Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Το Θέμα έκλεισεΠροκήρυξη για Σωφρονιστικούς (2019)

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 208209210211212 223>
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
REDMAN316 Δες τη Λίστα
Λοχαγός
Λοχαγός

Μέλος από: 25/Ιουνίου/2016
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: Προκήρυξη για Σωφρονιστικούς (2019)
    Αποστολή: 19/Σεπτεμβρίου/2019 ώρα 22:05
Αρχικά αποστάλθηκε από 2ltd

έχεις δίκαιο πάμε τώρα να ξεκαθαρίσουμε το μπούκωμα που έχει στο κεφάλι 1ον ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΤΑ ΚΑΝΟΥΝ Φοιτητές ΝΟΜΙΚΗΣ ΕΞΑΜΗΝΑ ΟΛΟΚΛΗΡΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΛΟΓΙΑ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΟ ΔΙΚΑΙΟ ΑΤΟΜΙΚΑ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΠΟΙΝΙΚΟΥ ΔΙΚΑΙΟΥ ΙΙ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΠΟΙΝΙΚΟΥ ΔΙΚΑΙΟΥ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΕΡΓΑΤΙΚΟΥ ΔΙΚΑΙΟΥ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΠΟΙΝΙΚΗΣ ΔΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΑΝΑΚΡΙΤΙΚΗ 2ΟΝ τα μαθήματα αυτά τα κάνουν φοιτητές σχολών τουριστικών επαγγελμάτων διοίκησης επιχειρήσεων η διοίκησης επιχειρήσεων και τουριστικών μαζί με κάποια δίκαια από πάνω ΤΟΥΡΙΣΜΟΣ ΥΓΙΕΙΝΗ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΡΓΑΣΙΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗ ΔΕΟΝΤΟΛΟΓΙΑ - ΕΡΓΑΣΙΑΚΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ &ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΔΗΜΟΣΙΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΟΡΦΕΣ ΕΤΑΙΡΙΩΝ 3ον τα αντικείμενα αυτά μπορεί να τα κάνει κάποιος που έχει υπηρετήσει που έχει μαύρη ζώνη η είναι σκοπευτής ΑΥΤΟΑΜΥΝΑ - ΑΥΤΟΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ ΠΡΩΤΕΣ ΒΟΗΘΕΙΕΣ 4ον πως εσυ θεωρεις ότι εισαι γνωστης του παρακατω αντεικειμενου όταν στελεχοι του στρατου και της αστυνομιας εκπαιδευονται συνεχως σε αυτό το αντεικειμενο για πανω από δεκα μηνες μονο για να παρουν το πτυχιο και μετα καθημερινα σε ελλαδα και αεξωτερικο το πολύ πολύ εσυ για κανα σκορδακι η καμια στρακαστρουκα ΕΞΟΥΔΕΤΕΡΩΣΗ ΒΟΜΒΩΝ &ΕΚΡΗΚΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΣΜΩΝ 5ον στην ουσια τα μοναδικα αντεικειμενα που δεν κανουν καπου αλλου είναι αυτά ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΣΤΗΝ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΠΡΟΣΩΠΩΝ - ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ – ΧΡΗΜΑΤΑΠΟΣΤΟΛΩΝ Αρα είσαι πιο ικανός να ασκήσεις το επάγγελμα αυτό από έναν πυροτεχνουργο του στρατου η έναν στρ ειδικων με πτυχιο νομικης η στρατιωτη ειδικων με πτυχιο διοικησης η από έναν ουκα με πτυχιο πυροτεχνουργού πρόσεχε εκει στις εξουδετερώσεις μην κόψεις κανα λαθος καλώδιο σας παραμυθιάζουν και το πιστεύετε για να νιώσετε κάποιοί

Εντάξει να πούμε στο υποργειο τότε να αλλαξει το όνομα της ειδικότητας και να την πει κάτι από νομική, τουρισμό, πυροτεχνικη, καρατε και λίγο κρεμμύδι. Τράβα να κλάψεις πουθενά αλλού τώρα που εμεινες στην από εξω.557 άτομα πήρε η προκήρυξη και από αυτά τα 400 με απολυτηριο λυκείου και ούτε μία θέση από αυτες τις 400 δεν πηρες. Έτσι είναι όμως όσα δεν φτάνει η αλεπού...
Επιστροφή στην κορυφή
Thanos888 Δες τη Λίστα
Ανθυπολοχαγός
Ανθυπολοχαγός

Μέλος από: 13/Μαρτίου/2019
’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 20/Σεπτεμβρίου/2019 ώρα 20:55

Αρχικά αποστάλθηκε από REDMAN316

Αν δεν σου είναι κόπος κάνε μια αναζυτηση της ειδικοτητα Στελέχους υπηρεσιών ασφαλείας και διάβασε τα μαθήματα. Μετά ξανά γράψε μας για Νομικούς κλπ.

καταρχας δεν ξερεις καν αν εκανα χαρτια μονο και μονο απο την απαντηση σου καταλαβαινεις ποσο λιγος εισαι δεν ξερεις να ειμαι επιτυχων 6κ η ειδικους περα απο αυτο και τιποτα απο αυτα να μην ειμαι εχω εισοδημα καλυτερο απο εσενα κλαψτε χοντροι που θα κοπητε και θα πηγαινετε με τα παιδια ας να λετε σας παρακαλω περαστε μας γελαω με κατι ανθρωπακια σαν εσενα πραγματικα εκει που ειστε καλη το παιζετε μουρη και εκει που κοβεστε σας αδικούν πως να το κανουμε εσυς κοπείτε και έχετε ιεκ είστε ακατάλληλοι και δεν το λέω εγώ το λέει η προκήρυξη αν εσυ εισαι 110 κιλα δεν ειναι άδικοι η επιτροπη που θα σε κοψει

Δε ξέρω σν σε ενημέρωσαν αλλα δεν υπάρχει δείκτης μάζας σώματος στην 6Κ και υπάρχουν κάτι αλάνια 100+ κιλα που χτυπάνε 3:30 και 3:40 στο χιλιαρι.
Επιστροφή στην κορυφή
Kwstas26 Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 05/Σεπτεμβρίου/2019
’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 20/Σεπτεμβρίου/2019 ώρα 00:54
Αυτή είναι σωστή η προκήρυξη 6κ18. γιατί με του ειδικούς έμπαιναν κοριτσοπουλα με 19.5 απολυτήριο 2 γλώσσες και δίπλωμα αμάξι πολύτεκνοι. Όπως και ιδιωτικά λύκεια με απολυτήριο 19 ... επαλ με απολυτήριο 15 πόλη πήγαινα σχολείο με ένα τετράδιο και ένα στυλό..
Επιστροφή στην κορυφή
Υποψήφιος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Σεπτεμβρίου/2019 ώρα 23:41
Γι αυτό εκείνη την ημέρα όλοι μαζί όταν θα τερματίζουμε θα απαντήσουμε πόσο χρόνο κάναμε. Πρέπει να υπάρχει και χρονόμετρο και όχι μόνο τσιπάκια.
Επιστροφή στην κορυφή
Lefteris 2αμαλ Δες τη Λίστα
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης

Μέλος από: 11/Ιουλίου/2019
’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 20/Σεπτεμβρίου/2019 ώρα 01:27
Επειδη λογω δουλειας ελειπα εκτος σπιτιου 10+ μερες και διαβασα μερικες σελιδες αλλα δεν εβγαλα ακρη , περα απο κατι γαβγισματα μερικων περι σχολων. Μπορει καποιος να μου πει τι εγινε ; Δηλαδη βγηκε καποια προκηρυξη που περιμενουμε εμεις για τους 200 εξωτερικους ή συζητατε για την προηγουμενη προκηρυξη κι τωρα σας καλεσαν για αθληματα ; Συγνωμη παλικαρια μου απλα χαθηκα καπου στις σελιδες κι ακρη δεν εβγαλα.
Επιστροφή στην κορυφή
Other Side Δες τη Λίστα
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δεκανέας - ΕΠΟΠ

Μέλος από: 03/Φεβρουαρίου/2017
’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 20/Σεπτεμβρίου/2019 ώρα 07:54
Μπορεί ένας διαχειριστής να ανοίξει ένα καινούριο θέμα για τους υποψηφιους σωφρονιστικους που πάνε για τα αθλήματα ΚΑΙ να μην είναι μπερδεμένα τα μηνύματα; έχει καταντήσει κουραστικό
Επιστροφή στην κορυφή
fantomas1990 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 16/Απριλίου/2019
’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 20/Σεπτεμβρίου/2019 ώρα 13:47
Ουτε καν. Γι αυτο το λογο υπαρχουν τα μικροτσιπς χρονομετρησης, για διαφανεια και για να βγαινουν αμεσα τα αποτελεσματα

Επιστροφή στην κορυφή
Αλεξανδρα Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 20/Σεπτεμβρίου/2019 ώρα 16:50
Αρχικά αποστάλθηκε από ΓΙΩΡΓΟΣ 95

Παιδια εδω μεσα εισαστε ολοι επιτυχοντες η υπαρχουν και επιλαχων και σε ποια σειρα;
Εμένα ο άνδρα μου ειναι β επικουρικός 34 σειρα
Επιστροφή στην κορυφή
tsiou Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 02/Σεπτεμβρίου/2019
’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Σεπτεμβρίου/2019 ώρα 23:08
Μου βρωμαει πάντως η δουλειά με τα τσιπακια γιατί έτσι λογικά θα δώσουμε και θα φύγουμε και τα τσιπακια θα ελεγχθούν μετά από υπολογιστικό σύστημα και θα σου πουν θα βγει ανακοίνωση σε λίγες μέρες(κάνα δίμηνο δηλαδή γιατί μιλάμε για ασεπ) με πίνακα επιτυχόντων στα αθλήματα και κει βλέπεις ξαφνικά ενώ έχεις κάνει 1000ρι 3:30, κατοσταρι 13 ότι δεν είσαι στην λίστα και μετά τρεχα γυρευε που δεν υπάρχουν και ενστάσεις στα άθληματα. βρωμαει πολύ το πράγμα!
Επιστροφή στην κορυφή
ARN Δες τη Λίστα
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος

Μέλος από: 12/Μαΐου/2018
’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 20/Σεπτεμβρίου/2019 ώρα 13:36

Αρχικά αποστάλθηκε από tsiou

Μου βρωμαει πάντως η δουλειά με τα τσιπακια γιατί έτσι λογικά θα δώσουμε και θα φύγουμε και τα τσιπακια θα ελεγχθούν μετά από υπολογιστικό σύστημα και θα σου πουν θα βγει ανακοίνωση σε λίγες μέρες (κάνα δίμηνο δηλαδή γιατί μιλάμε για ασεπ) με πίνακα επιτυχόντων στα αθλήματα και κει βλέπεις ξαφνικά ενώ έχεις κάνει 1000ρι 3:30, κατοσταρι 13 ότι δεν είσαι στην λίστα και μετά τρεχα γυρευε που δεν υπάρχουν και ενστάσεις στα άθληματα. Βρωμαει πολύ το πράγμα!
Ισα ισα καθολου να μην σου βρωμαει το τσιπακι ειναι τερμα αξιοκρατικο τα αποτελεσματα βγαινουν επιτοπου και δεν μπορουν να μαγειρευοτυν αυτο το συστημα εφαρμοζετε και σε αγωνες δρομου αν ΠΧ εσύ πάρεις το νούμερο 320 και τρέξεις το 1000 αρι σε 3.30 ο χρονος βγαινει αυτοματα και αμεσως δεν μπορει να τον πειραξει κανενας 100 δεν νομιζω να χρεισιμοποιησουν τσιπακι

Στο 100αρι για ποιο λόγο να μην βάλουν τσιπάκι;
Επιστροφή στην κορυφή
$treetwise Δες τη Λίστα
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος

Μέλος από: 01/Σεπτεμβρίου/2014
’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 20/Σεπτεμβρίου/2019 ώρα 00:04
Αρχικά αποστάλθηκε από Thanos888

Όποιος μας κόψει του σπαμε τα μούτρα μάγκες
Και μετά τον κατουράμε στα μούτρα σφυρίζοντας αδιάφορα.
(◣_◢)==ε/̵͇̿​̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ (╥﹏╥)
Επιστροφή στην κορυφή
Thanos888 Δες τη Λίστα
Ανθυπολοχαγός
Ανθυπολοχαγός

’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Σεπτεμβρίου/2019 ώρα 22:18
Όποιος μας κόψει του σπαμε τα μούτρα μάγκες
Επιστροφή στην κορυφή
2ltd Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 06/Σεπτεμβρίου/2019
’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Σεπτεμβρίου/2019 ώρα 22:10
Αρχικά αποστάλθηκε από REDMAN316

Αν δεν σου είναι κόπος κάνε μια αναζυτηση της ειδικοτητα Στελέχους υπηρεσιών ασφαλείας και διάβασε τα μαθήματα. Μετά ξανά γράψε μας για Νομικούς κλπ.

καταρχας δεν ξερεις καν αν εκανα χαρτια μονο και μονο απο την απαντηση σου καταλαβαινεις ποσο λιγος εισαι δεν ξερεις να ειμαι επιτυχων 6κ η ειδικους περα απο αυτο και τιποτα απο αυτα να μην ειμαι εχω εισοδημα καλυτερο απο εσενα κλαψτε χοντροι που θα κοπητε και θα πηγαινετε με τα παιδια ας να λετε σας παρακαλω περαστε μας γελαω με κατι ανθρωπακια σαν εσενα πραγματικα εκει που ειστε καλη το παιζετε μουρη και εκει που κοβεστε σας αδικούν πως να το κανουμε εσυς κοπείτε και έχετε ιεκ είστε ακατάλληλοι και δεν το λέω εγώ το λέει η προκήρυξη αν εσυ εισαι 110 κιλα δεν ειναι άδικοι η επιτροπη που θα σε κοψει
Επιστροφή στην κορυφή
charlemagne Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 17/Απριλίου/2019
’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 20/Σεπτεμβρίου/2019 ώρα 23:59
Χοντρέ έχασες κανένα κιλό ή θα παρακαλάς να μη σε κόψουν?
Επιστροφή στην κορυφή
ΓΙΩΡΓΟΣ 95 Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Σεπτεμβρίου/2019 ώρα 23:41
Παιδια εδω μεσα εισαστε ολοι επιτυχοντες η υπαρχουν και επιλαχων και σε ποια σειρα;
Επιστροφή στην κορυφή
Lefteris 2αμαλ Δες τη Λίστα
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης

Μέλος από: 11/Ιουλίου/2019
’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 20/Σεπτεμβρίου/2019 ώρα 17:55
Ρε παιδες επειδη το μηνυμα μου παιζει να χαθηκε ας ανοιξουμε ενα καινουριο νημα με τους επιτυχοντες γιατι εχουμε μπερδευτει ολοι εδω , αλλοι περιμενουν τη προκηρυξη τη καινουρια αλλα ειναι απτην 6κ αλλα περιμενουν αθληματα, κανεις δεν βγαζει ακρη εδω μεσα.
Επιστροφή στην κορυφή
Thanos888 Δες τη Λίστα
Ανθυπολοχαγός
Ανθυπολοχαγός

’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Σεπτεμβρίου/2019 ώρα 23:28

Μου βρωμαει πάντως η δουλειά με τα τσιπακια γιατί έτσι λογικά θα δώσουμε και θα φύγουμε και τα τσιπακια θα ελεγχθούν μετά από υπολογιστικό σύστημα και θα σου πουν θα βγει ανακοίνωση σε λίγες μέρες(κάνα δίμηνο δηλαδή γιατί μιλάμε για ασεπ) με πίνακα επιτυχόντων στα αθλήματα και κει βλέπεις ξαφνικά ενώ έχεις κάνει 1000ρι 3:30, κατοσταρι 13 ότι δεν είσαι στην λίστα και μετά τρεχα γυρευε που δεν υπάρχουν και ενστάσεις στα άθληματα. βρωμαει πολύ το πράγμα!

Έτσι φίλε πες τα μποχα και δυσωδια
Επιστροφή στην κορυφή
2ltd Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 06/Σεπτεμβρίου/2019
’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 20/Σεπτεμβρίου/2019 ώρα 01:53

Μου βρωμαει πάντως η δουλειά με τα τσιπακια γιατί έτσι λογικά θα δώσουμε και θα φύγουμε και τα τσιπακια θα ελεγχθούν μετά από υπολογιστικό σύστημα και θα σου πουν θα βγει ανακοίνωση σε λίγες μέρες (κάνα δίμηνο δηλαδή γιατί μιλάμε για ασεπ) με πίνακα επιτυχόντων στα αθλήματα και κει βλέπεις ξαφνικά ενώ έχεις κάνει 1000ρι 3:30, κατοσταρι 13 ότι δεν είσαι στην λίστα και μετά τρεχα γυρευε που δεν υπάρχουν και ενστάσεις στα άθληματα. Βρωμαει πολύ το πράγμα!
Ισα ισα καθολου να μην σου βρωμαει το τσιπακι ειναι τερμα αξιοκρατικο τα αποτελεσματα βγαινουν επιτοπου και δεν μπορουν να μαγειρευοτυν αυτο το συστημα εφαρμοζετε και σε αγωνες δρομου αν ΠΧ εσύ πάρεις το νούμερο 320 και τρέξεις το 1000 αρι σε 3.30 ο χρονος βγαινει αυτοματα και αμεσως δεν μπορει να τον πειραξει κανενας 100 δεν νομιζω να χρεισιμοποιησουν τσιπακι
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 208209210211212 223>