Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

295 ΤΕ - Κως

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
John Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση John Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: 295 ΤΕ - Κως
    Αποστολή: 21/Αυγούστου/2018 ώρα 13:16
Γεια σας. Παρουσιάζομαι στις 19/9 με την 2018 Ε' ΕΣΣΟ στην 282 Μ/Κ και μετά σαν μονάδα τοποθέτησης έχω την 295 ΤΕ που βρίσκετε λίγο έξω από την πόλη της Κω. Γνωρίζει κανείς τι γίνεται και γενικότερα ποιες είναι οι συνθήκες σε αυτό το στρατόπεδο; Έχω προσπαθήσει να ψάξω αλλά δεν έχω βρει σχεδόν τίποτα.
Ευχαριστώ!
Επιστροφή στην κορυφή
Saint George Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Saint George Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Αυγούστου/2018 ώρα 13:59
Καλημερα απο Εύβοια. Θα περάσεις ζαχαρη. Ήμουν εκεί αρκετά παλια το 2001.5 εξω 1 μέσα... Πολλές τουριστριες και 5' από την πολη. Τότε ηταή στρατόπεδο χημείο, μετά εμαθα ότι αλλαξαν λίγο τα πράγματα (εσφηξαν) αλλά οπως και να το κανεκά η Κω είναι Κω με 12 μήνες καλοκαίρι και τουρισμο. Καλή θητεία φίλε.
Επιστροφή στην κορυφή
John Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση John Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 25/Αυγούστου/2018 ώρα 14:27
Σε ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες!
Επιστροφή στην κορυφή
koudou Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση koudou Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Σεπτεμβρίου/2018 ώρα 14:51
Καλησπέρα και εγώ παρουσιάζομαι 17/9 με την 2018 Ε' ΕΣΣΟ στην 282 Μ/Κ και μετά σαν μονάδα τοποθέτησης έχω την 295 ΤΕ απ'ότι έχω ακούσει είναι καλά εκεί. Αληθεύει αν ξέρει κανεις;
Επιστροφή στην κορυφή
John Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση John Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 02/Μαΐου/2019 ώρα 15:43
Με 40 μέρες και έχοντας φύγει με μετάθεση πλέον μπορώ να πω ότι είναι το πιο χαλαρό στρατόπεδο της Κω. Πολύ κοντά στην πόλη 15 λεπτά περπάτημα και φτάνεις στο κέντρο της πόλης. Όσο χαλαρό είναι άλλο τόσο είναι το αντίθετο σε εγκαταστάσεις. Αρχαίοι θάλαμοι, βρώμικες τουαλέτες-ντουζιέρες-βρύσες. Το καλό είναι πως το ΚΨΜ είναι ακριβώς δίπλα στους θαλάμους. Από υπηρεσίες είναι ανάλογα αυτούς που τις βγάζουν και αλλάζει. Όταν ήμουν εγώ έκανες ένα 3ωρο το βράδυ και τέλος. Έχεις δεν έχεις υπηρεσία παίρνεις "υπηρεσιακό" μέχρι την ώρα που φυλάς δηλαδή άμα έχεις 0-3 η 3-6 βγαίνεις κανονικά σαν εξοδούχος εκτός απ τους θαλαμοφύλακες. Πολύ καλά και συνεννοήσιμα στελέχοι και ΔΙΟΙΚΗΤΑΡΑ
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση
Τα Greeklish απαγορεύονται και τα μηνύματα διαγράφονται αμέσως και χωρίς προειδοποίηση (βλέπε Σωστά ελληνικά ή διαγραφή)

Γρήγορη Απάντηση
Όνομα:

Μήνυμα:
Κωδικός Ασφαλείας:
Code Image - Please contact webmaster if you have problems seeing this image code Φόρτωση νέου Κώδικα
Παρακαλώ εισάγετε τον Κωδικό Ασφαλείας που φαίνεται παραπάνω σαν γραφικό.
Θα πρέπει να ενεργοποιήσετε τα Cookies στον browser.