Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Προκήρυξη για Λιμενοφύλακες (2019)

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 8687888990 96>
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
Δημήτρης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Δημήτρης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: Προκήρυξη για Λιμενοφύλακες (2019)
    Αποστολή: 27/Ιουλίου/2019 ώρα 12:24
Ξέρει κανείς αν μπορεί κάποιος να κάνει τα χαρτιά του σε δύο προκηρύξεις για σώματα ασφαλείας ταυτόχρονα; Θέλω να μπω λιμενικο, αλλά σκέφτομαι να κάνω τα χαρτιά μου και για Ε. Φ. που απ'οτι φαίνεται θα βγει πιο νωρίς.
Επιστροφή στην κορυφή
dx77 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 24/Ιουλίου/2019
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση dx77 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 27/Ιουλίου/2019 ώρα 16:00
Μια χαρά !
Εγώ πάλι αναρωτιέμαι αν γίνεται να δηλώσεις και για λιμενοφύλακας και για σημαιοφόρος.
Επιστροφή στην κορυφή
Lefteris 2αμαλ Δες τη Λίστα
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός

Μέλος από: 11/Ιουλίου/2019
Κατάσταση: Online
  Παράθεση Lefteris 2αμαλ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 27/Ιουλίου/2019 ώρα 18:39
Δημητρη, Ναι μπορεις !
~ 2Η ΜΟΙΡΑ ΑΛΕΞΙΠΤΩΤΙΣΤΩΝ ~
Επιστροφή στην κορυφή
Georgels Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Georgels Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Ιουλίου/2019 ώρα 17:56
Καλησπέρα παιδιά. Έχετε βγαλει ακρη με τα ορια μυωπιας; το φεκ που βγηκε επι συριζα ελεγε οτι για την σωματικη ικανοτητα των λιμενοφυλακων θα ληφθει υπ οψιν το πδ 11/14 Α'17 οπως αυτο αφορα τους υποψηφιους της ΣΜΥΝ. Οσο εψαξα ειδα οτι για σμυν το οριο ειναι 2.5 σφαιρικο ισοδυναμο. Εγω μεχρι τωρα ηξερα για 4.5. Εγω εχω 4μυωπια. Αν καποιος κατι ξερει σιγουρα ας βοηθησει... απο αυριο θα αρχισω κ εγω τηλεφωνα σε υπηρεσιες..
Επιστροφή στην κορυφή
fsafa Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση fsafa Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Ιουλίου/2019 ώρα 22:04
Αρχικά αποστάλθηκε από Georgels

Καλησπέρα παιδιά. Έχετε βγαλει ακρη με τα ορια μυωπιας; Το φεκ που βγηκε επι συριζα ελεγε οτι για την σωματικη ικανοτητα των λιμενοφυλακων θα ληφθει υπ οψιν το πδ 11/14 Α'17 οπως αυτο αφορα τους υποψηφιους της ΣΜΥΝ. Οσο εψαξα ειδα οτι για σμυν το οριο ειναι 2.5 σφαιρικο ισοδυναμο. Εγω μεχρι τωρα ηξερα για 4.5. Εγω εχω 4μυωπια. Αν καποιος κατι ξερει σιγουρα ας βοηθησει... Απο αυριο θα αρχισω κ εγω τηλεφωνα σε υπηρεσιες.

Ποτέ δεν ήτανε τόσο ψηλά τα όρια μυωπία στο Λιμενικό και στο Πολεμικό Ναυτικό.

2,5 ισχύει με 4 κόβεσαι.
Επιστροφή στην κορυφή
alex7 Δες τη Λίστα
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής

Μέλος από: 29/Μαρτίου/2018
  Παράθεση alex7 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Ιουλίου/2019 ώρα 23:24
Αρχικά αποστάλθηκε από Georgels

Καλησπέρα παιδιά. Έχετε βγαλει ακρη με τα ορια μυωπιας; Το φεκ που βγηκε επι συριζα ελεγε οτι για την σωματικη ικανοτητα των λιμενοφυλακων θα ληφθει υπ οψιν το πδ 11/14 Α'17 οπως αυτο αφορα τους υποψηφιους της ΣΜΥΝ. Οσο εψαξα ειδα οτι για σμυν το οριο ειναι 2.5 σφαιρικο ισοδυναμο. Εγω μεχρι τωρα ηξερα για 4.5. Εγω εχω 4μυωπια. Αν καποιος κατι ξερει σιγουρα ας βοηθησει... Απο αυριο θα αρχισω κ εγω τηλεφωνα σε υπηρεσιες.

λειζερ να σωθεις!
alex
Επιστροφή στην κορυφή
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός

Παράθεση Lefteris 2αμαλ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Ιουλίου/2019 ώρα 23:30
4,5 το οριο μου φαινεται απιθανο να ειναι. Παντα 2,5 ηξερα πως ειναι.
Επιστροφή στην κορυφή
Dea pz Δες τη Λίστα
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης

Μέλος από: 19/Ιουλίου/2019
  Παράθεση Dea pz Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Ιουλίου/2019 ώρα 23:54
4.5 αστυνομία είναι αν δείτε προηγούμενες προκ
Επιστροφή στην κορυφή
HELLENICROWER Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 24/Ιουλίου/2019
  Παράθεση HELLENICROWER Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 29/Ιουλίου/2019 ώρα 15:07
https://workenter.gr/dimosio/eidiseis/limeniko-erhetai-prokiryxi-gia-limenofylakes-apokleistiko
Επιστροφή στην κορυφή
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός

Παράθεση Lefteris 2αμαλ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 29/Ιουλίου/2019 ώρα 15:11
Ισως βγει μαζι με των Ε. Φ μεσα στη βδομαδα, ολα ειναι πιθανα.
Επιστροφή στην κορυφή
Διασωστης31 Δες τη Λίστα
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης

Μέλος από: 08/Ιανουαρίου/2015
  Παράθεση Διασωστης31 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 29/Ιουλίου/2019 ώρα 15:28
Τελη Αυγούστου πιστεύω, με αυξημένες τις θέσεις των ΛΦ.
Επιστροφή στην κορυφή
Vegeta1993 Δες τη Λίστα
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος

Μέλος από: 02/Οκτωβρίου/2017
  Παράθεση Vegeta1993 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 29/Ιουλίου/2019 ώρα 15:36
Το μονο σιγουρο ειναι οτι θα αλλαξουν τις θεσεις μουσικων ειναι παραλογο να ζητανε 20, επισης θα ειναι αυξημενες στην κατηγορια ειδικες δυναμεις.
Επιστροφή στην κορυφή
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός

Παράθεση Lefteris 2αμαλ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 29/Ιουλίου/2019 ώρα 15:43
Η τελευταια προκηρυξη ειχε οριο 10 απολ. Λυκειου / να χεις τελειωσει στρατο/ ecdl/ διπλωματα; Στο περιπου
Επιστροφή στην κορυφή
Διασωστης31 Δες τη Λίστα
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης

Μέλος από: 08/Ιανουαρίου/2015
  Παράθεση Διασωστης31 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 29/Ιουλίου/2019 ώρα 15:57
Αρχικά αποστάλθηκε από Lefteris 2αμαλ

Η τελευταια προκηρυξη ειχε οριο 10 απολ. Λυκειου / να χεις τελειωσει στρατο/ ecdl/ διπλωματα; Στο περιπου

12 στο φεκ που βγήκε τον Ιούνιο. Και το ecdl μόρια.
Τώρα θα γίνει υποχρεωτικό πιστεύω.
Επιστροφή στην κορυφή
glock Δες τη Λίστα
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης

Μέλος από: 30/Ιανουαρίου/2015
  Παράθεση glock Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 29/Ιουλίου/2019 ώρα 16:12
https://workenter.gr/dimosio/eidiseis/limeniko-erhetai-prokiryxi-gia-limenofylakes-apokleistiko
Επιστροφή στην κορυφή
Xristinab Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 31/Ιουλίου/2018
  Παράθεση Xristinab Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 29/Ιουλίου/2019 ώρα 16:50
καλησπέρα παιδιά η προκυρηξη που λέει το workenter έτοιμη να βγει αφορά μόνο λιμενοφυλακες η και αξιωματικούς όπως είχαν βγει ;
Επιστροφή στην κορυφή
Xanthos Δες τη Λίστα
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης

Μέλος από: 20/Μαΐου/2019
  Παράθεση Xanthos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 29/Ιουλίου/2019 ώρα 17:05
Xristina λογικα οπως ειχε βγει κ τοτε.. δεν νομιζω να αλλαξει κατι απο αυτο!!
Ο. Π. Κ. Ε
Επιστροφή στην κορυφή
Xanthos Δες τη Λίστα
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης

Μέλος από: 20/Μαΐου/2019
  Παράθεση Xanthos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 29/Ιουλίου/2019 ώρα 17:09
Ξερει κανεις ποσα μορια ειναι καλα εδω; για εδ μονο!!
Ο. Π. Κ. Ε
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 8687888990 96>