Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Προκήρυξη για Λιμενοφύλακες (2019)

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 8081828384 178>
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
Bill931 Δες τη Λίστα
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης

Μέλος από: 24/Μαΐου/2019
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση Bill931 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: Προκήρυξη για Λιμενοφύλακες (2019)
    Αποστολή: 14/Ιουλίου/2019 ώρα 18:30
Χριστίνα είναι ενας που γράφει με διαφορετικά ονόματα και λέει βλακεις... Δεν υπάρχει περίπτωση Ν βγει σύντομα
Επιστροφή στην κορυφή
Xanthos Δες τη Λίστα
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος

Μέλος από: 20/Μαΐου/2019
  Παράθεση Xanthos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Ιουλίου/2019 ώρα 18:32
Ισως και να βγει νωρις.. δεν ξερω εγω την γνωμη μου ειπα. μεχρι να την ξαναδουν απο την αρχη μεχρι να τα αποφασισουνε να κανουνε τις αλλαγες που θελουνε γιαυτο ειπα οτι θα καθηστερησει κ ισως βγει μαζι με την αστυνομια... θα δειξει.. αν και καπου ειδα για αυξηση ατομων που θα παρουνε αλλα δεν θυμαμαι απο που.. απο ατομο εδω μεσα απο σιτε; θα σε γελασω.. παντος εαν δεν δεις το φεκ η καινουργια νεα μην πιανεσε και πολυ με αυτα που λενε.. γνωμη μου οτι θα χρειαστει χρονος ακομη.. μακαρι να βγω ψευτης αλλα λεω τ πιστευω μου.
Επιστροφή στην κορυφή
Xristinab Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 31/Ιουλίου/2018
  Παράθεση Xristinab Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Ιουλίου/2019 ώρα 19:57
ευχαριστώ πάρα πολυ!
Επιστροφή στην κορυφή
ΜΘ΄ σειρά Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση ΜΘ΄ σειρά Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Ιουλίου/2019 ώρα 00:10
Διαδικασία εξπρές θα είναι τον Αύγουστο-Σεπτέμβριο (δικαιολογητικά-ΑΝΥΕ-Υγειονομικά-Αθλήματα-Ψυχοτεχνικά+ τελικά αποτελέσματα), αλλιώς θα διαμαρτυρηθούν τα παιδιά των πανελληνίων (που έχουν πάει και στρατό) τον Οκτώβριο. Εννοώ τα άτομα που δεν θα μπουν, επειδή δεν γράψανε 17.280 μόρια τουλάχιστον.

Καλή προετοιμασία και καλή τύχη.

!1 χρόνο Λιμενοφύλακας!
Επιστροφή στην κορυφή
!!! Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση !!! Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Ιουλίου/2019 ώρα 13:16
Ρε ΜΘ σειρά μου λες πως τα ξέρεις όλα με τόσο λεπτομέρεια; Η τα λες για να πεις κάτι; τι 17280 μόρια λες με τόσο μεγάλη ακρίβεια πλάκα μας κάνεις; δε μας λες και κάνα αριθμό για το τζόκερ?;
Επιστροφή στην κορυφή
Bill931 Δες τη Λίστα
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης

Παράθεση Bill931 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Ιουλίου/2019 ώρα 14:05
Υγειονομικά-Ανυε... Δεν τα διάβασες καλά από την προκήρυξη μέσω πανελλήνιων.
Επιστροφή στην κορυφή
Ι' Μ.Α.Κ Δες τη Λίστα
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης

Μέλος από: 08/Ιουνίου/2019
  Παράθεση Ι' Μ.Α.Κ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Ιουλίου/2019 ώρα 15:51
Τι λετε οτι θα αλλαξει στη μοριοδοτηση;
Επιστροφή στην κορυφή
Contractor Δες τη Λίστα
Επιλοχίας
Επιλοχίας

Μέλος από: 29/Ιουνίου/2019
  Παράθεση Contractor Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Ιουλίου/2019 ώρα 15:56
Θα γίνει υποχρεωτικό το ecdl και δεν θα δίνει απλά μόρια. Νομίζω θα είναι η μόνη αλλαγή
Επιστροφή στην κορυφή
Bill931 Δες τη Λίστα
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης

Παράθεση Bill931 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 18/Ιουλίου/2019 ώρα 13:21
ΜΘ αυτή τν Πέμπτη είπες ότι θα βγει; Γιατί εγώ ήμουν στη σχολή λιμενοφυλακων αυτές τς μέρες και οι ανώτεροι αξιωματικοί μου είπαν οτ δεν υπάρχει μέχρι στιγμής σχεδιασμός για να τρέξει άμεσα... Για λυπηση είσαι ρε φίλε.
Επιστροφή στην κορυφή
HELLENICROWER Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση HELLENICROWER Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 18/Ιουλίου/2019 ώρα 14:15
Αρχικά αποστάλθηκε από Bill931

ΜΘ αυτή τν Πέμπτη είπες ότι θα βγει; Γιατί εγώ ήμουν στη σχολή λιμενοφυλακων αυτές τς μέρες και οι ανώτεροι αξιωματικοί μου είπαν οτ δεν υπάρχει μέχρι στιγμής σχεδιασμός για να τρέξει άμεσα... Για λυπηση είσαι ρε φίλε.

Χωρις παρεξηγηση ειχε πει σε 12 μερες και επειδη ειχε τοτε 13 ο μηνας 13+12=25 δηλαδη την επομενη πεμτη... να διαβαζουμε σωστα και οχι αρπα κολα...
Επιστροφή στην κορυφή
!!! Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση !!! Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 18/Ιουλίου/2019 ώρα 15:47
Εσύ bill μια στη γαδα πας μια στη σχολή λιμενοφυλακων... δε πας και μια μέχρι το Μέγαρο Μαξίμου μπας και μάθουμε κάτι πιο σίγουρο μιας και μπαινοβγαινεις παντού;
Επιστροφή στην κορυφή
!!! Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση !!! Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 18/Ιουλίου/2019 ώρα 16:03
Και ο hellenicpower καλα λέει ότι ο ΜΘ είχε πει στις 25 και όχι σήμερα που βιάστηκες να τον κακολογησεις εσυ...
Επιστροφή στην κορυφή
Bill931 Δες τη Λίστα
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης

Παράθεση Bill931 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 18/Ιουλίου/2019 ώρα 16:05
Στη λιμενοφυλακων έδινα πκε για πανελληινες και όσους συναντούσα ρωτούσα για τν προκήρυξη... Στη γαδα έχω συγγενικο πρόσωπο στην άμεση δράση. Δεν είπα οτ πήγα εγώ
Επιστροφή στην κορυφή
ΜΘ΄ σειρά Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση ΜΘ΄ σειρά Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 18/Ιουλίου/2019 ώρα 16:58
Bill931,

Σωστός ο Hellenicrower.
Δεν υπήρχε περίπτωση να σου πει κάποιος κάτι. Είσαι ένας απλός υποψήφιος.
Σήμερα τελείωσαν οι ΠΚΕ Λιμενικό.
Μπείτε εδώ, και θα διαπιστώσετε ότι διέγραψαν τους μισούς πίνακες με αποτελέσματα ΠΚΕ + το πρόγραμμα εξετάσεων (παλιά αποτελέσματα προκηρύξεων) κλπ.
Κανονικά, έπρεπε να υπάρχουν όλοι οι πίνακες με τα ονόματα για φέτος. Κάτι μυρίζει. Κόπηκαν αρκετά άτομα.

Εσύ που δίνεις Πανελλήνιες, μην αναρωτηθείς αν κάποιος-οια κόπηκε και ύστερα τον-την δεις-ει στον τελικό πίνακα κατάταξης.
Αυτό είναι παράνομο. Οι πίνακες πρέπει να είναι αναρτημένοι τουλάχιστον για 1 έτος.

Καλή επιτυχία.
Επιστροφή στην κορυφή
Bill931 Δες τη Λίστα
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης

Παράθεση Bill931 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 18/Ιουλίου/2019 ώρα 17:35
Εσύ τι είσαι και στα λένε, ; Όσους ρώτησα μου είπαν επί λέξη ότι δεν ακυρώνεται απλά θα παγώσει και οτ άμεσα δεν υπάρχει σχεδιασμός. Σε μια εβδομάδα τα ξανα λέμε. Όσοι περάσαμε έχουμε σε pdf τα ονοματα Όλων των επιτυχοντβ και σύντομα θα βγει συγκεντρωτικη δν υπάρχει περίπτωση να προσθέσουν ατομα. Φίλε τι σενάρια βγάζεις από το μυαλό σου?;
Επιστροφή στην κορυφή
Bill931 Δες τη Λίστα
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης

Παράθεση Bill931 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 18/Ιουλίου/2019 ώρα 17:43
Επίσης οι πίνακες μετά από 10 μέρες διαγράφονται, αυτοί που δώσανε για παράδειγμα 24 Ιουνίου δεν υπήρχαν σε πίνακα στις 8 Ιούλιου, όμως όλοι έχουμε τους επιτυχόντες από πκε. Τώρα όλα αυτά που κολλάνε με τν προκήρυξη δν μπορώ να καταλάβω... Αυτοί που σε ακούνε και σε πιστεύουν ίσως να κατάλαβαν. Τι να πω... Αναμένουμε τν Πέμπτη λοιπόν
Επιστροφή στην κορυφή
ΜΘ΄ σειρά Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση ΜΘ΄ σειρά Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 18/Ιουλίου/2019 ώρα 17:44
Τι να τον κάνεις τον συγκεντρωτικό πίνακα, αν δεν υπάρχουν οι πρώτοι πίνακες ΑΝΥΕ, Ψυχοτεχνικά κλπ για να ελέγξεις. Έχουν κοπεί πολλά άτομα από την αρχή της διαδικασίας. Θα δεις άτομα που έκοψαν στο τέλος να περάσουν στη σχολή.
Είσαι ένας απλός υποψήφιος.

Μου φαίνεται δεν διαβάζεις το όνομα μου.
Λιμενοφύλακας ένα (1) έτος.
Επιστροφή στην κορυφή
ΜΘ΄ σειρά Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση ΜΘ΄ σειρά Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 18/Ιουλίου/2019 ώρα 17:54
Κοίταξε τα αποτελέσματα ΠΚΕ της ΣΜΥ, καθώς και σε άλλα Σώματα. Θα διαπιστώσεις πως το αρχείο ανά ομάδα το κρατάνε ένα χρόνο.
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 8081828384 178>