Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

595 Α/Μ Τάγμα Πεζικού - Κιλκίς

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
595 Α/Μ ΤΠ Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση 595 Α/Μ ΤΠ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: 595 Α/Μ Τάγμα Πεζικού - Κιλκίς
    Αποστολή: 08/Νοεμβρίου/2018 ώρα 17:53
Καλησπέρα, παρουσιαζομαι στο 595 αερομεταφορομενο Τάγμα Πεζικού στη Νεα Σάντα γνωριζει κανεις πως ειναι τα πράγματα εκει; εχει πολυ τρεξιμο; γιατι σε δημοσιευσεις απο το 2016 γραφουν τα χειροτερα.
Επιστροφή στην κορυφή
georgech Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 01/Νοεμβρίου/2018
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση georgech Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 09/Νοεμβρίου/2018 ώρα 21:51
Καλησπέρα παρουσιαζομαι και εγω στης 14/11 στου ζωγκου νεα σαντα, μοναδα τοποθετησεις περιβολάκι, εαν δεν εισαι αερομεταφερομενος στο κιλκις θα κατσεις κανα 2 24 ωρα σαν εμενα και μετα στην μοναδα σου. Το όνομα σου και ποτε παρουσιαζεσαι μπας και τα πουμε εκει;
Επιστροφή στην κορυφή
NEOS Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση NEOS Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 23/Ιανουαρίου/2019 ώρα 11:20
Παίδες τελικά πως ήταν; Παρουσιάζομαι κι εγώ εκεί...
Επιστροφή στην κορυφή
PavMk Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση PavMk Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 10/Απριλίου/2019 ώρα 22:25
Ξέρει κανείς τι συνθήκες επικρατούν στο συγκεκριμένο στρατόπεδο;
Επιστροφή στην κορυφή
kostasgal Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 04/Μαΐου/2019
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση kostasgal Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 04/Μαΐου/2019 ώρα 22:16
Καλησπέρα παιδιά. Παρουσιάζομαι κι εγώ την προσεχή Πέμπτη στο στρατόπεδο Ζώγκου στις διαβιβάσεις. Έχουμε κάποια εικόνα από το στρατόπεδο και τις συνθήκες. ΔΝ για Θεσσαλονίκη παίρνεις εύκολα;
Επιστροφή στην κορυφή
Lele Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Lele Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Ιουνίου/2019 ώρα 01:33
Καλησπέρα, τελικά γνωρίζουμε τι συμβαίνει στο εν λόγω στρατόπεδο όταν σε καλούν εκεί;
Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων
Επιστροφή στην κορυφή
K404 Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση K404 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 20/Σεπτεμβρίου/2019 ώρα 21:32

Παρουσιάζεται κανείς Έρευνας Πληροφορικής Νέα Σάντα; Επίσης οποιαδήποτε πληροφορία από κάνα παλιό είναι καλοδεχούμενη.
Επιστροφή στην κορυφή
Dimos7 Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Dimos7 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Δεκεμβρίου/2019 ώρα 02:11
Τελικά πως είναι εκεί οι συνθήκες γιατί κι εγώ παρουσιάζομαι πρόσφατα εκεί !!! Στο στρατόπεδο Ζωγκου!
Επιστροφή στην κορυφή
595 Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση 595 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Δεκεμβρίου/2019 ώρα 16:05
Παρουσιάζομαι κ εγώ εκεί μάγκες απ' όσα μου έχουν πει θα μαστε κοκκινομπερεδες θα φάμε λούκι από άποψη ασκήσεων κλπ. λιγο για τις εξετάσεις έχω άγχος
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση
Τα Greeklish απαγορεύονται και τα μηνύματα διαγράφονται αμέσως και χωρίς προειδοποίηση (βλέπε Σωστά ελληνικά ή διαγραφή)

Γρήγορη Απάντηση
Όνομα:

Μήνυμα:
Κωδικός Ασφαλείας:
Code Image - Please contact webmaster if you have problems seeing this image code Φόρτωση νέου Κώδικα
Παρακαλώ εισάγετε τον Κωδικό Ασφαλείας που φαίνεται παραπάνω σαν γραφικό.
Θα πρέπει να ενεργοποιήσετε τα Cookies στον browser.