Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Το Θέμα έκλεισεΠροκήρυξη για Λιμενοφύλακες (2019)

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 176177178179180 184>
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
Ειρήνη Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: Προκήρυξη για Λιμενοφύλακες (2019)
    Αποστολή: 04/Δεκεμβρίου/2019 ώρα 18:17
Να ρωτήσω θα ήθελα. όταν βγαίνουν τα αποτελέσματα ακολουθεί 10 ήμερη ένσταση. κ μετά από πόσο καιρό ανακοινώνουν αθλητικες δοκιμασίες κ υψομετρηση; πόσο καιρό διαρκούν αυτές οι διαδικασίες ; κ εφόσον είσαι επιτυχον μετά από πόσο καιρό παρουσιάζεσαι στη σχολή . ευχαριστω
Επιστροφή στην κορυφή
Λεω Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 04/Δεκεμβρίου/2019 ώρα 19:36
Ειρήνη πηρεσ τηλ;
Επιστροφή στην κορυφή
Geokr Δες τη Λίστα
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας

Μέλος από: 05/Σεπτεμβρίου/2019
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 04/Δεκεμβρίου/2019 ώρα 21:55
Αρχικά αποστάλθηκε από Ειρήνη

Να ρωτήσω θα ήθελα. όταν βγαίνουν τα αποτελέσματα ακολουθεί 10 ήμερη ένσταση. κ μετά από πόσο καιρό ανακοινώνουν αθλητικες δοκιμασίες κ υψομετρηση; πόσο καιρό διαρκούν αυτές οι διαδικασίες ; κ εφόσον είσαι επιτυχον μετά από πόσο καιρό παρουσιάζεσαι στη σχολή . ευχαριστω
Μετά τις γιορτές επαναλαμβάνω τα αγωνίσματα! Ακριβώς 10 μέρες για ενστάσεις που δεν υπάρχει λόγος ιδιαίτερος +15-30 μερεσ για τα τελικά αποτελέσματα και μια εβδομάδα Εξετάσεις. Μετα από 3-5 μέρες παρουσιάζεσαι εφόσον βρεθει χωρος για την εκπαίδευση για 6 μήνες με πρακτική το καλοκαίρι σε νησιά. Κοπελα μου ποσα μόρια έχεις και έχεις τόση αγωνία;
Επιστροφή στην κορυφή
Αποτελεσματα Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 04/Δεκεμβρίου/2019 ώρα 22:11
Geokr, υπαρχει περιπτωση να χρειαστει να παρουσιαστουμε για υψομετρηση πριν τις 10 Ιανουαριου; Οι πληροφοριες ειναι αξιοπιστες; Εισαι απο το γραφειο; Ευχαριστω
Επιστροφή στην κορυφή
Ειρήνη Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 04/Δεκεμβρίου/2019 ώρα 22:11
Πρώτον δεσποινίς παρακαλώ. εχω τόση αγωνία όσο έχεις εσύ για να είσαι ολημερίς στο φόρουμ. οσο για τα μόρια , μη βασίζεσαι εκεί φιλαράκο. τρεξε στη πισίνα κ βουτά κ μυτούλα μέσα για να περάσεις τα αγόρια που είναι ήδη πολίστες κ κολυμβητές. τα φιλιά μου.
Επιστροφή στην κορυφή
Ilco Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 05/Δεκεμβρίου/2019 ώρα 00:10
Ρε παιδιά δίνετε χρονικα όρια για κάποια γεγονότα αθλήματα θα γινουν τότε ή αποτελέσματα τότε...
Απο το κεφάλι σας τα βγάζετε η έχετε κάποια πληροφόρηση; Εάν έχετε παραθέστε και την πηγή
γιατί για ένα τέτοιο ερώτημα ποστάρουν ΟΛΟΙ διαφορετικές απαντήσεις...
Επιστροφή στην κορυφή
Aim Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 05/Δεκεμβρίου/2019 ώρα 11:59
Καλημέρα παίδες.
Αποστόλη των δικαιολογητικών μου στις 18/10 με ΕΛΤΑ και μόλις είδα ότι σήμερα δεσμεύτηκε το παράβολο μου... Για να δούμε..
Επιστροφή στην κορυφή
Ειρήνη Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 05/Δεκεμβρίου/2019 ώρα 13:59
Πήρα κ μου είπαν θα αργήσουν πολύ γιατί οι αιτήσεις ήταν 6000 κ δεν ξερουν ακριβώς. φεβρουαριο κατά πάσα πιθανότητα. αλλα πάρτε κ εσείς μπορεί να ξέρουν κάτι νεότερο. κ να είναι κάποιος άλλος υπαλλήλος στο τηλέφωνο που να γνωρίζει κ παραπάνω. μη φοβάστε παρτε δε δαγκώνουν.
Επιστροφή στην κορυφή
left Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 05/Δεκεμβρίου/2019 ώρα 14:44
Αρχικά αποστάλθηκε από Geokr

Αρχικά αποστάλθηκε από Ειρήνη

Να ρωτήσω θα ήθελα. Όταν βγαίνουν τα αποτελέσματα ακολουθεί 10 ήμερη ένσταση. Κ μετά από πόσο καιρό ανακοινώνουν αθλητικες δοκιμασίες κ υψομετρηση; Πόσο καιρό διαρκούν αυτές οι διαδικασίες ; Κ εφόσον είσαι επιτυχον μετά από πόσο καιρό παρουσιάζεσαι στη σχολή. Ευχαριστω
Μετά τις γιορτές επαναλαμβάνω τα αγωνίσματα! Ακριβώς 10 μέρες για ενστάσεις που δεν υπάρχει λόγος ιδιαίτερος +15-30 μερες για τα τελικά αποτελέσματα και μια εβδομάδα Εξετάσεις. Μετα από 3-5 μέρες παρουσιάζεσαι εφόσον βρεθει χωρος για την εκπαίδευση για 6 μήνες με πρακτική το καλοκαίρι σε νησιά. Κοπελα μου ποσα μόρια έχεις και έχεις τόση αγωνία;
Η βεβαιότητα ότι θα βγούν μετα τις γιορτες απο που προκύπτει; Εχεις καποια ενημερωση; Γιατι εγω που παιρνω λενε δεν ξερουμε. Εγω λεω απο φεβρουάριο οτι θα βγουνε και μεχρι να παρουν αν παρουν επιλαχοντες θα παει μαιος...
Επιστροφή στην κορυφή
StefanosPap Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 20/Νοεμβρίου/2019
’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 06/Δεκεμβρίου/2019 ώρα 12:00
Να βγει προκήρυξη για τα 1000 άτομα που έλεγαν, να τους πάρει σε 10 χρόνια...
Επιστροφή στην κορυφή
left29 Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 06/Δεκεμβρίου/2019 ώρα 13:32
Αρχικά αποστάλθηκε από StefanosPap

Να βγει προκήρυξη για τα 1000 άτομα που έλεγαν, να τους πάρει σε 10 χρόνια...

Εδω σκέψου ακομα με τους σημαιοφορους... Τι να λεμε 1000 αιτησεις... Τωρα επρεπε να είχαν τελειωσει τα παντα να ειχαν διοριστει... Για τις 6000 αιτησεις των λιμενικων θα τελειωσει η διαδικασια το καλοκαιρι
Επιστροφή στην κορυφή
Κώστας Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Δεκεμβρίου/2019 ώρα 13:57
Απ ότι κατάλαβα μάγκες πέφτει το μαγείρεμα δεν εξηγείται αλλιώς τόση καθυστέρηση μακάρι να βγω ψεύτης αλλά ζητο η Ελλάς ζητο το βύσμα καλή συνέχεια τέλος η υπομονή!
Επιστροφή στην κορυφή
Γιάννης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 09/Δεκεμβρίου/2019 ώρα 16:32
Κώστα μάθε να γράφεις σε παρακαλώ πάρα πολύ. Δεν είσαι για λιμενικό δεν ξερεις τα βασικά.
Επιστροφή στην κορυφή
Κώστας Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 10/Δεκεμβρίου/2019 ώρα 18:07
Πες μου τα βασικά φίλε και συγνώμη για το ορθογραφικό λάθος μου στο ζήτω! Τώρα περιμένω να μου πεις τα βασικά διάνοια του φόρουμ!
Επιστροφή στην κορυφή
StefanosPap Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 20/Νοεμβρίου/2019
’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Δεκεμβρίου/2019 ώρα 14:09
Μην τσακώνεστε εδώ μέσα παιδιά, όλοι έχουμε τον ίδιο σκοπό, να μάθουμε αν υπάρχει κάτι νεότερο για την τρέχουσα προκήρυξη και εννοείται όλοι θέλουμε να περάσουμε και αναμένουμε με άγχος τα αποτελέσματα, το αν είναι ικανός κάποιος να γίνει Λιμενικός θα το κρίνουν άλλοι!
Επιστροφή στην κορυφή
Κώστας Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Δεκεμβρίου/2019 ώρα 14:20
Δεν τσακωνομαι φίλε μου! Απλά πρέπει να μάθουμε να σεβόμαστε τον άλλο δεν έθιξα κανέναν με το σχόλιο που έκανα απλά σαν παιδί του λαπτοπ είπε να το παίξει μαγκας γι αυτό το λόγο θέλω ο κύριος Γιάννης να μου πει να μάθω λίγα πράγματα για το λιμενικό σαν ναυτικός που είμαι και έχω γυρίσει όλο τον κόσμο να μου πει και τι επαγγέλλεται ο κύριος πολύ πιθανό να είναι κάνα 20χρονο που τρώει τα λεφτά του μπαμπά!
Επιστροφή στην κορυφή
alex7 Δες τη Λίστα
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος

Μέλος από: 29/Μαρτίου/2018
Κατάσταση: Online
’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Δεκεμβρίου/2019 ώρα 16:23
Ειναι κανεις χωρις δεσμευμενο παραβολο;
alex
Επιστροφή στην κορυφή
Λ/Φ 2019 Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Δεκεμβρίου/2019 ώρα 16:38
https://workenter.gr/dimosio/eidiseis/limeniko-episimi-enimerosi-gia-ta-apotelesmata-tis-prokiryxis
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 176177178179180 184>