Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Μετακίνηση προς 9ο ΣΠ (Καλαμάτα)

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  123>
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος

Μάκης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Μάκης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: Μετακίνηση προς 9ο ΣΠ (Καλαμάτα)
    Αποστολή: 13/Οκτωβρίου/2013 ώρα 14:15
Παιδιά απ'όσο ξέρω το στρατόπεδο είναι λίγο πιο έξω από την Καλαμάτα. Τα κτελ όμως σε αφήνουν στο κέντρο. Όταν θα έρθω από Αθήνα και κατέβω Καλαμάτα θα πρέπει να πάρω άλλο λεωφορείο για να πάω στο στρατόπεδο;
Επιστροφή στην κορυφή
GIORGOSGGGGGG Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 07/Οκτωβρίου/2013
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση GIORGOSGGGGGG Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 18/Οκτωβρίου/2013 ώρα 14:06
Καλημερα παιδια και εγω εκει παρουσιαζομαι στις 13. Ξερει κανεις πως θα παω πιο συντομα απο καβαλα καλαματα;
Επιστροφή στην κορυφή
Kwstas R21 Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Kwstas R21 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 13/Μαΐου/2014 ώρα 14:32
Καλησπερα παιδια παρουσιαζομαι 28/5 Καλαματα πεζικο απο Αθηνα Και απ'όσο ξέρω το στρατόπεδο είναι λίγο πιο έξω από την Καλαμάτα.Τα κτελ Σε αφήνουν στο κέντρο, απο το κεντρο για το Στρατοπεδο πως παω υπαρχει καποιο ταξη η λεωφορειο.

Επιστροφή στην κορυφή
Signaller Δες τη Λίστα
Στρατηγός
Στρατηγός

Μέλος από: 16/Φεβρουαρίου/2010
  Παράθεση Signaller Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 09/Ιανουαρίου/2015 ώρα 20:31
Με ταξι πας απο τα ΚΤΕΛ στο στρατοπεδο Παπαφλέσσα.
Επιστροφή στην κορυφή
Αγγελος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Αγγελος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 10/Ιανουαρίου/2015 ώρα 00:22
Καλησπερα παιδια... Καταταθηκα Α ΕΣΣΟ 28-1-15 ... Ειμαι απο θεσσαλονικη. Ξερει κανεις πως θα φτασω μεχρι το στρατοπαιδο;
Επιστροφή στην κορυφή
Signaller Δες τη Λίστα
Στρατηγός
Στρατηγός

Παράθεση Signaller Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 10/Ιανουαρίου/2015 ώρα 10:04
Αρχικά αποστάλθηκε από Αγγελος

Καλησπερα παιδια... Καταταθηκα Α ΕΣΣΟ 28-1-15 ... Ειμαι απο θεσσαλονικη. Ξερει κανεις πως θα φτασω μεχρι το στρατοπαιδο;
Εννοείς προφανώς αφού φτάσεις στην Καλαμάτα. Θα σε πάει ταξί. Είναι κοντά στο 1 χλμ από την πόλη Στρατόπεδο Παπαφλέσσα
Ο πιο ανίκητος εχθρός, είναι λοχία ο καιρός!
Επιστροφή στην κορυφή
Αγγελος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Αγγελος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 10/Ιανουαρίου/2015 ώρα 18:16
Ναι:) ευχαριστω πολυ:)
Επιστροφή στην κορυφή
Signaller Δες τη Λίστα
Στρατηγός
Στρατηγός

Παράθεση Signaller Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 10/Ιανουαρίου/2015 ώρα 20:19
Αν μπεις στο Γκουγκλ Μαπς, βλέπεις το στρατόπεδο και το ΚΤΕΛ, οπότε προσανατολίζεσαι [;) ]
Ο πιο ανίκητος εχθρός, είναι λοχία ο καιρός!
Επιστροφή στην κορυφή
ΧΑΡΗΣ Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση ΧΑΡΗΣ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 18/Ιανουαρίου/2015 ώρα 02:34
Και γω ιδια ημερομηνια παρουσιαζομαι φιλε αγγελε
Επιστροφή στην κορυφή
ΝΙΚΟΣ Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση ΝΙΚΟΣ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Ιανουαρίου/2015 ώρα 18:48
Καλησπερα παιδια... παρουσιαζεται κανεις απο αθηνα στις 27-1-2015... ; αντε να μαζευτουμε η σειρουλα...
Επιστροφή στην κορυφή
Stelios996 Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Stelios996 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Ιανουαρίου/2015 ώρα 20:57
ΝΙΚΟΣ ειμαστε ηδη 2 φιλαρακια για 27-01, ΙΛΙΟΝ-ΑΘΗΝΑ, εσυ απο που;
Επιστροφή στην κορυφή
citelis Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 19/Ιανουαρίου/2015
  Παράθεση citelis Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Ιανουαρίου/2015 ώρα 23:00
Εγώ από Περιστέρι παρουσιάζομαι στις 27 στο 9ο ΣΠ! Παίζει καμιά συνάντηση οι Αθηναίοι νωρίτερα;
Επιστροφή στην κορυφή
Uncle Frog Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 20/Ιανουαρίου/2015
  Παράθεση Uncle Frog Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 20/Ιανουαρίου/2015 ώρα 16:04
Καλησπέρα παιδιά, από Αθήνα και εγώ, Πετρούπολη για όσους ξέρουν (γιατί είδα κάποια απάντηση από Περιστέρι). Κανονικά παρουσιαζόμουν 19 και μετά λόγω εκλογών 27 στο 9ο ΣΠ!
Τρίτη ξεκινάω το ταξίδι μου με ΚΤΕΛ 07:30 η ώρα, θα είναι κανένας άλλος σε αυτό το δρομολόγιο;
Επιστροφή στην κορυφή
ΝΙΚΟΣ Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση ΝΙΚΟΣ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 20/Ιανουαρίου/2015 ώρα 20:57
Και εγω περιστερι παιδια... θα κατεβω με αυτοκινητο... στειλτε φβ ή τηλ να μαζευτουμε σιγα σιγα...

Επιστροφή στην κορυφή
Uncle Frog Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Παράθεση Uncle Frog Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 20/Ιανουαρίου/2015 ώρα 21:12
Έχω κλείσει ήδη εισιτήρια, αλλά θα σου πρότεινα και εσύ με ΚΤΕΛ να μετακινηθείς να μην κουβαλήσεις και το αυτοκίνητό σου!
Όποιος θέλει να πατήσει πάνω στο ψευδώνυμο μου να μου στείλει σε μήνυμα το φείς μπουκ του να γνωριστούμε!
Επιστροφή στην κορυφή
citelis Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 19/Ιανουαρίου/2015
  Παράθεση citelis Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 20/Ιανουαρίου/2015 ώρα 21:59
Εγώ θα κατέβω Καλαμάτα με ΙΧ! Από Περιστέρι είμαι όπως προανέφερα και ας γνωριστούμε μέσω FB με ΠΜ!
Επιστροφή στην κορυφή
Uncle Frog Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Παράθεση Uncle Frog Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 20/Ιανουαρίου/2015 ώρα 22:40
Παιδιά με τον Citelis γίναμε ήδη φίλοι στο FB όποιος άλλος θέλει να στείλει προσωπικό μήνυμα στο εδώ στο forum το link του από το facebook!
Μιλάμε για όσους παρουσιάζονται 27 του μηνός στο 9ο ΣΠ Καλαμάτα!
Επιστροφή στην κορυφή
Θάνος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Θάνος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 21/Ιανουαρίου/2015 ώρα 04:56
Καλησπέρα παιδιά και εγώ παρουσιάζομαι στις 27 στην Καλαμάτα από Αθήνα να μαζευτούμε ολοι να πάμε με το κτελ.
Επιστροφή στην κορυφή

Απάντηση Απάντηση Σελ.  123>