Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Προκήρυξη Ειδικών Φρουρών (2019)

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 433434435436437 456>
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
δημητρης98 Δες τη Λίστα
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός

Μέλος από: 14/Αυγούστου/2017
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση δημητρης98 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: Προκήρυξη Ειδικών Φρουρών (2019)
    Αποστολή: 15/Αυγούστου/2019 ώρα 11:09
Αρχικά αποστάλθηκε από Διασωστης31

Χτες στην Λάρισα ήμουν ο 86ος που κατέθεσε, σιγα το νούμερο.
Οι πιο πολλοι παίζουν στα 1900-2200 μόρια.

τα site λενε αλλα για πληθος κοσμου και τετοια
Επιστροφή στην κορυφή
Νικ1992 Δες τη Λίστα
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος

Μέλος από: 09/Αυγούστου/2019
  Παράθεση Νικ1992 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Αυγούστου/2019 ώρα 11:11
Μαγκες ηρεμιστε η βαση δεν θα φτανει ουτε τα 2500 οι περισσοτεροι κανουν τα χαρτια τους απλα για να τα κανουν
Επιστροφή στην κορυφή
toni Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση toni Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Αυγούστου/2019 ώρα 11:12
Σιγα ρε μεγαλε που εχυσες ιδρωτα για 2500 μορια πυρινικη φυσικη ειναι, για αυτο θα αποφασισει η αρμοδια επιτροπη ανεγκεφαλε αν περναει η οχι αντε μπραβο ψευτομαγκα
Επιστροφή στην κορυφή
tomi Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση tomi Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Αυγούστου/2019 ώρα 11:38
Εγω μαζευω 2580 μορια στην α κατηγορια περναω τους γιατρους και τα αθληματα επειδη κανω προπονηση αλλα ειμαι 169,5 ακομα δεν εχω κανει την αιτηση αλλα πιστευεται οτι αξιζει να κοπο για 0,5 ποντο που δεν επελεξα εγω το υψος μου το λεω σε εσας και θελω μια ειλικρινη απαντηση
Επιστροφή στην κορυφή
Dias Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Dias Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Αυγούστου/2019 ώρα 11:53
Μια χαρά στα Δίας.. να πας... ιατρική επιστήμη λεφτά . κλπ. τι την θες... εκεί στ μιζέρια της αστυνομίας πιο καλα
Επιστροφή στην κορυφή
Slade7 Δες τη Λίστα
Επιλοχίας
Επιλοχίας

Μέλος από: 24/Ιουλίου/2019
  Παράθεση Slade7 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Αυγούστου/2019 ώρα 11:59
Αρχικά αποστάλθηκε από wolver

Ακριβως! Τσαμπα τρομοκρατειτε τον κοσμο μερικοι... Οχι και 2700 βαση στην Α ειπαμε! Μεχρι στιγμης στην πολη μου ειμαι 2ος με 2750, ειναι μια κοπελα με 2800 και οι αλλοι κατω απο 2500. Και σας μιλαω για κοντα στις 150 αιτησεις! Χρονια πολλα σε ολους καλη δυναμη!
Ξεχνάτε ότι μένουν ακόμα 10 μέρες Έτσι; και πολλοί θα γυρίζουν από τις διακοπές τους από 19 του μηνός; την επόμενη βδομάδα θα γίνει ο πανικός μιλάτε για 100 150 200 αιτήσεις που έγιναν τη πρώτη βδομάδα μέσα στο 15αγουστο κοιτάξτε τι πόλεμος θα γίνει από 19 μέχρι 23
Επιστροφή στην κορυφή
Bill931 Δες τη Λίστα
Λοχαγός
Λοχαγός

Μέλος από: 24/Μαΐου/2019
Κατάσταση: Online
  Παράθεση Bill931 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Αυγούστου/2019 ώρα 12:01
Slade δεν έχεις άδικο σε αυτό επίσης πολλοί περιμένουν διπλώματα κτλ αλλά τα δυνατά χαρτιά με πολλά μόρια τα κατέθεσαν... Πάρε παράδειγμα από τ φόρουμ η πλειοψηφία τα πηγε
Επιστροφή στην κορυφή
Dea pz Δες τη Λίστα
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης

Μέλος από: 19/Ιουλίου/2019
  Παράθεση Dea pz Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Αυγούστου/2019 ώρα 12:02
Το ότι ακούω να λένε θα βάλω μέσον τον υπουργό τον τάδε πολιτικό κτλπ μ Ξεπερνάει... η μας κοροϊδεύουν η κάτι κάνουμε λάθος εμείς
Επιστροφή στην κορυφή
Slade7 Δες τη Λίστα
Επιλοχίας
Επιλοχίας

Παράθεση Slade7 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Αυγούστου/2019 ώρα 12:06
Αρχικά αποστάλθηκε από Bill931

Slade δεν έχεις άδικο σε αυτό επίσης πολλοί περιμένουν διπλώματα κτλ αλλά τα δυνατά χαρτιά με πολλά μόρια τα κατέθεσαν... Πάρε παράδειγμα από τ φόρουμ η πλειοψηφία τα πηγε
Βασίλη στο φόρουμ είναι 200 άτομα μαξ που ασχολούνται θερμά με αυτό το θέμα και είχαν μόρια πολλά και τα πάντα αίτημα για να πάνε την πρώτη μέρα να καταθέσουν τα 200 άτομα δεν μπορούν να βγάλουν κάποιο ποσοστό Δυστυχώς γι'αυτό μην βιάζεται συμπέρασμα από εδώ μέσα ούτε από poll Ούτε από κουβέντες θα δείξει !
Επιστροφή στην κορυφή
giannisiker Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 16/Φεβρουαρίου/2010
  Παράθεση giannisiker Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Αυγούστου/2019 ώρα 12:10
Παιδιά καλημέρα και χρόνια πολλά σε όλους!
Είναι πολύ στενάχωρο να διαβάζω μηνύματα με βρισιές, κοροιδίες κτλπ.
Σε αυτή την προκήρυξη διακιβέβεται το μέλλον και η σταδιοδρομία 1500 ατόμων.
Καλό θα ήταν αντί να κοροιδεύουμε και να λέμε ασυναρτησίες, να προσπαθήσουμε να βοηθήσουμε ο ένας τον άλλο δίνοντας πληροφορίες.
Καλό θα ήταν επίσης αν υπάρχουν παιδιά που είναι ήδη στο σώμα αν μπορούσαν να πουν κάποια πράγματα για την ζωή ενός ε. Φ. Στην Αθήνα. Αυτό ίσως να παρότρυνε ή να αποθάρρυνε κάποιον να κάνει τα χαρτιά του.
Καλή επιτυχία σε όλους!
Επιστροφή στην κορυφή
Bill931 Δες τη Λίστα
Λοχαγός
Λοχαγός

Μέλος από: 24/Μαΐου/2019
Κατάσταση: Online
  Παράθεση Bill931 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Αυγούστου/2019 ώρα 12:12
Καλά εννοείται αυτό... Απλά μια διαπίστωση με τα μέχρι τώρα δεδομένα. Πάντως οι 10 μέρες είναι πολλές ώστε να ανατραπούν ολα
Επιστροφή στην κορυφή
Motorhead Δες τη Λίστα
Λοχίας
Λοχίας

Μέλος από: 17/Ιουνίου/2019
  Παράθεση Motorhead Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Αυγούστου/2019 ώρα 12:23
ΜΜΑ έπαιζα L2 όταν ήμουν στα νιάτα μου...
Ποιος με αναζητεί;
Επιστροφή στην κορυφή
capten fan Δες τη Λίστα
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας

Μέλος από: 19/Μαΐου/2017
  Παράθεση capten fan Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Αυγούστου/2019 ώρα 12:26
Παιδια να ρωτήσω κάτι εγω. Πιστεύεται οτι Οσοι περάσουν στους πρώτους πίνακες θα προλάβουν να περασουν τα ΠΚΕ ωστε το πολυ μεσα οκτωβριου Να μπουν στη σχολη;
ΔΕΛΤΑ
Επιστροφή στην κορυφή
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός

Μέλος από: 19/Οκτωβρίου/2011
  Παράθεση Avatar Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Αυγούστου/2019 ώρα 12:26
Σάββατο γίνονται αιτήσεις ή μόνο καθημερινές; Πήγε κάνεις;
Νεοσύλλεκτος στρατιώτης 2013 Ε'ΕΣΣΟ--> ΥΕΑ/Α--> Λοχίας ΥΕΑ/Β--> ΔΕΑ(ΠΖ)--> Ανθυπολοχαγός(ΠΖ)
Επιστροφή στην κορυφή
MMA Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση MMA Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Αυγούστου/2019 ώρα 12:28
Motorhead για να καταλάβω αν είσαι εσύ πρέπει να ασχολείσαι με μπάσκετ αλλιώς μιλάω με λάθος άτομο
Επιστροφή στην κορυφή
lazaros85 Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 13/Ιουλίου/2019
  Παράθεση lazaros85 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Αυγούστου/2019 ώρα 12:30
Τώρα πέρα από την πλακα κάθεστε και μαλωνετε για μόρια, για προυποθεσεις, για το ποιος είναι πιο κομάντο (του πληκτρολογίου) από τον άλλον, προβλέψεις μορίων και ότι άλλο θελεις. Το πεζοδρομιο κομαντα είναι δύσκολο καμιά σχέση με τον στρατό που ήμασταν εσωκλειστοι σ ένα στρατόπεδο. Εκτος από το να είσαι μαχιμος, το πεζοδρόμιο θέλει και να διαβάσεις κάποια πράγματα για να μην εκτεθεις στο μέλλον. Όλοι εσείς που διαφωνείτε με τις προϋποθεσεις που έχει η προκήρυξη ή ότι θα μπουν μόνο τα βύσματα απορώ γιατί κάνετε τα χαρτιά μετά;

ΥΓ όσοι μπήκαν με λαμογιά στην Αστυνομία τους τρέχουν. Ψάξτε στο διαδικτυο να δείτε πόσους έχουν πιάσει με πλαστά πτυχία τους έχουν διώξει και τώρα τους ζητάνε πίσω όλους τους μισθούς και τα επιδόματα που πηραν.
Επιστροφή στην κορυφή
Slade7 Δες τη Λίστα
Επιλοχίας
Επιλοχίας

Παράθεση Slade7 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Αυγούστου/2019 ώρα 12:40
Αρχικά αποστάλθηκε από tomi

Εγω μαζευω 2580 μορια στην α κατηγορια περναω τους γιατρους και τα αθληματα επειδη κανω προπονηση αλλα ειμαι 169,5 ακομα δεν εχω κανει την αιτηση αλλα πιστευεται οτι αξιζει να κοπο για 0,5 ποντο που δεν επελεξα εγω το υψος μου το λεω σε εσας και θελω μια ειλικρινη απαντηση
Είναι στη κρίση του αξιωματικού αν θα σε βάλει 1.70 αν δεν το κάνει κάνει ένσταση να σε μετρήσουν αλλού αν και εκεί σε βγάλουν 1.69 Δεν μπαίνεις Κάνε την αίτηση λοιπόν δεν έχεις να χάσεις κάτι
Επιστροφή στην κορυφή
Slade7 Δες τη Λίστα
Επιλοχίας
Επιλοχίας

Παράθεση Slade7 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Αυγούστου/2019 ώρα 12:42
Αρχικά αποστάλθηκε από giannisiker

Παιδιά καλημέρα και χρόνια πολλά σε όλους!
Είναι πολύ στενάχωρο να διαβάζω μηνύματα με βρισιές, κοροιδίες κτλπ.
Σε αυτή την προκήρυξη διακιβέβεται το μέλλον και η σταδιοδρομία 1500 ατόμων.
Καλό θα ήταν αντί να κοροιδεύουμε και να λέμε ασυναρτησίες, να προσπαθήσουμε να βοηθήσουμε ο ένας τον άλλο δίνοντας πληροφορίες.
Καλό θα ήταν επίσης αν υπάρχουν παιδιά που είναι ήδη στο σώμα αν μπορούσαν να πουν κάποια πράγματα για την ζωή ενός ε. Φ. Στην Αθήνα. Αυτό ίσως να παρότρυνε ή να αποθάρρυνε κάποιον να κάνει τα χαρτιά του.
Καλή επιτυχία σε όλους!
Πρώτα 3 χρόνια 800 με 900 ευρώ μισθο 8-10 Χρόνια χωρίς μετάθεση για κανένα λόγω υπηρεσία ΔΙΑΣ ΔΙΑΣ ΔΙΑΣ σκοπιά άμεση δράση μεταγωγές κτλπ αυτά τα βασικά
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 433434435436437 456>