Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Προκήρυξη για Λιμενοφύλακες (2019)

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 124125126127128 134>
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
Lefterios Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Lefterios Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: Προκήρυξη για Λιμενοφύλακες (2019)
    Αποστολή: 11/Σεπτεμβρίου/2019 ώρα 13:14
Γνωρίζει κανείς ποια ήταν η βάση 2017 προκήρυξης που είχε γίνει; Για γενική σειρά; Ευχαριστώ εκ των προτέρων
Επιστροφή στην κορυφή
Sir Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Sir Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Σεπτεμβρίου/2019 ώρα 13:37
Επιστροφή στην κορυφή
glock Δες τη Λίστα
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης

Μέλος από: 30/Ιανουαρίου/2015
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση glock Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Σεπτεμβρίου/2019 ώρα 13:40
Εκπαίδευση Κ μετά στα κλίμακια των ειδικών δυνάμεων.7α βγει Κ σχολείο για την ΜΥΚ
Επιστροφή στην κορυφή
Κώστας Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Κώστας Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Σεπτεμβρίου/2019 ώρα 13:58
40 θεσεις γενική και 63 απο ΕΔ, τραγικά πράγματα,20 μουσικους και 15 ιδιώτες που θα μπουνε με βύσμα! ΤΡΑΓΙΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ
Επιστροφή στην κορυφή
Γενική κατηγορία Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Γενική κατηγορία Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Σεπτεμβρίου/2019 ώρα 14:20
Καλησπέρα σας με 1061 μόρια γενική σειρά υπάρχουν πιθανότητες έστω και επιλαχών ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων καλή επιτυχία σε όλους παιδιά!
Επιστροφή στην κορυφή
Angelos Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Angelos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Σεπτεμβρίου/2019 ώρα 14:36
Παίδες τα χαρτιά για τον διαγωνισμό που μπορούμε να τα καταθέσουμε; Εννοώ ότι μπορούμε να πάμε σε ένα λιμεναρχείο να καταθέσουμε τις αιτήσεις; Η μόνο μέσω αλληλογραφίας;
Επιστροφή στην κορυφή
Στέλιος44 Δες τη Λίστα
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος

Μέλος από: 31/Ιουλίου/2019
Κατάσταση: Online
  Παράθεση Στέλιος44 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Σεπτεμβρίου/2019 ώρα 14:37
63 απο ΕΔ ποιος θα πρώτο μπει ρε παιδιά.. ούτε τα χαρτιά δε θα αξίζει να κάνω... πρέπει να πάω 50 χλμ μακριά να τα καταθέσω και αν μπορέσω να φύγω απο τη δουλειά! Καλή επιτυχία πάντως σε όσουν το θέλουν πολύ!! Ας ελπίσουμε ότι θα ξανά βγει τουλάχιστον για ΕΦ!!
Επιστροφή στην κορυφή
Dimi Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Dimi Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Σεπτεμβρίου/2019 ώρα 14:57
Δε νομίζω να καλυφθούν όλες οι θέσεις από τις κατηγορίες Υ/Κ, Μουσικών κτα. Στην προκήρυξη του 2011 αν δεν κάνω λάθος αυτές οι θέσεις καλύφθηκαν από άτομα των Ε. Δ. πράγμα που σημαίνει πως από 63 για την κατηγορία Ε. Δ. στην τρέχουσα προκηρυξη θα υπάρξουν περισσότερες. Ίσως και 90+. Όλοι να κάνετε τα χαρτιά σας. Καλή επιτυχία σε όλους!

Επιστροφή στην κορυφή
alex Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση alex Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Σεπτεμβρίου/2019 ώρα 15:05
Καλησπερα σε ολους... Μια ερωτηση. Να φανταστω το βυσμα εδω θα παει συννεφο.
Επιστροφή στην κορυφή
Iptamenos Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 09/Αυγούστου/2019
  Παράθεση Iptamenos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Σεπτεμβρίου/2019 ώρα 15:07
Shootmam ποιοσ σου ειπε ότι δεν είναι μέσο ΑΣΕΠ. κανονικά ΑΣΕΠ ειναι
Επιστροφή στην κορυφή
Dimi Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Dimi Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Σεπτεμβρίου/2019 ώρα 15:27
Glock που ξέρεις πως θα βγει σχολείο για ΜΥΚ;
Επιστροφή στην κορυφή
E'MK Δες τη Λίστα
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας

Μέλος από: 16/Αυγούστου/2019
  Παράθεση E'MK Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Σεπτεμβρίου/2019 ώρα 15:29
Ρε παιδιά στην προκήρυξη λέει, όσοι είναι πτυχιούχοι ΑΕΙ του πανεπιστημιακού η τεχνολογικού τομέα, μπλα μπλα μπλα. Τεχνολογικό τομέα εννοεί k τα ΑΤΕΙ; Εγώ που είμαι πτυχιούχος ΤΕΙ, παίρνω μόρια;
Επιστροφή στην κορυφή
Liontarina Δες τη Λίστα
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής

Μέλος από: 16/Μαρτίου/2016
  Παράθεση Liontarina Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Σεπτεμβρίου/2019 ώρα 15:41
Αρχικά αποστάλθηκε από E'MK

Ρε παιδιά στην προκήρυξη λέει, όσοι είναι πτυχιούχοι ΑΕΙ του πανεπιστημιακού η τεχνολογικού τομέα, μπλα μπλα μπλα. Τεχνολογικό τομέα εννοεί k τα ΑΤΕΙ; Εγώ που είμαι πτυχιούχος ΤΕΙ, παίρνω μόρια;
Η απάντηση στο ερώτημα σου
https://el.m.wikipedia.org/wiki/%CE%A4%CE%B5%CF%87%CE%BD%CE%BF%CE%BB%CE%BF%CE%B3%CE%B9%CE%BA%CF%8C_%CE%95%CE%BA%CF%80%CE%B1%CE%B9%CE%B4%CE%B5%CF%85%CF%84%CE%B9%CE%BA%CF%8C_%CE%8A%CE%B4%CF%81%CF%85%CE%BC%CE%B1
Επιστροφή στην κορυφή
Liontarina Δες τη Λίστα
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής

Παράθεση Liontarina Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Σεπτεμβρίου/2019 ώρα 15:43
Αρχικά αποστάλθηκε από Lefterios

Γνωρίζει κανείς ποια ήταν η βάση 2017 προκήρυξης που είχε γίνει; Για γενική σειρά; Ευχαριστώ εκ των προτέρων
Το 2017 δεν είχε για λφ. Κάπου έχεις μπερδεύτει. Το 2011 ήταν η τελευταία. Έπαιρνε περισσότερα άτομα και ήταν αλλιώς η μοριοδοτηση. Συνεπώς δεν μπορείς να βγάλεις συμπεράσματα.
Επιστροφή στην κορυφή
Sir Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Sir Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Σεπτεμβρίου/2019 ώρα 15:44
Δεν είχαν αρκετές αιτήσεις από ιδιώτες γι'αυτές τις ειδικότητες;
Επιστροφή στην κορυφή
Liontarina Δες τη Λίστα
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής

Παράθεση Liontarina Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Σεπτεμβρίου/2019 ώρα 15:44
Αρχικά αποστάλθηκε από Sir

Ναι σωστά
Επιστροφή στην κορυφή
E'MK Δες τη Λίστα
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας

Μέλος από: 16/Αυγούστου/2019
  Παράθεση E'MK Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Σεπτεμβρίου/2019 ώρα 15:48
''Δεν υπάρχει αυτή την στιγμή λήμμα με αυτόν τον τίτλο'' Κατα 99% θα παίρνω τα μόρια πάντως. Δεν νομίζω να υπάρξει πρόβλημα. Λιονταρίνα μια ερώτηση, μιας που σε βρήκα. Τις υπευθυνες δηλώσεις όπως την υπογεγραμμένη αίτηση συμμετοχής, απο που την παραλαμβάνουμε εκτός απο την διεύθυνση που δίνει η προκήρυξη για ταχυδρομική αποστολή; Εγώ δλδ που είμαι απο Θεσσαλονίκη, που πάω;
Επιστροφή στην κορυφή
Liontarina Δες τη Λίστα
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής

Παράθεση Liontarina Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Σεπτεμβρίου/2019 ώρα 16:00
Αρχικά αποστάλθηκε από E'MK

''Δεν υπάρχει αυτή την στιγμή λήμμα με αυτόν τον τίτλο'' Κατα 99% θα παίρνω τα μόρια πάντως. Δεν νομίζω να υπάρξει πρόβλημα. Λιονταρίνα μια ερώτηση, μιας που σε βρήκα. Τις υπευθυνες δηλώσεις όπως την υπογεγραμμένη αίτηση συμμετοχής, απο που την παραλαμβάνουμε εκτός απο την διεύθυνση που δίνει η προκήρυξη για ταχυδρομική αποστολή; Εγώ δλδ που είμαι απο Θεσσαλονίκη, που πάω;
Μάλλον φταίει ότι είμαι από κινητό.
Δες μήπως έτσι σου ανοίξει
http://letmegooglethat.com/?q=%CE%A4%CE%95%CE%99+Wikipedia&l=1
Στο τέλος της προκήρυξης έχει την αίτηση

Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 124125126127128 134>