Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Προκήρυξη Ειδικών Φρουρών (2019)

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 442443444445446 495>
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
fsafa Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση fsafa Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: Προκήρυξη Ειδικών Φρουρών (2019)
    Αποστολή: 16/Αυγούστου/2019 ώρα 12:03
Οι σχολές που θα ανοίξουν είναι Κομοτηνή-Διδυμότειχο Blues Και Ρεθυμνάρα, άδειες δεν παίρνετε κατά τη διάρκεια της σχολή. Αλλά θα έχετε σίγουρα Σ/Κ off. Μπορείτε να βρείτε φθηνά ξενοδοχεία και να χαλαρώστε λίγο.
Επιστροφή στην κορυφή
Bill931 Δες τη Λίστα
Λοχαγός
Λοχαγός

Μέλος από: 24/Μαΐου/2019
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση Bill931 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 16/Αυγούστου/2019 ώρα 12:07
Fsafa Ρέθυμνο ήσουν;
Επιστροφή στην κορυφή
δημητρης98 Δες τη Λίστα
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός

Μέλος από: 14/Αυγούστου/2017
  Παράθεση δημητρης98 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 16/Αυγούστου/2019 ώρα 12:09
Αρχικά αποστάλθηκε από fsafa

Οι σχολές που θα ανοίξουν είναι Κομοτηνή-Διδυμότειχο Blues Και Ρεθυμνάρα, άδειες δεν παίρνετε κατά τη διάρκεια της σχολή. Αλλά θα έχετε σίγουρα Σ/Κ off. Μπορείτε να βρείτε φθηνά ξενοδοχεία και να χαλαρώστε λίγο.

γιατι δεν μπορεις να μεινεις μεσα Σ/Κ;
Επιστροφή στην κορυφή
fsafa Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση fsafa Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 16/Αυγούστου/2019 ώρα 12:14
Αρχικά αποστάλθηκε από Bill931

Fsafa Ρέθυμνο ήσουν;

Όχι το 2011 δεν είχε ανοίξει το Ρέθυμνο. Ξάνθη-Κομοτηνή και Διδυμότειχο, εγώ ήμουνα Ξάνθη. Αλλά όποιος πάει Ρέθυμνο θα χορτάσει το μάτι του
Επιστροφή στην κορυφή
Ι' Μ.Α.Κ Δες τη Λίστα
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης

Μέλος από: 08/Ιουνίου/2019
Κατάσταση: Online
  Παράθεση Ι' Μ.Α.Κ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 16/Αυγούστου/2019 ώρα 12:16
Εμενα το πιστοποιητικο οικογενειακης καταστασης δε το κρατησαν, μονο για τριτεκνους-πολυτεκνους ειναι λεει!
Επιστροφή στην κορυφή
Vicop Δες τη Λίστα
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος

Μέλος από: 16/Αυγούστου/2019
  Παράθεση Vicop Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 16/Αυγούστου/2019 ώρα 12:19
Οι τρίτεκνοι καθώς και τα τέκνα αυτών πρέπει να προσκομίσουν φυσικά πιστοποιητικό οικογενειακής κατάστασης ώστε να αποδείξουν την τριτεκνία.
Επιστροφή στην κορυφή
ioakatzi Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 29/Ιουλίου/2019
  Παράθεση ioakatzi Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 16/Αυγούστου/2019 ώρα 12:49
Καλημέρα σας

Σε ένα από τα Α. Τ της Θεσσαλονίκης που κατέθεσα τα χαρτιά μου σήμερα το πρωί μου είπαν ότι η προσέλευση δεν είναι αυτή που περίμεναν και τα μόρια των περισσοτέρων είναι χαμηλά. Βέβαια θα δείξει η συνέχεια γιατί έχουμε ακόμα 10 ημέρες.

Καλή επιτυχία σε όλους.
Επιστροφή στην κορυφή
Commando Squadron B Δες τη Λίστα
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος

Μέλος από: 09/Αυγούστου/2019
  Παράθεση Commando Squadron B Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 16/Αυγούστου/2019 ώρα 12:51
Καλημέρα. Εγώ ζήτησα με σωματική ικανότητα να φαίνεται και μου έστειλαν λάθος. Με τα πολλά πάω στο τμήμα μόνιμης κατοικίας που έχω να ρωτήσω αν το δέχεται και λέει φέρε άλλο. Έρχομαι στον τόπο διαμονής που είμαι τα τελευταία χρόνια και πάω αμέσως κεπ να μου στείλουν άλλο με το ι1 να φαίνεται. Δεν πάω και από το τμήμα να ρωτήσω λέω και μου λέει δεν πειράζει το παίρνουμε και χωρίς το ι1. Τι φάση ρε παιδιά;
Επιστροφή στην κορυφή
kyriakos155 Δες τη Λίστα
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δεκανέας - ΕΠΟΠ

Μέλος από: 08/Αυγούστου/2019
  Παράθεση kyriakos155 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 16/Αυγούστου/2019 ώρα 12:53
Μπορεί να γίνει αυτεπάγγελτα η διαδικασία για όσον αφορά το ''Ι'' σου. Τουλάχιστον έτσι είπανε σε εμένα.
Επιστροφή στην κορυφή
Ι' Μ.Α.Κ Δες τη Λίστα
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης

Παράθεση Ι' Μ.Α.Κ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 16/Αυγούστου/2019 ώρα 13:06
Ρε fsafa τελικα ειδικος φρουρος εισαι; Μπηκες το 2011;
Επιστροφή στην κορυφή
fsafa Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση fsafa Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 16/Αυγούστου/2019 ώρα 13:09
Αρχικά αποστάλθηκε από Ι' Μ. Α. Κ

Ρε fsafa τελικα ειδικος φρουρος εισαι; Μπηκες το 2011;

Ναι ΜΑΚ σας το είχα ξαναγράψει αρκετές φορές. Μάλιστα σας είχα αναλύσει μέχρι που πήγε η λίστα με τους επιλαχόντες στην Α κατηγορία.
Επιστροφή στην κορυφή
Max Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Max Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 16/Αυγούστου/2019 ώρα 13:25
Καλησπέρα παλικάρια, καλή επιτυχία σε όλους!
Να ρωτήσω... Πιστοποιητικό οικογενειακής κατάστασης προσκομίζουν όλοι, ή μόνο τριτεκνοι/πολύτεκνοι; Το λέω γιατί σε κάποια ΑΤ ζήτησαν κι από άτομα που δεν είχαν σχέση με πολυτεκνια/τριτεκνια. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Επιστροφή στην κορυφή
HELLENICROWER Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 24/Ιουλίου/2019
  Παράθεση HELLENICROWER Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 16/Αυγούστου/2019 ώρα 13:52
Καλησπερα παιδια σημερα πηγα και κατεθεσα τα χαρτια μου, η αστυνομικος ηταν πολυ εξυπηρετικη η διαδικασια μου πηρε γυρω στα 10 λεπτα το πολυ 15. Μου εδωσε και χαρτι με το τι χαρτια εχω προσκομισει. Τα μορια μου δεν μου τα εβγαλε και μου ειπε γενικα οτι δεν ειχανε περασει πολλα ατομα. Καλη επιτυχια σε ολους και ολες!
Επιστροφή στην κορυφή
Dimitris mak Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Dimitris mak Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 16/Αυγούστου/2019 ώρα 14:06
Όσοι είναι Ειδικές Δυνάμεις - Προεδρική, υπογράψατε υπόδειγμα Δ' , που λέει μέσα ότι αυτεπάγγελτα οι αρμόδιοι Αξιωματικοί ζητάνε μετά από την στρατολογία Πιστοποιητικό στρατολ. Καταστάσεως με το I1.
Γι' αυτό το υπογράψατε την υπεύθυνη δήλωση!
Επιστροφή στην κορυφή
kyriakos155 Δες τη Λίστα
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δεκανέας - ΕΠΟΠ

Μέλος από: 08/Αυγούστου/2019
  Παράθεση kyriakos155 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 16/Αυγούστου/2019 ώρα 14:10
Αφού ανακοινωθούν οι λίστες , πότε είναι τα αθλήματα ;
Επιστροφή στην κορυφή
Billysapo Δες τη Λίστα
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος

Παράθεση Billysapo Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 16/Αυγούστου/2019 ώρα 14:30
Πόσοι πιστεύεται πως θα είναι πάνω από 3000;
Επιστροφή στην κορυφή
Ι' Μ.Α.Κ Δες τη Λίστα
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης

Παράθεση Ι' Μ.Α.Κ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 16/Αυγούστου/2019 ώρα 14:33
Καμια 40αρια ατομα!
Οσοι δηλαδη ειναι Δεα ΕΔ και εχουν τουλαχιστον 15 απολυτηριο φτανουν τα 3000 μορια!
Αλλιως χωρις δεα εδ, για να φτασεις το 3000χιλιαρο πρεπει να σαι πολυτεκνος με προφεσενσι και διπλωματα!
Επιστροφή στην κορυφή
Billysapo Δες τη Λίστα
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος

Παράθεση Billysapo Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 16/Αυγούστου/2019 ώρα 14:36
Η βάση φιλε μ λες να περάσει τα 2500 μόρια; Η θα ειναι σαν του 2011 που μπήκε σε θέση 1450 με 2280;
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 442443444445446 495>