Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Προκήρυξη για Λιμενοφύλακες (2019)

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 8485868788 98>
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
Bill931 Δες τη Λίστα
Λοχαγός
Λοχαγός

Μέλος από: 24/Μαΐου/2019
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση Bill931 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: Προκήρυξη για Λιμενοφύλακες (2019)
    Αποστολή: 22/Ιουλίου/2019 ώρα 17:07
Τν Πέμπτη βγαίνει το είπε ΜΘ που είναι στα πράγματα...
Επιστροφή στην κορυφή
Διασωστης31 Δες τη Λίστα
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης

Μέλος από: 08/Ιανουαρίου/2015
Κατάσταση: Online
  Παράθεση Διασωστης31 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Ιουλίου/2019 ώρα 17:11
Δεν έχω τελειώσει ΑΕΝ.
Ο πρόεδρος της ΠΕΑΛΣ το ζήτησε αυτό από τον υπουργό.
Ο πλακιωτακης όπου πάει πάντως λέει ότι θα βγει.
Επιστροφή στην κορυφή
Vegeta1993 Δες τη Λίστα
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος

Μέλος από: 02/Οκτωβρίου/2017
  Παράθεση Vegeta1993 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Ιουλίου/2019 ώρα 17:43
Ποτε λετε να βγει τωρα ή σε κανα χρονο; Ελπιζω να κινησουν τις διαδικασιες να βγει αυγουστο.
Επιστροφή στην κορυφή
.Ι. Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση .Ι. Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Ιουλίου/2019 ώρα 21:54
Μα καλά, ειναι δυνατόν να βγει τη Πέμπτη και το γορκεντερ να μην έκανε καμία αναφορά;
Περίεργα πράγματα...
Επιστροφή στην κορυφή
!!! Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση !!! Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 23/Ιουλίου/2019 ώρα 15:46
Κατόπιν συνάντησης της ΠΕΑΛΣ με τον υπουργό ανέφεραν ότι η προκυρηξη θα βγει Κ θα αυξηθούν οι θέσεις από ΑΕΝ... διασωστη31 κάτι αλλο έχεις μάθει αν θα γίνει άλλη τροποποίηση η το ποτέ εν τέλει θα βγει; εσυ ΜΘ ΣΕΙΡΑ έχεις κάτι αλλο να μας πεις; απαντήστε ρε παιδιά αν έχετε κάνα νέο...
Επιστροφή στην κορυφή
Lefteris 2αμαλ Δες τη Λίστα
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός

Μέλος από: 11/Ιουλίου/2019
  Παράθεση Lefteris 2αμαλ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Ιουλίου/2019 ώρα 02:15
Υπαρχει καποιο νεο για τη προκηρυξη ή οπως τα ξερουμε ειναι;
Επιστροφή στην κορυφή
.Ι. Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση .Ι. Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Ιουλίου/2019 ώρα 08:43
Απ ότι φαίνεται για ειδικους φρουρούς θα τρέξει προκήρυξη (μάλλον)...
https://workenter.gr/dimosio/eidiseis/asep-elas-ayta-einai-ta-prosonta-kai-ta-oria-ilikias-apokleistiko
Επιστροφή στην κορυφή
Γιώργος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Γιώργος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Ιουλίου/2019 ώρα 10:02
Ποια προκήρυξη ακύρωσαν βρε παιδιά.
Πριν γράψετε κάτι, σκεφτείτε το πρώτα.

Απλώς διέγραψαν παλιές προκήρυξεις και αποτελέσματα.
Επιστροφή στην κορυφή
!!! Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση !!! Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Ιουλίου/2019 ώρα 13:37
Με 1110 μόρια γενική κατηγορία ελπίδες υπάρχουν;
Επιστροφή στην κορυφή
Διασωστης31 Δες τη Λίστα
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης

Μέλος από: 08/Ιανουαρίου/2015
  Παράθεση Διασωστης31 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Ιουλίου/2019 ώρα 14:11
Αρχικά αποστάλθηκε από !!!

Κατόπιν συνάντησης της ΠΕΑΛΣ με τον υπουργό ανέφεραν ότι η προκυρηξη θα βγει Κ θα αυξηθούν οι θέσεις από ΑΕΝ... διασωστη31 κάτι αλλο έχεις μάθει αν θα γίνει άλλη τροποποίηση η το ποτέ εν τέλει θα βγει; εσυ ΜΘ ΣΕΙΡΑ έχεις κάτι αλλο να μας πεις; απαντήστε ρε παιδιά αν έχετε κάνα νέο...

Δεν υπαρχει κάτι νεότερο.
Περιμένουμε και εμείς το νέο φεκ, των φρουρων βγήκε ανεπίσημα.
Γνώμη μου θα βγει σύντομα και για ΛΦ.
Επιστροφή στην κορυφή
.Ι. Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση .Ι. Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Ιουλίου/2019 ώρα 14:27
https://www.enoplos.gr/2019/07/1500_24.html?fbclid=IwAR0vtgQa_yqB7XfkB6LOQuWPxPO4l8eYREOKoT9CRxrCMk9oIjC1gLLZwA0
Επιστροφή στην κορυφή
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός

Παράθεση Lefteris 2αμαλ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Ιουλίου/2019 ώρα 15:11
Υπαρχει καποια σχετικη φορμα (βλεπε Ε. Δ &ΕΠΟΠ) οπου υπολογιζουμε τα μορια των λιμενοφυλακων ;
Επιστροφή στην κορυφή
!!! Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση !!! Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Ιουλίου/2019 ώρα 15:22
Εγώ τα υπολόγισα με βάση το φεκ που βγήκε πριν 1μιση μηνα... λένε ότι θα αλλάξει Αλλά με το συγκεκριμένο έχω 1110...
Επιστροφή στην κορυφή
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός

Παράθεση Lefteris 2αμαλ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Ιουλίου/2019 ώρα 16:19
Σε ευχαριστω πολυ μολις το βρηκα ! Η βαση απολυ. Λυκειου πλεον ειναι επισημα 12; Διοτι στην προκηρυξη που βγαλανε (λεκτικα) επι ΣΥΡΙΖΑ ηταν 10 και πιο παλα 9,5. Ρωταω απλα για ενημερωση.
~ 2Η ΜΟΙΡΑ ΑΛΕΞΙΠΤΩΤΙΣΤΩΝ ~
Επιστροφή στην κορυφή
Liontarina Δες τη Λίστα
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός

Μέλος από: 16/Μαρτίου/2016
  Παράθεση Liontarina Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Ιουλίου/2019 ώρα 16:46
Αρχικά αποστάλθηκε από Lefteris 2αμαλ

Σε ευχαριστω πολυ μολις το βρηκα ! Η βαση απολυ. Λυκειου πλεον ειναι επισημα 12; Διοτι στην προκηρυξη που βγαλανε (λεκτικα) επι ΣΥΡΙΖΑ ηταν 10 και πιο παλα 9,5. Ρωταω απλα για ενημερωση.

Δεν το λέω με διάθεση ειρωνίας, αλλά το 10 και το 12 ως βαση δεν θα παίξει κανένα ρόλο, οπότε δεν έχει και νόημα να το πολυσυζηταμε. Πιστεύω ότι κάποιος με αυτό το βαθμό απολυτηρίου δεν θα έχει πιθανότητες σε ενδεχόμενη προκήρυξη έτσι κι αλλιώς, τουλάχιστον για γενική σειρά. Με τις ειδικές κατηγορίες δεν το έχω ψάξει και δεν έχω εικόνα.
Επιστροφή στην κορυφή
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός

Παράθεση Lefteris 2αμαλ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Ιουλίου/2019 ώρα 16:53
Προσωπικα δεν εχω τετοιο βαθμο απολυτ.(ειμαι στο 14,3) Απλα ενημερωτικα ηθελα να μαθω που παιζει ο βαθμος γιατι καθε φορα τον αλλαζουν και λεγανε καποιοι οτι θα φτασει το 15.
Επιστροφή στην κορυφή
Liontarina Δες τη Λίστα

Μέλος από: 16/Μαρτίου/2016
  Παράθεση Liontarina Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Ιουλίου/2019 ώρα 17:02
Αρχικά αποστάλθηκε από Lefteris 2αμαλ

Προσωπικα δεν εχω τετοιο βαθμο απολυτ.(ειμαι στο 14,3) Απλα ενημερωτικα ηθελα να μαθω που παιζει ο βαθμος γιατι καθε φορα τον αλλαζουν και λεγανε καποιοι οτι θα φτασει το 15.
Μα και στο 15 να φτάσει πάλι δεν νομιζω να αλλάξει κάτι. Μόνο όσοι έχουν πολύ μεγάλα απολυτήρια πιστεύω ότι έχουν ελπίδες στη γενική σειρά. Κάποιος πιο πάνω είπε ότι βγάζει χιλιακατι μόρια. Λογικά μεγάλο απολυτήριο θα εχει κιόλας.
Επιστροφή στην κορυφή
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός

Παράθεση Lefteris 2αμαλ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Ιουλίου/2019 ώρα 17:06
Θα δουμε με το καλο οταν βγει το ΦΕΚ πως θα ειναι η μοριοδοτηση αν και κατι μου λεει πως θα ειναι η ιδια αλλα... ; ΙΔΩΜΕΝ
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 8485868788 98>