Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

2018 ΣΤ ΕΣΣΟ - 124 ΠΒΕ (Τρίπολη)

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 34567 11>
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
stv Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 05/Αυγούστου/2018
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση stv Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: 2018 ΣΤ ΕΣΣΟ - 124 ΠΒΕ (Τρίπολη)
    Αποστολή: 21/Οκτωβρίου/2018 ώρα 22:26
Μπάνιο γενικά, πότε έχεις χρόνο να κάνεις; Μπορείς να πεις λίγα λόγια για το καθημερινό πρόγραμμα;
Επιστροφή στην κορυφή
paschalisb Δες τη Λίστα
Λοχίας
Λοχίας

Μέλος από: 01/Σεπτεμβρίου/2018
  Παράθεση paschalisb Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 21/Οκτωβρίου/2018 ώρα 22:39
Αρχικά αποστάλθηκε από stv

Μπάνιο γενικά, πότε έχεις χρόνο να κάνεις; Μπορείς να πεις λίγα λόγια για το καθημερινό πρόγραμμα;

Ζεστό νερό έχει συγκεκριμένες ώρες, το απόγευμα και το βράδυ.
Ε 18 - 124 ΠΒΕ - 251 ΓΝΑ
Επιστροφή στην κορυφή
Christos21417 Δες τη Λίστα
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος

Μέλος από: 10/Οκτωβρίου/2018
  Παράθεση Christos21417 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Οκτωβρίου/2018 ώρα 15:18
Να έχουμε φωτοτυπία από πτυχία, ξένες γλώσσες, δίπλωμα και απολυτήριο ή δε χρειάζονται;
Επιστροφή στην κορυφή
Sonik Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Sonik Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Οκτωβρίου/2018 ώρα 15:30
Ρε παίδες να κάνω μια ερώτηση; σας έχει έρθει χαρτί για το που και πότε θα πάτε;
Επιστροφή στην κορυφή
Panos Lamia Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 22/Οκτωβρίου/2018
  Παράθεση Panos Lamia Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Οκτωβρίου/2018 ώρα 17:15
Είσαι στ εσσο;
Επιστροφή στην κορυφή
kostas25 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Παράθεση kostas25 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Οκτωβρίου/2018 ώρα 18:27
Ακόμα χαρτί δε μου ήρθε φίλε μου αλλά στο σάιτ μου βγάζει ότι πρέπει να παρουσιαστώ στις 19 στην Τρίπολη. Αρχές Νοέμβρη θα έρθει το χαρτί φαντάζομαι
Επιστροφή στην κορυφή
kostas25 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Παράθεση kostas25 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Οκτωβρίου/2018 ώρα 18:28
Φεύγει κανένας από Λάρισα με τη ΣΤ'?
Επιστροφή στην κορυφή
Nikolis123 Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 22/Ιουλίου/2018
  Παράθεση Nikolis123 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Οκτωβρίου/2018 ώρα 18:33
Εγώ από Αθήνα θα πάω.
Επιστροφή στην κορυφή
Panos Lamia Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Παράθεση Panos Lamia Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Οκτωβρίου/2018 ώρα 19:01
Σου ήρθε το χαρτί;
Επιστροφή στην κορυφή
Panos Lamia Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Παράθεση Panos Lamia Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Οκτωβρίου/2018 ώρα 19:05
Ρε παιδιά εγώ μπαίνω στρατολογθα και μου λεει είστε υποχρεωμένος στ εσσο Νοέμβριου πλιν ακόμα δεν έχει οριστικοποιηθεί τόπος και ημερωμινια τι γίνεται εδώ ;
Επιστροφή στην κορυφή
Nikolis123 Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Παράθεση Nikolis123 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Οκτωβρίου/2018 ώρα 19:20
Το σύστημα αυτές τις μέρες είναι υπο συντήρηση και επομένως δεν τα εμφανίζει σωστά. Καλό είναι να περιμένεις μέχρι την Παρασκευή και εαν συνεχίζεται να ενημερώσεις την στρατολογία.
Το χαρτί όπως αναφέρθηκε απο προηγούμενους θα αργήσει να έρθει.
**Επίσης αν σου είναι εύκολο ανέβαζε τα ερωτήματα σου σε ένα ποστ, για να είναι συγκεντρωμένα και να τα απαντάνε όσοι γνωρίζουν.
Επιστροφή στην κορυφή
paschalisb Δες τη Λίστα
Λοχίας
Λοχίας

Παράθεση paschalisb Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Οκτωβρίου/2018 ώρα 19:27
Αρχικά αποστάλθηκε από Christos21417

Να έχουμε φωτοτυπία από πτυχία, ξένες γλώσσες, δίπλωμα και απολυτήριο ή δε χρειάζονται;

Χρειάζονται, απλά δεν θα τα δώσετε την πρώτη μέρα, αλλά όταν έρθουν απ το ΓΕΑ (λογικά κάποια στιγμή μέσα στην δεύτερη εβδομάδα)
Ε 18 - 124 ΠΒΕ - 251 ΓΝΑ
Επιστροφή στην κορυφή
paschalisb Δες τη Λίστα
Λοχίας
Λοχίας

Παράθεση paschalisb Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Οκτωβρίου/2018 ώρα 19:28
Για το χαρτί μην αγχώνεστε, θα έρθει τέλη Οκτωβρίου με αρχές Νοεμβρίου.
Ε 18 - 124 ΠΒΕ - 251 ΓΝΑ
Επιστροφή στην κορυφή
Serafeim Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Serafeim Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Οκτωβρίου/2018 ώρα 19:44
Καλησπέρα.. εγω μίλησα σήμερα με την στρατολογία που ειμαι εγγεγραμμένος και μου είπαν πως δεν έχουν βγει ακομα ημερομηνίες και τοποθεσίες..(στρατό ξηράς ειμαι)! Επειδη εδώ ειναι αποριες για αεροπορια, Αν μπορείτε ανοίξτε ένα αλλο topic για στρατό ξηράς στ εσσο γτ ειμαι απο κινητό και δεν μου βγάζει πως να το ανοίξω!
Επιστροφή στην κορυφή
Panos Lamia Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Παράθεση Panos Lamia Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Οκτωβρίου/2018 ώρα 20:06
Αρχικά αποστάλθηκε από paschalisb

αδερφε μπαινω στην στρατολογια και μου λεει ειστε υποχρεως στ εσσο 2018 μονο σε εμενα γινεται αυτο σε ολα τα παιδια που ξερω μπαινουν και βλεπουν 3 φιλαρακια μου φευγουν 14 του μηνος και εγω ακομα τπτ
Επιστροφή στην κορυφή
Serafeim Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Serafeim Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Οκτωβρίου/2018 ώρα 20:22
Και εμένα τα ίδια μου λέει παίδες
Επιστροφή στην κορυφή
Nikolis123 Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Παράθεση Nikolis123 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Οκτωβρίου/2018 ώρα 20:37
Αρχικά αποστάλθηκε από Panos Lamia

Αρχικά αποστάλθηκε από paschalisb

αδερφε μπαινω στην στρατολογια και μου λεει ειστε υποχρεως στ εσσο 2018 μονο σε εμενα γινεται αυτο σε ολα τα παιδια που ξερω μπαινουν και βλεπουν 3 φιλαρακια μου φευγουν 14 του μηνος και εγω ακομα τπτ

Μην αγχώνεσαι και σε μένα το εμφάνιζε κανονικά οτι θα παρουσιαστώ Τρίπολη αλλά τώρα εμφανίζει σφάμα 0 δεν βρέθηκε πρόσωπο.
Ακόμα το σύστημα δεν τρέχει κανονικά, μέχρι τέλη της εβδομάδας θα τρέχει κανονικά απ όσο διαβάζω.
Επιστροφή στην κορυφή
XristosVolos Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση XristosVolos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Οκτωβρίου/2018 ώρα 23:45
Και εμένα το ίδιο φίλε
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 34567 11>