Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Προκήρυξη Ειδικών Φρουρών (2019)

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 441442443444445 456>
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
marine575 Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 28/Ιουνίου/2018
Κατάσταση: Online
  Παράθεση marine575 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: Προκήρυξη Ειδικών Φρουρών (2019)
    Αποστολή: Από χθες ώρα 09:47
Καλημέρα παιδιά. Μόλις κατέθεσα και εγώ στο τμήμα Αγίας Βαρβάρας δίπλα από το Αιγάλεω. Λοιπόν εγώ με άλλο ένα άτομο ήμουν από κόσμο. Από μόρια είχε 2.060 μόνο ειδικές και τριτεκνια και λοουερ. Προσέλευση έχουν μου είπε η αστυνόμος. Αλλά κάνεις με απολυτήριο πάνω από 12. Πήγα με 16 απολυτήριο και έκαναν τεμεναδες.
Επιστροφή στην κορυφή
fanis96 Δες τη Λίστα
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος

Μέλος από: 29/Ιουνίου/2019
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση fanis96 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: Από χθες ώρα 09:49
Καλημέρα παιδιά!! Εγώ πάντως πήγα την Τρίτη να κατέθεσω τα χαρτιά μου στο τμήμα της περιοχής μου αλλά μου με ρώτησαν αν έχω κλείσει ραντεβού (στην αρχή νόμιζα ότι μου κάνει πλάκα το παιδί που ήτανε μέσα) και τελικά μου έκλεισαν ραντεβού να πάω την Κυριακή να καταθέσω.. Γιατί έχει πάρα πολύ κόσμο
Επιστροφή στην κορυφή
Dea pz Δες τη Λίστα
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης

Μέλος από: 19/Ιουλίου/2019
  Παράθεση Dea pz Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: Από χθες ώρα 09:54
Καλη επιτυχία σε όλους παιδιά !
Επιστροφή στην κορυφή
Δεα τθ Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Δεα τθ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: Από χθες ώρα 10:00
Καλημέρα παιδιά!! Έχει κανένας άλλος εικόνα που πήγε να καταθέσει τα χαρτιά του;
Επιστροφή στην κορυφή
Bicop Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Bicop Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: Από χθες ώρα 10:23
Σε ποια περιοχή είσαι;
Επιστροφή στην κορυφή
Tzivis97 Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Tzivis97 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: Από χθες ώρα 10:39
Καλησπέρα παιδιά! Πτυχία ΙΕΚ γίνονται δεκτά?
Επιστροφή στην κορυφή
Vicop Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: Από χθες
  Παράθεση Vicop Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: Από χθες ώρα 10:52
Καλή επιτυχία παιδιά!
Οτιδήποτε μάθετε απο τα τμήματα που θα πάτε για αίτηση, ενημερώστε μας.
Εγώ πήγα, έκανα αίτηση μέσα στη βδομάδα και είχαν πάει μονο 13 ατομα. Μου είπε ο υπαστυνομος οτι τα μόρια μου ειναι μέχρι στιγμής τα μεγαλύτερα (λίγο πάνω απο 2600 εχω) αλλα ότι ο χαμός θα γίνει μετά τις 20/8 που οι περισσότεροι επιστρέφουν από διακοπές.
Επιστροφή στην κορυφή
kyriakos155 Δες τη Λίστα
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος

Μέλος από: 08/Αυγούστου/2019
  Παράθεση kyriakos155 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: Από χθες ώρα 11:02
Σε α. Τ. Περιοχής της Θεσσαλονίκης,3 αιτήσεις με εμένα να έρχομαι 2ος με 2380 και ο πρώτος 2400
Επιστροφή στην κορυφή
kyriakos155 Δες τη Λίστα
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος

Μέλος από: 08/Αυγούστου/2019
  Παράθεση kyriakos155 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: Από χθες ώρα 11:04
Αρχικά αποστάλθηκε από marine575

Καλημέρα παιδιά. Μόλις κατέθεσα και εγώ στο τμήμα Αγίας Βαρβάρας δίπλα από το Αιγάλεω. Λοιπόν εγώ με άλλο ένα άτομο ήμουν από κόσμο. Από μόρια είχε 2.060 μόνο ειδικές και τριτεκνια και λοουερ. Προσέλευση έχουν μου είπε η αστυνόμος. Αλλά κάνεις με απολυτήριο πάνω από 12. Πήγα με 16 απολυτήριο και έκαναν τεμεναδες.

Πόσα μόρια έχεις ;
Επιστροφή στην κορυφή
Lesvos Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Lesvos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: Από χθες ώρα 11:05
Στο νομό Λέσβου έχουν κατατεθεί... Μάγκες κάθεστε; Λίγο πάνω από τις 350 αιτήσεις και αρκετά με απολυτήριο με 15-17 αρκετά από ΕΠΑΛ.. Επαρχία μάγκες οι βαθμοί μπαίνουν έτσι και στην Λέσβο έχει και τάγμα ειδικών δυνάμεων οπότε καταλαβαίνετε.. ΤΑ ΕΠΑΛ έπρεπε να πάνε στην Β αλλά με παραπάνω ποσοστό..
Επιστροφή στην κορυφή
marine575 Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 28/Ιουνίου/2018
Κατάσταση: Online
  Παράθεση marine575 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: Από χθες ώρα 11:07
Αρχικά αποστάλθηκε από kyriakos155

Αρχικά αποστάλθηκε από marine575

Πόσα μόρια έχεις ;
2300 φίλε μου
Επιστροφή στην κορυφή
δημητρης98 Δες τη Λίστα
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός

Μέλος από: 14/Αυγούστου/2017
  Παράθεση δημητρης98 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: Από χθες ώρα 11:09
Αρχικά αποστάλθηκε από Δόκιμος 1995

Μάγκες πρέπει να καταλάβουν ότι η προκήρυξη μιλάει για Αττική και όχι για όλη την Ελλάδα! Αυτό είναι το κακό στην υπόθεση. Μίλησα με τον ξάδερφό μου που ειναι στο σώμα (αξιωματικών) και μου λέει όσοι περασουν και μπουν στην σχολη Η τρεις πρώτη από τα διαγωνίσματα θα πάμε εκεί που θα επιλέξουν οι υπόλοιποι Αθήνα για πάρα πάρα πολύ καιρό εκτός και αν έχουν θείο υπουργό που και πάλι πρέπει να κάτσουν αναγκαστικά 5 Χρόνια Αθήνα.

μπορει να πεσει και τηλεφωνο στην σχολη για να βαζουν καλους βαθμους;
Επιστροφή στην κορυφή
Νικ1992 Δες τη Λίστα
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος

Μέλος από: 09/Αυγούστου/2019
  Παράθεση Νικ1992 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: Από χθες ώρα 11:39
Καμια εκτιμηση για βαση υπαρχει με τα τωρινα δεδομενα;
Επιστροφή στην κορυφή
Δελτας Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Δελτας Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: Από χθες ώρα 11:42
Με τα μέχρι τώρα ρε φίλε ακόμα και 2250-2300 τα πρώτα 1560 άτομα έτσι όπως πάει αλλά είναι νωρις.. Βάζω αυτά τα μόρια γτ όλη μόνο μικρά μόρια είναι όπως λένε εδώ
Επιστροφή στην κορυφή
Kostas13 Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Kostas13 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: Από χθες ώρα 11:46
Καλημέρα.. τι γίνεται σε περίπτωση που κάνεις τα χαρτιά για ε. φ και σε παίρνουν αλλά έχεις κάνει και τα χαρτιά για το λιμενικό και περιμένεις απάντηση.. Πρέπει να αποριψεις τους ε. φ και να περίμενεις;
Επιστροφή στην κορυφή
CASTILLO Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 13/Αυγούστου/2019
  Παράθεση CASTILLO Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: Από χθες ώρα 11:49
Πιστοποιητικο οικογενειακης καταστασης χρειαζεται να δωσουμε ολοι ή μονο οι πολυτεκνοι?
Επιστροφή στην κορυφή
lazaros85 Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 13/Ιουλίου/2019
  Παράθεση lazaros85 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: Από χθες ώρα 11:52
Αρχικά αποστάλθηκε από δημητρης98

μπορει να πεσει και τηλεφωνο στην σχολη για να βαζουν καλους βαθμους;
Δεν ισχύει αυτό για τους ειδικούς φρουρους ολοι Αθηνα. Οι καλοί βαθμοί ισχυουν μόνο για την σειρά εξόδου από την σχολή και θα βοηθήσει σε περίπτωση ισοψηφιας για μετάθεση συναδελφων που έχουν ίδιο τόπο συμφεροντων.
Επιστροφή στην κορυφή
Bill931 Δες τη Λίστα
Λοχαγός
Λοχαγός

Μέλος από: 24/Μαΐου/2019
  Παράθεση Bill931 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: Από χθες ώρα 11:59
.castillo εμένα μου τ ζήτησαν κι ας μην είμαι τριτεκνοςκαι μάλιστα πρόσφατο.
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 441442443444445 456>