Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Σχολή Αστυφυλάκων - Υποψήφιοι 2018

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  12345 12>
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
Streak21 Δες τη Λίστα
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος

Μέλος από: 15/Απριλίου/2018
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση Streak21 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: Σχολή Αστυφυλάκων - Υποψήφιοι 2018
    Αποστολή: 13/Μαΐου/2018 ώρα 12:23
Ναι αλλα λεει καπου οτι θα κλεισουν; Γιατι πολλοι λενε οτι θα κλεισουν εγω δεν εχω θεμα να παρει παραπανω αρκει να μην ειναι κλειστες μετα για κανα 2χρονο : Ρ
Επιστροφή στην κορυφή
Bill1993 Δες τη Λίστα
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός

Μέλος από: 21/Νοεμβρίου/2017
  Παράθεση Bill1993 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 13/Μαΐου/2018 ώρα 12:37
Capten fan σε ποια σχολη πηρες τηλ; Θεωρητικη εισαι ή οικονομιας?
Επιστροφή στην κορυφή
marsupilami Δες τη Λίστα
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης

Μέλος από: 26/Σεπτεμβρίου/2015
  Παράθεση marsupilami Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 13/Μαΐου/2018 ώρα 14:04
Ολα ισχυρισμοι ειναιι. δν ξερουμε ακομη τπτ κ στς σχολες επισης δν γνωριζουν. ολα θ λυθουν μ τν κοινοποιηση τς προκυρηξης οπου αναμενετσι ν δουμε τν αριθμο τν εισακτεων τν χρονο φοιτησης στν σχολη κ τ οριο υψους!!!
Επιστροφή στην κορυφή
TZITZIKAKOS Δες τη Λίστα
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός

Μέλος από: 10/Σεπτεμβρίου/2012
  Παράθεση TZITZIKAKOS Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 13/Μαΐου/2018 ώρα 17:57
Θα πάρει φέτος Ατομα και πολύ φοβάμαι ότι ο αριθμός θα είναι ο ίδιος με πέρισυ. Δεν έχει ακουστεί τίποτα για περισσότερα άτομα. Μακάρι να αυξηθεί το ποσοστό πρόσληψης αλλά πολύ το φοβάμαι ότι είναι απίθανο.
Επιστροφή στην κορυφή
capten fan Δες τη Λίστα

Μέλος από: 19/Μαΐου/2017
  Παράθεση capten fan Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 13/Μαΐου/2018 ώρα 18:08
Αρχικά αποστάλθηκε από Bill1993

Στη σχολη Κομοτηνής πηρα φιλε μου. Θα δωσω με το 10% του 2016
Επιστροφή στην κορυφή
Panos12221 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 25/Ιανουαρίου/2015
  Παράθεση Panos12221 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 13/Μαΐου/2018 ώρα 20:57
Για τη σχολή αστυφυλάκων δεν έχει βγει ακόμα προκήρυξη σωστά;
Επιστροφή στην κορυφή
Babastroumf Δες τη Λίστα
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας

Μέλος από: 30/Ιανουαρίου/2018
  Παράθεση Babastroumf Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Μαΐου/2018 ώρα 00:27
Αρχικά αποστάλθηκε από capten fan

Αρχικά αποστάλθηκε από Bill1993

Στη σχολη Κομοτηνής πηρα φιλε μου. Θα δωσω με το 10% του 2016
Και τι σου είπαν;
Επιστροφή στην κορυφή
capten fan Δες τη Λίστα

Παράθεση capten fan Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Μαΐου/2018 ώρα 06:36
Αναμένουμε μου είπαν κανονικα το περσινό αριθμό εισακτέων οποτε μου λεει θα υπάρχει αυξηση. Δεν ανέφεραν κάποιο κλείσιμο σχολής... Παντως 250 δε νομιζω να δεχτούν παλι φέτος. Κατα λεξη οτι σου λεω μ ειπαν φιλε.
Επιστροφή στην κορυφή
spinalgr1990 Δες τη Λίστα

Μέλος από: 15/Ιανουαρίου/2013
  Παράθεση spinalgr1990 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Μαΐου/2018 ώρα 08:06
Αρχικά αποστάλθηκε από Panos12221

Για τη σχολή αστυφυλάκων δεν έχει βγει ακόμα προκήρυξη σωστά;

Λογικά τέλη Μαϊου θα βγει όπως και περυσι.
Επιστροφή στην κορυφή
kwstass Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 03/Απριλίου/2018
  Παράθεση kwstass Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Μαΐου/2018 ώρα 14:09
Φίλε ΤΖΙΤΖΙΚΑΚΟΣ κατα τη γνώμη μου είσαι πολύ λάθος οσον αφορα τους πολύτεκνους. ’λλο να προσφέρεις 1-2 παιδια στην κοινωνία και άλλο 4-5. Δεν είναι ίδιος ο αγώνας. Έμεσα ή άμεσα είναι μια θυσία και στην πατρίδα και όπως όλοι ξέρουμε πλέον η πατρίδα έχει πρόβλημα υπογεννητικότητας. Εξάλου με βάση τα περσινά δεδομένα μιλάμε για μια διαφορά της τάξεως των 903 μορίων. Είναι το λιγότερο που θα μπορούσε να κάνει αυτό το πράγμα που λέγετε κυβέρνηση, αφού πλέον έχουν κατακρεουργήσει και τα επιδόματα.

Επιστροφή στην κορυφή
Tso Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 15/Μαΐου/2018
  Παράθεση Tso Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Μαΐου/2018 ώρα 11:52

Αναμένουμε μου είπαν κανονικα το περσινό αριθμό εισακτέων οποτε μου λεει θα υπάρχει αυξηση. Δεν ανέφεραν κάποιο κλείσιμο σχολής... Παντως 250 δε νομιζω να δεχτούν παλι φέτος. Κατα λεξη οτι σου λεω μ ειπαν φιλε.

Καλημερα. Μολις πηρα τηλ. Στην σχολη της κομοτηνης και μου ειπαν οτι δεν γνωριζουν κατι. Συγκεκριμενα καλεσα σε δυο νουμερα, η μια δεν ηξερε τιποτα απολυτως και με παρεπεμψε στην δευτερη γυναικα οπου και αυτη μου ειπε οτι δεν γνωριζει κατι.
Επιστροφή στην κορυφή
capten fan Δες τη Λίστα

Παράθεση capten fan Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Μαΐου/2018 ώρα 12:45
Φιλε τι να σου πω. Και εγω με μια γυναικα Μίλησα
Επιστροφή στην κορυφή
capten fan Δες τη Λίστα

Παράθεση capten fan Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Μαΐου/2018 ώρα 12:48

Φιλε τι να σου πω. Και εγω με μια γυναικα Μίλησα
Εκτός και αν μίλησες με αλλη και σου το είπαν απλα για να ξεμπερδευουν... Θα μαθουμε σε λιγες μέρες
Επιστροφή στην κορυφή
TZITZIKAKOS Δες τη Λίστα
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός

Μέλος από: 10/Σεπτεμβρίου/2012
  Παράθεση TZITZIKAKOS Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Μαΐου/2018 ώρα 15:47
Αρχικά αποστάλθηκε από kwstass

Φίλε ΤΖΙΤΖΙΚΑΚΟΣ κατα τη γνώμη μου είσαι πολύ λάθος οσον αφορα τους πολύτεκνους. ’λλο να προσφέρεις 1-2 παιδια στην κοινωνία και άλλο 4-5. Δεν είναι ίδιος ο αγώνας. Έμεσα ή άμεσα είναι μια θυσία και στην πατρίδα και όπως όλοι ξέρουμε πλέον η πατρίδα έχει πρόβλημα υπογεννητικότητας. Εξάλου με βάση τα περσινά δεδομένα μιλάμε για μια διαφορά της τάξεως των 903 μορίων. Είναι το λιγότερο που θα μπορούσε να κάνει αυτό το πράγμα που λέγετε κυβέρνηση, αφού πλέον έχουν κατακρεουργήσει και τα επιδόματα.

Αποψή σου όχι όμως δεκτή από όλους εμάς τους υπόλοιπους. Να παλέψεις και εσύ με τους ίδιους όρους και Κανόνες όπως μοχθούν να εισαχθούν στην Αστυνομική Ακαδημία όλοι η αλλοιώς η πλειοψηφία των υποψηφίων.
Επιστροφή στην κορυφή
panos19 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Παράθεση panos19 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Μαΐου/2018 ώρα 19:27
Καλησπέρα σε όλους. Είμαι καινούριο μέλος, πριν λίγο έκανα εγγραφή. Έχω δώσει πανελλήνιες το 2014, πέρασα σε μια σχολή της ΑΣΟΕΕ, είμαι τέταρτο έτος (22 χρονών) και όταν τελειώσω την σχολή σκέφτομαι να δώσω για αστυφυλάκων. Είναι έγκλημα να παρατήσω την σχολή μιας και έχω φτάσει 4ο έτος οπότε σκέφτομαι να την τελειώσω και μετά. Θέλω να ρωτήσω, μέχρι ποια ηλικία μπορώ να δώσω για αστυφυλάκων; Και κάτι ακόμη, θα έχω κάποιο πλεονέκτημα από το πτυχίο πανεπιστημίου για την αστυνομία ή όχι; Ευχαριστώ πολύ.
Επιστροφή στην κορυφή
Tso Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Παράθεση Tso Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Μαΐου/2018 ώρα 19:49
Καλησπερα. Το οριο ηλικιας ειναι 25. Δεν μετραει το πτυχιο μεσα στην υπηρεσια παρα μονο ως προς την προαγωγη σου ως αρχιφυλακας απο αστυφυλακας, δηλαδη οι αλλοι θα δωσουν εξετασεις ενω εσυ οχι. Και για το τελευταιο με καθε επιφυλαξη στο αναφερω διοτι δεν γνωριζω αν εχει αλλαξει καποιος νομος τα τελευταια ετη.
Επιστροφή στην κορυφή
Streak21 Δες τη Λίστα
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος

Μέλος από: 15/Απριλίου/2018
  Παράθεση Streak21 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 18/Μαΐου/2018 ώρα 21:16
Μάγκες βγήκε η προκήρυξη για όσους δεν το έχουν ήδη δει
Επιστροφή στην κορυφή
spinalgr1990 Δες τη Λίστα

Μέλος από: 15/Ιανουαρίου/2013
  Παράθεση spinalgr1990 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Μαΐου/2018 ώρα 09:54
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  12345 12>