Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Προκήρυξη για Λιμενοφύλακες (2019)

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 5758596061 134>
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
Γιάννης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Γιάννης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: Προκήρυξη για Λιμενοφύλακες (2019)
    Αποστολή: 04/Ιουνίου/2019 ώρα 15:42
Τα προσόντα θα είναι τα ίδια και για τους λ/κες; Δεν θα έχει ειδικές δυνάμεις λετε; μόνο για υποβρ. Καταστροφείς..
Επιστροφή στην κορυφή
Γιάννης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Γιάννης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 04/Ιουνίου/2019 ώρα 15:59
Θα έχει κατηγορία.
Επιστροφή στην κορυφή
Υποψήφιος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Υποψήφιος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 04/Ιουνίου/2019 ώρα 16:08
Παιδιά ΑΕΙ και ΟΥΚ, δεν ταιριάζουν. Δεν υπάρχει άτομο...
Επιστροφή στην κορυφή
glock Δες τη Λίστα
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης

Μέλος από: 30/Ιανουαρίου/2015
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση glock Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 04/Ιουνίου/2019 ώρα 16:44
https://workenter.gr/dimosio/eidiseis/limeniko-vgainei-i-nea-prokiryxi-200-monimoi-pdf
Επιστροφή στην κορυφή
Lesdal Δες τη Λίστα
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος

Μέλος από: 08/Ιανουαρίου/2019
  Παράθεση Lesdal Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 04/Ιουνίου/2019 ώρα 16:51
Παιδια οσον αφορα τις γνωσεις Η/Υ.
Συγκεντρωνω 2700 μορια (+ειδικες δυναμεις εχω τελειωσει) χωρις να έχω ECDL ωστόσο είμαι φοιτητης πληροφορικης στο ΑΠΘ στο 2ο έτος.
Μπορω να προσκομίσω θεωρειτε ενα πιστοποιητικο απο τη σχολη μου προκειμενου να εχει αποδεικτικη ισχυ;
Στην προκυρηξη των Λ/Φ του 2015 λεει οτι αρκει να εχω βεβαιωση απο ΑΕΙ οτι εχω παρακολουθησει τουλαχιστον 4 μαθηματα τα οποια η σχολη θεωρει ως αρκετα προκειμενου να εχουν αποδεικτικη ισχυ της γνωσης υπολογιστων.
Επιστροφή στην κορυφή
; Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση ; Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 04/Ιουνίου/2019 ώρα 16:56
Υψος γυναικών 1,70 για λιμενοφυλακες ;
Επιστροφή στην κορυφή
fsafas Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση fsafas Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 04/Ιουνίου/2019 ώρα 17:18
Αρχικά αποστάλθηκε από Lesdal

Παιδια οσον αφορα τις γνωσεις Η/Υ.
Συγκεντρωνω 2700 μορια (+ειδικες δυναμεις εχω τελειωσει) χωρις να έχω ECDL ωστόσο είμαι φοιτητης πληροφορικης στο ΑΠΘ στο 2ο έτος.
Μπορω να προσκομίσω θεωρειτε ενα πιστοποιητικο απο τη σχολη μου προκειμενου να εχει αποδεικτικη ισχυ;
Στην προκυρηξη των Λ/Φ του 2015 λεει οτι αρκει να εχω βεβαιωση απο ΑΕΙ οτι εχω παρακολουθησει τουλαχιστον 4 μαθηματα τα οποια η σχολη θεωρει ως αρκετα προκειμενου να εχουν αποδεικτικη ισχυ της γνωσης υπολογιστων.

Ναι.
Επιστροφή στην κορυφή
Γιώργος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Γιώργος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 04/Ιουνίου/2019 ώρα 17:30
Τα μόρια πως τα υπολόγισες;
Επιστροφή στην κορυφή
Διασωστης31 Δες τη Λίστα
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης

Μέλος από: 08/Ιανουαρίου/2015
  Παράθεση Διασωστης31 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 04/Ιουνίου/2019 ώρα 18:10
Για τους σημαιοφόροι το όριο ύψους είναι 1.70 και για άντρες και γυναίκες.
Το ecdl δεν είναι απαραίτητο, δίνει 30 μορια.
Και σε όσους υπηρέτησαν στα ΟΥΚ δίνει 300 μορια.
Αυτές είναι οι κυρίες διαφορές σε σχέση με τις προηγούμενες προκηρύξεις.
Επιστροφή στην κορυφή
; Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση ; Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 04/Ιουνίου/2019 ώρα 18:12
Γνωριζεις αν θα ισχύουν τα ίδια και για λιμενοφυλακες ;
Επιστροφή στην κορυφή
Ελενα Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Ελενα Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 04/Ιουνίου/2019 ώρα 18:13
Τα προσόντα θα ναι τα ίδια και στους λιμενοφύλακες;
Επιστροφή στην κορυφή
Ελεανα7 Δες τη Λίστα
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος

Μέλος από: 23/Μαΐου/2019
  Παράθεση Ελεανα7 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 04/Ιουνίου/2019 ώρα 18:14
Πιστεύετε και για λφ θα είναι 1.70 και για γυναίκες;
Επιστροφή στην κορυφή
Xanthos Δες τη Λίστα
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης

Μέλος από: 20/Μαΐου/2019
  Παράθεση Xanthos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 04/Ιουνίου/2019 ώρα 18:14
Για τους λφ τι λετε να ειναι... ειδικες δυναμεις θα πιανει;
Επιστροφή στην κορυφή
fsafas Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση fsafas Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 04/Ιουνίου/2019 ώρα 18:36
Το ύψος είναι 1.70 σε όλα τα Σώματα Ασφαλείας πλέον.
Επιστροφή στην κορυφή
.... Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση .... Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 04/Ιουνίου/2019 ώρα 19:48
https://www.hcg.gr/sites/default/files/article/attach/fek72014asep.pdf

δειτε εδω... Η προκηρυξη του 2014 το υψος για τις γυναικες ηταν 1,60 και τωρα το εκαναν 1,70.
Οποτε και για Λ/Φ τοσο θα ναι.
Επιστροφή στην κορυφή
; Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση ; Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 04/Ιουνίου/2019 ώρα 19:51
Αν υπάρξει αλλαγη να πιέσουμε όπως εγινε και με την ηλικία.
Επιστροφή στην κορυφή
.... Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση .... Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 04/Ιουνίου/2019 ώρα 20:00
Kανονικα ναι.. οπως εγινε με την ηλικια θα πρεπει να γινει και με το οριο υψους των γυναικων... αλλα ποιος θα το κανει οεο; ποιος θα στειλει επιστολη οπως εκαναν για να δημοσιευτει η προκηρυξει; φυσικα και δεν ειναι δικαιο αυτο για τις γυναικες διοτι ολες οι προκηρυξεις μεχρι τωρα το οριο ηταν 1,60. τουλαχιστον αδικο...
Επιστροφή στην κορυφή
Γιώργος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Γιώργος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 04/Ιουνίου/2019 ώρα 21:03
Παιδιά έχει πάρει Φεκ από 30 Μαΐου.
Αύριο θα βγει και η ΛΦ.
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 5758596061 134>