον αριθμό των αιτήσεων και για τα μόρια που θα εισαχθεί ο τελευταίος

Πολλοί μπορεί να πείτε οτί και εγώ είμαι ένας από αυτούς Και σας τρολλάρω τώρα αλλά αυτό θα το καταλάβετε όταν επαληθευτούν αυτά που μόλις είπα

Όταν λες έγκυρη ; Πόσο ; Όσο των άλλων ; Τι σε διαφοροποιεί εσένα ;

Μιλάτε ωρέέέέέ !
Επιστροφή στην κορυφή
Sakisemk Δες τη Λίστα
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος

Μέλος από: 27/Αυγούστου/2019
’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Αυγούστου/2019 ώρα 14:05
Μου αρεσει πολύ που καμία απο τις έγκυρες πηγές που αναφέρθηκαν, δεν ταιριαζουν η μια με την αλλη.
Επιστροφή στην κορυφή
ΝΙΚΟΣ Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Αυγούστου/2019 ώρα 14:12
Σε οποιον δικηγορο ρωτησα τα τατουαζ δεν επιτρεποντε αρκει να πληρει και τισ δυο προιποθεσεις να μην ειναι εμφανη και να μην προσβαλουν. δηλαδη εγω εχω τατουαζ στο χερι ειναι εμφανες αλλα δεν προσβαλει δεν εχω κανενα προβλημα. την ιδια απαντηση πηρα απο το αρχηγειο 3 φορες. εχει αλλαξει ο νομος απο το 2015. και το αντιθετο εαν προσβαλει αλλα δεν ειναι σε εμφανες σημειο παλι δεν υπαρχει προβλημα. σας λεω κατι 100% εγκυρο. αυτοι που εχουν σε εμφανη σημεια θα περασουν απο επιτροπη για να δουν εαν προσβαλει κατι.
Επιστροφή στην κορυφή
shootmann Δες τη Λίστα
Λοχίας
Λοχίας

Μέλος από: 28/Αυγούστου/2019
Κατάσταση: Online
’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Αυγούστου/2019 ώρα 14:02
Με 2790 πιστευω εισαι ανετα μεσα φιλε μου. Εδω εχω ελπιδες εγω με 2370
Επιστροφή στην κορυφή
Θανος2468 Δες τη Λίστα
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης

Μέλος από: 21/Ιουλίου/2019
Παιδιά λοιπόν να ξεκαθαρίσουμε κάτι λέτε Όχι κατο απο αγκώνα πιος σας είπε αγκώνα η κατι και με καλοκαιρινή στολή που φτάνει μέχρι το μπράτσο οπιος νομίζει ότι θα πάει με τατουαζ και δεν θα κοπεί είναι γελασμένος δυστηχος θα κοπούν πολλοί
Επιστροφή στην κορυφή
kyriakos155 Δες τη Λίστα
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός

’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Αυγούστου/2019 ώρα 14:18
Εντάξει φίλε, σε ευχαριστούμε πολύ για την ενημέρωση. Εύχομαι να μην δικαιωθείς αλλά και να δικαιωθείς αρκετοί είναι αυτοί που από εδώ μέσα θα μπούνε και θα το αξίζουν πραγματικά...

Καλή επιτυχία και σε εσένα είτε τα καταφέρεις είτε όχι.

Δώσε μας και μερικές ακόμη πληροφορίες, όπως το πότε θα βγούν ας πούμε τα αποτελέσματα ή κάτι άλλο...
Επιστροφή στην κορυφή
wolver Δες τη Λίστα
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης

Μέλος από: 25/Ιουλίου/2016
’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Αυγούστου/2019 ώρα 14:12
Τι ν ξέρει ο ειδικός φρουρός που ακούει δεξιά και αριστερά ότι ναναι; Όσοι έχουμε πήγες είναι μέσα από το υπουργείο και πουθενά αλλού! Εκτός εάν έχει κάποιος κονέ στην διεύθυνση πληροφορικής γιατί και εκεί ξέρουν τι παίζει! Τώρα τι λέει ο κάθε αστυνομικός μην ακούτε κανέναν. Κ μένα τ καλοκαίρι με σταμάτησαν για έλεγχο και τους λέω κ εγώ παιδιά ετοιμάζομαι να κάνω τα χαρτιά μ. Κ Μ λένε όλοι μαζί γτ θα ξαναβγεί προκήρυξη νμζεις; Όλοι με πανελλήνιες...
ΟΜΑΔΑ ~ΔΙΑΣ~
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 621622623624625 644>