Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Προκήρυξη Ειδικών Φρουρών (2019)

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 437438439440441 551>
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
Pezonauths 575 Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 15/Μαρτίου/2013
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση Pezonauths 575 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: Προκήρυξη Ειδικών Φρουρών (2019)
    Αποστολή: 15/Αυγούστου/2019 ώρα 17:36
Παιδιά καλησπέρα και χρόνια πολλά ... σήμερα έμαθα ότι έγινε χαμός και στη Βέροια και η απάντηση είναι μια και ο καθενας θα σκότωνε για μια θέση στο δημόσιο... αλλά δεν είναι έτσι όπως είπε και o xanthos πρέπει να το γουστάρεις εγώ κύριοι περιμένω από το 2012 μέρα νύχτα έμπαινα να. δω αν βγήκε... οι γονείς μου αστυνομικοί και ο πατέρας μου ήταν ταξίαρχος κιόλας και με είχε από κοντά σε γήπεδα σε εκπαιδέυσεις αυτός μου έμαθε ότι ο αστυνομικός ειναι άνθρωπος όχι γουρούνι όπως αποκαλουνε κάποιοι και επειδή δεν το είχα με τα μαθήματα μαζεύω δικαιολογητικά από το 2012 με την μέρα που θα βγει η προκήρυξη θα μαι μέσα και θα το οφείλω μόνο στους γονείς μου
Επιστροφή στην κορυφή
PAPAXITOS Δες τη Λίστα
Επιλοχίας
Επιλοχίας

Μέλος από: 16/Ιουνίου/2019
Κατάσταση: Online
  Παράθεση PAPAXITOS Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Αυγούστου/2019 ώρα 17:59
Αρχικά αποστάλθηκε από Σταύρος

Γεια σας παίδες!
Χρόνια πολλά!
Είμαι 25 χρόνων
Έχω τελειώσει προεδρική φρουρά
Έχω 16 απολυτήριο Λυκείου
Δίπλωμα αυτοκινήτου και μηχανής
Και είμαι τρετεκνος
Έχω 2800 μόρια λέτε να είμαι μέσα;
Ευχαριστώ καλή Παναγία σε όλους

ΕΝΤΑΞΗ ΡΕ ΜΕΓΑΛΕ, ΤΟ ΕΜΠΕΔΩΣΑΜΕ. ΑΝΤΕ ΣΤΗΝ ΕΥΧΗ ΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ
Επιστροφή στην κορυφή
Xanthos Δες τη Λίστα
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης

Μέλος από: 20/Μαΐου/2019
  Παράθεση Xanthos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Αυγούστου/2019 ώρα 18:02
Αυτοι ειναι που λεμε κ στο χωριό μου θέλουν να πάνε για τον παρά μόνο κ τίποτα άλλο.. αν κ ο συγκεκριμένος τρολλαρει μέρα που είναι..
Ο. Π. Κ. Ε
Επιστροφή στην κορυφή
Dea pz Δες τη Λίστα
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης

Μέλος από: 19/Ιουλίου/2019
  Παράθεση Dea pz Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Αυγούστου/2019 ώρα 18:04
Αρχικά αποστάλθηκε από Σταύρος

Γεια σας παίδες!!!
Χρόνια πολλά!
Είμαι 25 χρόνων
Έχω τελειώσει προεδρική φρουρά
Έχω 16 απολυτήριο Λυκείου
Δίπλωμα αυτοκινήτου και μηχανής
Και είμαι τρετεκνος
Έχω 2800 μόρια λέτε να είμαι μέσα;
Ευχαριστώ καλή Παναγία σε όλους
Με αυτά π γραφείς έχεις 2700 όχι 2800 εκτός αν. Έχεις κατηγορία Γ και κάτω δίπλωμα
Επιστροφή στην κορυφή
Spyros D. Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 13/Αυγούστου/2019
  Παράθεση Spyros D. Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Αυγούστου/2019 ώρα 18:05
Αρχικά αποστάλθηκε από Pezonauths 575

Παιδιά καλησπέρα και χρόνια πολλά ... Σήμερα έμαθα ότι έγινε χαμός και στη Βέροια και η απάντηση είναι μια και ο καθενας θα σκότωνε για μια θέση στο δημόσιο... Αλλά δεν είναι έτσι όπως είπε και o xanthos πρέπει να το γουστάρεις εγώ κύριοι περιμένω από το 2012 μέρα νύχτα έμπαινα να. Δω αν βγήκε... Οι γονείς μου αστυνομικοί και ο πατέρας μου ήταν ταξίαρχος κιόλας και με είχε από κοντά σε γήπεδα σε εκπαιδέυσεις αυτός μου έμαθε ότι ο αστυνομικός ειναι άνθρωπος όχι γουρούνι όπως αποκαλουνε κάποιοι και επειδή δεν το είχα με τα μαθήματα μαζεύω δικαιολογητικά από το 2012 με την μέρα που θα βγει η προκήρυξη θα μαι μέσα και θα το οφείλω μόνο στους γονείς μου

Αυτοί που κάνουν αίτηση με τη λογική της "μιας θέσης στο δημόσιο" καλό είναι να ρίξουν και μια ματιά σε όλους αυτούς που έχουν σκοτωθεί, ακρωτηριαστεί και μείνει ανάπηροι στο καθήκον, που δεν είναι και λίγοι :)
Επιστροφή στην κορυφή
teooyk Δες τη Λίστα
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Λοχίας - ΕΠΟΠ

Μέλος από: 01/Οκτωβρίου/2016
  Παράθεση teooyk Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Αυγούστου/2019 ώρα 18:10
Αρχικά αποστάλθηκε από Spyros D.

Αρχικά αποστάλθηκε από Pezonauths 575

Παιδιά καλησπέρα και χρόνια πολλά ... Σήμερα έμαθα ότι έγινε χαμός και στη Βέροια και η απάντηση είναι μια και ο καθενας θα σκότωνε για μια θέση στο δημόσιο... Αλλά δεν είναι έτσι όπως είπε και o xanthos πρέπει να το γουστάρεις εγώ κύριοι περιμένω από το 2012 μέρα νύχτα έμπαινα να. Δω αν βγήκε... Οι γονείς μου αστυνομικοί και ο πατέρας μου ήταν ταξίαρχος κιόλας και με είχε από κοντά σε γήπεδα σε εκπαιδέυσεις αυτός μου έμαθε ότι ο αστυνομικός ειναι άνθρωπος όχι γουρούνι όπως αποκαλουνε κάποιοι και επειδή δεν το είχα με τα μαθήματα μαζεύω δικαιολογητικά από το 2012 με την μέρα που θα βγει η προκήρυξη θα μαι μέσα και θα το οφείλω μόνο στους γονείς μου

Αυτοί που κάνουν αίτηση με τη λογική της "μιας θέσης στο δημόσιο" καλό είναι να ρίξουν και μια ματιά σε όλους αυτούς που έχουν σκοτωθεί, ακρωτηριαστεί και μείνει ανάπηροι στο καθήκον, που δεν είναι και λίγοι :)

Ακριβώς... ας αναλογιστουμε οτι ειχε γεμισει ολοκληρη πτερυγα στο 401 απο διας οταν δημιουργηθηκε. Οποτε παιδια καλα τα λεφτα αλλα αυτα που θα ζησετε στην Αθήνα δεν περνανε ούτε απο το μυαλό σας ειδικά οσοι δεν εχετε ερθει ποτε.. Ατομο που έχει μεγαλωσει σε χωριο και πηγε Αθήνα σαν πολίτης οχι αστυνομικός. Μεγαλη διάφορα σήμερα απο αυτο που νομιζετε μερικοι οτι είστε ραμπο και κομαντα επειδή κανατε 9 μηνες ειδικες δυνάμεις. Θα δειτε και μόνοι σας πόσοι θα φύγουν και λέτε είναι δυνατον;
Επιστροφή στην κορυφή
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Παράθεση Pezonauths 575 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Αυγούστου/2019 ώρα 18:12
Xanthos για εμένα πήγαινε το τρολλ?;
Επιστροφή στην κορυφή
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Παράθεση Pezonauths 575 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Αυγούστου/2019 ώρα 18:13
Ξανθός για μένα λες ότι κάνω τρολλ; Όχι κανείς δεν είπαμε ότι ειναι ραμπος...
Επιστροφή στην κορυφή
Motorhead Δες τη Λίστα
Επιλοχίας
Επιλοχίας

Μέλος από: 17/Ιουνίου/2019
  Παράθεση Motorhead Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Αυγούστου/2019 ώρα 18:14
Σταύρος δρ 2700 έχεις και ναι εισαι μέσα...
Επιστροφή στην κορυφή
Xanthos Δες τη Λίστα
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης

Παράθεση Xanthos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Αυγούστου/2019 ώρα 18:17
Όχι φίλε για τον άλλων που έλεγε ότι έχει 2800 αν είναι μέσα
Ο. Π. Κ. Ε
Επιστροφή στην κορυφή
Bill931 Δες τη Λίστα
Λοχαγός
Λοχαγός

Μέλος από: 24/Μαΐου/2019
  Παράθεση Bill931 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Αυγούστου/2019 ώρα 18:24
Τα τρολ κανουν μπαμ... Μην ασχολείστε
Επιστροφή στην κορυφή
Τεθωρας Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Τεθωρας Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Αυγούστου/2019 ώρα 18:31
Παιδιά επειδή έχω πολύ άγχος και δε ξέρω να κρίνω μόνος μου. με 2640 είμαι μέσα η όχι;
Επιστροφή στην κορυφή
Ενημέρωση αιτήσεων Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Ενημέρωση αιτήσεων Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Αυγούστου/2019 ώρα 18:45
Παιδιά δεν ξέρω αν ισχύει έχει διαρρεύσει μια πληροφορία ότι μέχρι τώρα πάνω από 2400 είναι περίπου 900 αιτήσεις στην Α κατηγορία!!! Με την δική μου λογική μέχρι και 1560 θέση θα είναι στα 2400 σιγουρα.. εντυπώσει έχει κάνει ότι 33 είναι πάνω από 3000 μόρια.. τελικά μήπως δεν είναι και τόσο τρολ η ψηφοφορία.. και επίσης κάτι Στα τατουάζ επειδή το θεμα μεικαπ έχει ακουστεί πολύ ο κάθε υποψήφιος θα πλένει λεμο και χέρια μπροστά στους ελεγκτές χωρίς μπλούζα και θα κοιτάνε εν συνεχεία θα βάζουν την μπλούζα των Ε. Φ να βλέπουν τα τατουάζ αν φαίνονται.. Εμένα μου ακούγεται λίγο γέλιο να μας βάλουν να πλυθουμε αλλά τεσπά.. Οπότε οι βάσεις λογικά θα είναι στα 2400-2500 τώρα ακριβώς θα δούμε σύντομα. Για την Β κατηγορία τώρα δεν είπαν κατι τι στο καλό ξεχάστηκε τέλειος χαχαχα
Επιστροφή στην κορυφή
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Παράθεση Pezonauths 575 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Αυγούστου/2019 ώρα 18:51
http://www.ellinikos-stratos.com/forum/forum_posts.asp?TID=19794&PN=1&RN=1
Επιστροφή στην κορυφή
Συνταγματαρχης Πακος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Συνταγματαρχης Πακος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Αυγούστου/2019 ώρα 19:01
Εχω 3400 θα μπω η επιλαχων;
Επιστροφή στην κορυφή
Xanthos Δες τη Λίστα
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης

Παράθεση Xanthos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Αυγούστου/2019 ώρα 19:15
Τι αλλαγή είναι αυτή στο poll
Ο. Π. Κ. Ε
Επιστροφή στην κορυφή
Tilemos Δες τη Λίστα
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος

Μέλος από: 31/Ιουλίου/2019
  Παράθεση Tilemos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Αυγούστου/2019 ώρα 19:22
Τι αλλαγή Xantho;
Επιστροφή στην κορυφή
capten fan Δες τη Λίστα
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας

Μέλος από: 19/Μαΐου/2017
  Παράθεση capten fan Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Αυγούστου/2019 ώρα 19:46
Αρχικά αποστάλθηκε από Συνταγματαρχης Πακος

Εχω 3400 θα μπω η επιλαχων;
Οθτε απ'εξω δυστυχώς φίλε
ΔΕΛΤΑ
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 437438439440441 551>