Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Στρατόπεδο Υπολοχαγού Βογιατζή (Καβησος Έβρου)

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 3456>
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
Kostas444 Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 06/Οκτωβρίου/2017
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση Kostas444 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: Στρατόπεδο Υπολοχαγού Βογιατζή (Καβησος Έβρου)
    Αποστολή: 27/Ιανουαρίου/2019 ώρα 19:39
Αρχικά αποστάλθηκε από Μαριος

Καλησπερα φιλε και εγω 5-2 εχεις καποιο φβ να μιλησουμε;

Στείλε μου το e-mail σου για να επικοινωνήσουμε από εκεί.
Επιστροφή στην κορυφή
Marios Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Marios Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 27/Ιανουαρίου/2019 ώρα 19:49
m4ri0s07@gmail.com
Επιστροφή στην κορυφή
Michael 27 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 28/Ιανουαρίου/2019
  Παράθεση Michael 27 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Ιανουαρίου/2019 ώρα 00:08
Παιδια Καλησπέρα καλή θητεία σε όλους. Εγω παρουσιάζομαι στις 5-02 στο στρατοπεδο Βογιατζή Νικολαου και από κει στην 289 στην Σαμοθράκη. Φέυγω από Αθήνα στις 4 του Φλεβάρη απλά ακομα δεν εχω αποφασίσει αν θα πάω με αεροπλάνο η τρένο όποιος φεύγει την ίδια μέρα ας μου στείλει Στο email 4everwe28@gmail.com
Επιστροφή στην κορυφή
Αλέξανδρος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Αλέξανδρος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 06/Φεβρουαρίου/2019 ώρα 15:37
Καλησπέρα παιδιά παρουσιάζομαι αύριο στο στρατόπεδο αυτό όσο αφορά τα τηλέφωνα με κάμερα τι γίνεται ; Επιτρέπονται ;
Επιστροφή στην κορυφή
Nassos Δες τη Λίστα
Γενικός Επιθεωρητής Στρατού
Γενικός Επιθεωρητής Στρατού

Μέλος από: 12/Νοεμβρίου/2005
  Παράθεση Nassos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Απριλίου/2019 ώρα 21:37
Επιστροφή στην κορυφή
Aggelos Krts Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Aggelos Krts Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Απριλίου/2019 ώρα 15:52
Ήρθε και η σειρά μ λοιπόν, μπαίνω 6 Μάιου στο στρατόπεδο το συγκεκριμένο, είμαι από Αθήνα και αν μπαίνει κανένας άλλος θα χαρώ να γνωριστούμε !
Προσπαθώ να βρω τρόπο για μεταφορά από Αθήνα, εάν ξέρει κανείς βρείτε με στο Fb με το όνομά που έχω.
Καλή θητεία σε όλους παιδες
Επιστροφή στην κορυφή
apxr123 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 15/Ιουνίου/2019
  Παράθεση apxr123 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Ιουνίου/2019 ώρα 13:23
Καλησπερα παιδια, παρουσιαζομαι στο στρατοπεδο 18/7/2019. ξερει κανενας να μου πει τι παιζει με το στρατοπεδο γενικα και τις μοναδες. με τους κωδικους της στρατολογιας μου εμφανιζει σωμα εφοδιασμου μεταφορων. ξερει κανεις τι ειναι;
Επιστροφή στην κορυφή
ste13 Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση ste13 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 18/Ιουνίου/2019 ώρα 18:59
Καλησπέρα! Θα ήθελα αν κάποιος έχει πάει πρόσφατα στο στο στρατόπεδο υπολοχάγου Βογιατζή να μας πει λίγα λόγια για τις συνθήκες που επικρατούν εκεί και αν πρέπει κανείς να πάρει κάτι πιο εξειδικευμένο (πχ πολύπριζο) σε είδος.
Επιστροφή στην κορυφή
Ste13 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 20/Ιουνίου/2019
  Παράθεση Ste13 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 20/Ιουνίου/2019 ώρα 20:24
Καλησπέρα σε όλους! Ήθελα να ρωτήσω τα εξής: Υπάρχει τράπεζα ή ATM στην Καβησο ; Αν ναι ποια τράπεζα ; Μπορεί κανεις να πληρώσει με κάρτα(POS) εντός στρατοπέδου(ΚΨΜ) ; Υπάρχουν αρκετές πρίζες στο στρατόπεδο; Είμαι στη μονάδα 572 ΤΠ/ΕΟΔ
Επιστροφή στην κορυφή
kostas Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση kostas Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Ιουνίου/2019 ώρα 02:30
Καλησπέρα ste και γω στην ίδια μονάδα είμαι πότε μπαίνεις?
Επιστροφή στην κορυφή
Κώστας Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Κώστας Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 25/Σεπτεμβρίου/2019 ώρα 19:06
Καλησπέρα παιδιά . Μπαίνω 14/10 στον καβησο Έβρου , έχει κανείς ιδέα με τι συμφέρει πιο πολύ να πας ;
Επιστροφή στην κορυφή
nikolas Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση nikolas Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 30/Δεκεμβρίου/2019 ώρα 11:37
Αλανια μπενει κανεις 20-1-2020 απο αθηνα με αεροπλανο να στειλει μνμ
Επιστροφή στην κορυφή
sakis Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση sakis Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 06/Ιανουαρίου/2020 ώρα 21:09
Γεια σου φιλε μπαινω και εγω στις 20 απο αθηνα και εγω
Επιστροφή στην κορυφή
Nickval Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 08/Ιανουαρίου/2020
  Παράθεση Nickval Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Ιανουαρίου/2020 ώρα 20:56
Καλησπέρα παιδιά ! Είμαι από Βόλο και παρουσιάζομαι 24/1 στο καβησο Έβρου ! Είναι κανένας άλλος από Βόλο που παρουσιάζεται εκεί ;
Επιστροφή στην κορυφή
Αργυρης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Αργυρης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 09/Ιανουαρίου/2020 ώρα 12:54
Εγώ αδερφέ από Βόλο παρουσιάζομαι ίδια μέρα
Επιστροφή στην κορυφή
Serxhio Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Serxhio Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 10/Ιανουαρίου/2020 ώρα 12:14
Γεια σας παιδεια παρουσιαζεται κανενας 23-01-2020 καβησο εβρου... απο αθηνα
Επιστροφή στην κορυφή
Nickval Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 08/Ιανουαρίου/2020
  Παράθεση Nickval Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 10/Ιανουαρίου/2020 ώρα 15:45
Αργυρή κανε με φίλο στο φβ : Νικος Βαλασουδης
Επιστροφή στην κορυφή
Γιωργος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Γιωργος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Ιανουαρίου/2020 ώρα 10:16
Αδερφέ και εγώ 20 παρουσιαζομαι με αεροπλάνο θα πάω
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 3456>