Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Προκήρυξη για Λιμενοφύλακες (2019)

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 4849505152 82>
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
Στρατής Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Στρατής Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: Προκήρυξη για Λιμενοφύλακες (2019)
    Αποστολή: 07/Μαΐου/2019 ώρα 19:54
Από το κεμεα δεν πέρνεις τίποτα μορια; με το κεμεα είσαι α επικουρικό η β;
Επιστροφή στην κορυφή
George 65 Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση George 65 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 07/Μαΐου/2019 ώρα 20:31
Να ρωτήσω βρε παιδιά... παίζει ρόλο το απολυτήριο για το αν θα μπορείς να δηλώσεις συμμετοχή στην προκήρυξη... αν κάποιος παράδειγμα έχει 9.5 η 10 θα μπορεί να συμμετάσχει ;
Επιστροφή στην κορυφή
Γιάννης1990 Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Γιάννης1990 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 07/Μαΐου/2019 ώρα 22:18
Μέσα στην προκήρυξη αναγράφει το βαθμό (τουλάχιστον 10).
Επιστροφή στην κορυφή
john Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση john Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 07/Μαΐου/2019 ώρα 22:33
Στρατής,

Β επικουρια
Επιστροφή στην κορυφή
Fsasa Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Fsasa Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Μαΐου/2019 ώρα 04:44
Αρχικά αποστάλθηκε από Στρατής

Από το κεμεα δεν πέρνεις τίποτα μορια; με το κεμεα είσαι α επικουρικό η β;
Εισαι χαζός έτσι;
Επιστροφή στην κορυφή
Στρατής Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Στρατής Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Μαΐου/2019 ώρα 12:06
Που θες να ξέρω γι'αυτό ρωτάω
Επιστροφή στην κορυφή
Siskos5 Δες τη Λίστα
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος

Μέλος από: 26/Απριλίου/2018
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση Siskos5 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Μαΐου/2019 ώρα 12:27
Νομίζω έχετε μπερδέψει το νήμα, εδώ ειναι για Λιμενοφύλακες και οχι για σωφρονιστικούς!
Επιστροφή στην κορυφή
35MK Δες τη Λίστα
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος

Μέλος από: 10/Απριλίου/2019
  Παράθεση 35MK Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 09/Μαΐου/2019 ώρα 21:10
Παιδιά έχουμε κανά νέο; Τι στο καλο Γίνεται πόλυ αναμονή, μας έχουνε πάει τρένο τόσους μήνες με τις εκλογές...

Επιστροφή στην κορυφή
Nick Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Nick Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 13/Μαΐου/2019 ώρα 01:25
Παιδιά γνωρίζει κανείς αν τα πτυχία ECDL αναγνωρίζονται όσο παλιά και αν είναι (ή πρέπει να είναι μες τα 2 τελευταία χρόνια) ;
Επιστροφή στην κορυφή
Ανωνυμη Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Ανωνυμη Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 13/Μαΐου/2019 ώρα 14:33
Καλησπερα αν ειναι παρα πολυ παλιο δεν θα στο δεχτουν.. στις προκυρηξεις του 11 κ του 14 των υπαξιωματικων εγραφε αν παιρνουν παραταση η οχι καποια απο τα πιστοποιητικα. Ισως αν ανατρεξεις σε αυτες ν δεις αν το πιστοποιητικο σ θα μπορουσε ν γινει η δεκτο η πρεπει να ξαναδωσεις.
Επιστροφή στην κορυφή
HELLENICROWER Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση HELLENICROWER Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Μαΐου/2019 ώρα 08:19
Σημερα ειναι η τελευταια μερα υποβολης δηλωσεων απο τους εμπορους για να αναλαβουν τον διαγωνισμο για τις στολες Λ/Φ
Επιστροφή στην κορυφή
Stelios Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Stelios Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Μαΐου/2019 ώρα 10:05
Και αύριο λήγει η προθεσμία των αιτήσεων των Πανελλαδικών. Λέτε αύριο ή μεθαύριο να βγει τίποτα?
Επιστροφή στην κορυφή
mysterio Δες τη Λίστα
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός

Μέλος από: 09/Δεκεμβρίου/2010
  Παράθεση mysterio Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Μαΐου/2019 ώρα 11:43
Αρχικά αποστάλθηκε από Nick

Παιδιά γνωρίζει κανείς αν τα πτυχία ECDL αναγνωρίζονται όσο παλιά και αν είναι (ή πρέπει να είναι μες τα 2 τελευταία χρόνια) ;
Ψάξε στο site του ΑΣΕΠ για το πιο πρόσφατο παράρτημα γνώσης χειρισμού Η/Υ και θα δεις πια πιστοποιητικά θα δέχονται και τι θα αναφέρει για τα παλιά. Λογικά και τα παλιά έχουν ακόμη ισχύ απλά εδώ και χρόνια έχει αλλάξει ονομασία ο φορέας που τα εκδίδει.
Κουράγιο παίδες... όλοι μαζί μπορούμε... και κάτι θα γίνει...
Επιστροφή στην κορυφή
... Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση ... Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Μαΐου/2019 ώρα 14:30
Χωρίς να γνωρίζω κάτι, πιστεύω πως από την άλλη εβδομάδα θα έχουμε νέα για την προκήρυξη. Αυριο τελειώνουν οι ηλεκτρονικές αιτήσεις των παιδιών από τις πανελλήνιες και μέχρι 16 του μήνα η κατάθεση των δικαιολογητικών επίσης την Δευτέρα 20 του μήνα είναι η άνοιξη των φακέλων για τον ιματισμό. Οποτε λογικά από την άλλη ώστε να μην πέσουν όλα μαζί και σε αυτούς.
Επιστροφή στην κορυφή
Koμαντο Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Koμαντο Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Μαΐου/2019 ώρα 14:57
Εγώ έχω ξενερώσει διότι στην πυροσβεστική δν μου ποιανουν μόρια ως πεζοναύτης με το απολυτήριο που έχω. Και δν ξέρω αν ισχύει το ίδιο και εδώ. Έχω δύο ειδικότητες.. και θελουν να απολυθείς από συγκεκριμένα στρατόπεδα.. εδώ τι λέτε.. να ισχυσει;32μππ Λάρισα.. φορούσα μπερέ περάσα εκπαιδευση στο Βόλο έκανα 35 άρα πορεια.. τι άλλο δλδ το γες φταιει για αυτό.. ας ελπίσω ότι εδώ θα μετρήσει.
Επιστροφή στην κορυφή
... Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση ... Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Μαΐου/2019 ώρα 16:43
Κομάντο τι λες αγόρι μου; Ξέρεις τι λες; Μερικοί γράφετε εδώ μέσα και δν έχετε ιδέα.
Επιστροφή στην κορυφή
Στέλιος44 Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Στέλιος44 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Μαΐου/2019 ώρα 18:30
Κομαντο αν έχεις απολυθεί ειδικές δυνάμεις λογικά έπρεπε να περνάει... πήγες το χαρτί που ήθελε απο στρατολογία για να φανεί που υπηρέτησες ; λογικά και στο λιμενικό το ίδιο θα είναι πιστεύω δεν ξέρω, τι να πω..
Επιστροφή στην κορυφή
Κομαντο Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Κομαντο Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Μαΐου/2019 ώρα 09:36
Πολίτης δν μιλάω μαζί σου.. γτ έχεις πρόβλημα επικοινωνίας. Παίχτη από πάνω... Από τη στιγμή που λεει ότι έχω 1ειδικοτητα σκοπευτής πυροβόλητης και δεύτερη πεζοναύτης. Τι τους νοιάζει αυτούς από πού απολύθηκα... Τεσπά η στρατολογία ισχυρίζεται ότι τα δικαιούμαι.. η πυροσβεστική όχι.. ας μην ξεφεύγουμε από το θέμα.. προκήρυξη δν βλέπω. Χαχχα
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 4849505152 82>