Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Προστασία Υψηλών Προσώπων

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  123>
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
SkorzenyOtto Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 03/Μαρτίου/2016
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση SkorzenyOtto Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: Προστασία Υψηλών Προσώπων
    Αποστολή: 04/Μαρτίου/2016 ώρα 17:28
Αρχικά αποστάλθηκε από Mossad

Σ'ευχαριστω για την γρηγορη απαντηση φιλε μου, αρα οπως καταλαβαινω οταν βγαλω την σχολη κατα 99% θα προκυψει δουλιτσα σιγουρα ετσι; Εγω βεβαια δεν ενδιαφερομαι να παω ως μισθοφορος να πολεμησω στην μεση ανατολη κλπ. Δεν ξερω αν υπαρχουν τμηματα με επιλογη για το τι ενδιαφερει τον καθεναν; Επισης η εκπαιδευση τι περιλαμβανει; Θα τσεκαρω και στο google

Τσεκαρε την στο google αλλα κανεις δεν σου υποσχεται δουλεια. Απλως η ακαδημια μπορει να σε προτεινει κατι οπως κανει σε ατομα τα οποια εχουν περασει απο εκει. Δεν σου προσφερει δουλεια. Απλως αυξανεις τις πιθανοτητες του να βρεις κατι εξω
Επιστροφή στην κορυφή
tryphon Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 28/Απριλίου/2011
  Παράθεση tryphon Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 04/Μαρτίου/2016 ώρα 17:31
Επιβεβαιωνω αυτα που λεει ο φιλος SkorzenyOtto για την European Security Academy καθως ειχα ανεβει κ εγω Πολωνια το 2013 για 2 βδομαδες. Πολυ υψηλο επιπεδο εκπαιδευσης και γενικα ολα αψογα απο εγκαταστασεις και εκπαιδευτες μεχρι την παραμικρη λεπτομερεια.
Επιστροφή στην κορυφή
Mossad Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Mossad Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 04/Μαρτίου/2016 ώρα 18:07
Δεν βγαζω ακρη στην σελιδα τους. Εγω ποιο course επιλεγω; Επισης αν τους στειλω email απαντανε;
Επιστροφή στην κορυφή
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Παράθεση SkorzenyOtto Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 04/Μαρτίου/2016 ώρα 18:21

Δεν βγαζω ακρη στην σελιδα τους. Εγω ποιο course επιλεγω; Επισης αν τους στειλω email απαντανε;

Στειλε τους email φιλε. Απαντανε και η εκπαιδευση που θες ειναι το close protection
Επιστροφή στην κορυφή
Mossad Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Mossad Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 04/Μαρτίου/2016 ώρα 18:28
Αρχικά αποστάλθηκε από SkorzenyOtto

Στειλε τους email φιλε. Απαντανε και η εκπαιδευση που θες ειναι το close protection

Ok φιλε μου ς'ευχαριστω. Εσυ αν επιτρεπεται τωρα δουλευεις στο εξωτερικο; Τι λεει σαν δουλεια; Αν θες πες μας λιγα πραγματα σαν εμπειροτερος.
Επιστροφή στην κορυφή
Mossad Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Mossad Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 04/Μαρτίου/2016 ώρα 21:59
Επισης φιλε μου θελω να σε ρωτησω σε ποιες χωρες ειναι πιθανον να σε στειλουν για δουλεια μετα το close protection, τι μισθοι κυμαινονται και αν το σχολειο το βγαζουν ολοι οι σπουδαστες. Αυτα και ς'ευχαριστω πολυ
Επιστροφή στην κορυφή
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Παράθεση SkorzenyOtto Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 04/Μαρτίου/2016 ώρα 23:15

Επισης φιλε μου θελω να σε ρωτησω σε ποιες χωρες ειναι πιθανον να σε στειλουν για δουλεια μετα το close protection, τι μισθοι κυμαινονται και αν το σχολειο το βγαζουν ολοι οι σπουδαστες. Αυτα και ς'ευχαριστω πολυ

Οπως ειπα και πιο πριν το που και αν βρεις δουλεια ειναι τι γνωριμιες εχεις και ποσο καλος εισαι. Γενικα οι μισθοι στο εξωτερικο παιζουν απο 3.000 και φτανουν μεχρι και 20.000 αμα τυχει να πας σε κανεναν πρωτοκλασατο τραγουδιστη η επιχειρηματια. Γενικα θα παιζουν μεσος ορος γυρω στα 4.000 το μηνα. Αλλα και παλι επαναλαμβανω κανεις δεν σου εγγυατε οτι θα βρεις δουλεια αμα πας. Απλως μπορει να κανεις καλη γνωριμια και σιγουρα εχεις ενα ισχυρο χαρτι στο χερι σου που οταν το βλεπει καποιος μετραει στο ματι. Και το σχολειο ειναι σχετικα ευκολο. Αρκει να ξες καλα αγγλικα και να καταλαβαινεις τι σου λενε.

Επιστροφή στην κορυφή
glock Δες τη Λίστα
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης

Μέλος από: 30/Ιανουαρίου/2015
  Παράθεση glock Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 13/Μαρτίου/2016 ώρα 20:58
Καλησπερα κυριοι, δεν ξερω αν ειναι το σωστο θεμα αλλα αν εχετε αποψη για καποια σχολεια-εκπαιδευσεις που γινονται εντος της Χωρας, αν εχουν καποια αξια στον Στρατο και στην Αστυνομια. Οχι για μοριοδοτηση αλλα οταν εισαι εντος του σωματος.
Επιστροφή στην κορυφή
European Security ac Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση European Security ac Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 26/Μαρτίου/2016 ώρα 00:38
Θα ήθελα να ρωτήσω τον skorzenny otto εαν η συγκεκριμένη σχολή στη πολωνία ή γενικότερα αυτού του είδους οι σχολές ειναι όμοιες με τις σχολές στρατού-αστυνομίας. Παραδειγμα, φορατε χιτώνια και τζόκευ; Έχει αναφορές, παράταξη, υπηρεσίες (σκοπιες) ;
Συγνώμη αν ειναι ειναι χαζή ερώτηση, απλώς το έχω απορία.

Επιστροφή στην κορυφή
Διασωστης31 Δες τη Λίστα
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης

Μέλος από: 08/Ιανουαρίου/2015
  Παράθεση Διασωστης31 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 29/Μαρτίου/2016 ώρα 21:11
Παιδιά αξίζει καμιά σχολή στην Ελλάδα ; Η κατευθείαν ESA στην Πολωνία ;
Μέχρι και τα Κορελκο κάνουν εκπαίδευση ελεύθερου σκοπευτή. Αξίζει να ασχοληθώ με εκπαίδευση στην Ελλάδα;
Επιστροφή στην κορυφή
lokatzis Δες τη Λίστα
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Απενεργοποιημένος λογαριασμός

Μέλος από: 21/Μαρτίου/2016
  Παράθεση lokatzis Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Μαΐου/2016 ώρα 19:48
Παιδια θα ήθελα να μάθω τη μαθήματα - ειδίκευσης κάνουν σε αυτές τις σχολες;
Μήπως πρέπει να είσαι γυμνασμένος;
Επιστροφή στην κορυφή
lokatzis Δες τη Λίστα
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Απενεργοποιημένος λογαριασμός

Μέλος από: 21/Μαρτίου/2016
  Παράθεση lokatzis Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 18/Μαΐου/2016 ώρα 16:11
Δεν γνωρίζετε κανένας;
Επιστροφή στην κορυφή
Bross Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Bross Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Νοεμβρίου/2016 ώρα 16:33
Φιλε μου δεν χρειζεται κανενα χαρτι για να δουλεψεις επισημα στην Ελλαδα προσωποφυλακας. Το μονο χαρτι που ζηταει ο νομος σε περιπτωση ελεγχου ειναι η γνωστη αδεια του ΚΕΜΕΑ. Ολα τα αλλα χαρτια και πιστοποιησεις, εκπαιδευσης κτλ ειναι για αποδειξεις στο ατομο που θες την ικανοτητα και το επιπεδο εκαιδευσης που εχεις.

Επιστροφή στην κορυφή
Θωμάς Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Θωμάς Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Μαρτίου/2017 ώρα 02:58
Καλησπέρα φίλε μου πως γίνεται να επικοινωνήσουμε εφόσων δεν σου είναι πρόβλημα;
Επιστροφή στην κορυφή
Κωσταντινος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Κωσταντινος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 27/Απριλίου/2017 ώρα 22:55
Καλησπερα παιδια βγαζω χαρτι σεκιουριτη εχω ηδη χαρτι vip προσωποφυλακα με απλα λογια σωματοφυλακης ολοι ομως μου ζητανε το σεκιουριτη γ αυτο ξεκινησα και να το βγαζω ηθελα να ρωτησω το χαρτι vip τσαμπα το εβγαλα; Τσαμπα τα λεφτά;
Επιστροφή στην κορυφή
D.Y.K Δες τη Λίστα
Γενικός Επιθεωρητής Στρατού

Μέλος από: 03/Φεβρουαρίου/2009
  Παράθεση D.Y.K Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Απριλίου/2017 ώρα 15:35
Ναι, χρειάζεσαι απαραίτητα και άδεια εργασίας για σεκιούριτι πλέον.
Επιστροφή στην κορυφή
halk Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση halk Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Ιανουαρίου/2018 ώρα 15:28
Παιδια ξερεται στην εσα στην πωλωνια γεια να περασες την εκπαιδευση vip πρεπει να ξερες καλα αγγλικα γωνριζει καποιος να μου πει
Επιστροφή στην κορυφή
D.Y.K Δες τη Λίστα

Μέλος από: 03/Φεβρουαρίου/2009
  Παράθεση D.Y.K Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Ιανουαρίου/2018 ώρα 15:58
Ναι, θα πρέπει να γνωρίζεις Αγγλικά, ώστε να κατανοείς το μάθημα και να μπορείς φυσικά να επικοινωνείς.
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  123>