Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Σημείωμα κατάταξης

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 52535455>
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος

Roukounas Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 18/Δεκεμβρίου/2019
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση Roukounas Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: Σημείωμα κατάταξης
    Αποστολή: 12/Ιανουαρίου/2020 ώρα 01:25
Αρχικά αποστάλθηκε από Κλ

221 τε Μυτιλήνη 23 Ιανουαρίου, ξέρουμε ποτε έρχονται τα χαρτια;

Καλύτερα πέρνα απο το αστυνομικό τμήμα της περιοχής σου. Στη Νέα Ιωνία που μένω είχαν έρθει απο το τέλος του Δεκεμβρίου και δεν με είχαν ειδοποιήσει μέχρι προχθές, οπότε και πέρασα και το πήρα μόνος.
Επιστροφή στην κορυφή
Χρήστος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Χρήστος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 12/Ιανουαρίου/2020 ώρα 17:36
Καλησπέρα κανεις α εσσο 2020 στρατόπεδο Ηλιόπουλου Παύλου 211 Κομοτηνή
Επιστροφή στην κορυφή
Κλ Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Κλ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 12/Ιανουαρίου/2020 ώρα 20:53
Υλικού πολέμου

Επιστροφή στην κορυφή
Andreas2 Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Andreas2 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 13/Ιανουαρίου/2020 ώρα 18:03
Στο κάτω τριτος θα σε πανε
Επιστροφή στην κορυφή
mike94 Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση mike94 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Ιανουαρίου/2020 ώρα 00:53
Παιδια το στρατοπεδο στο Ρεθυμνο τι λεει; Μαλλον θα παρουσιαστω εκει τον Μαρτιο ειμαι απο Κρητη. Ακουγονται διαφορα για το Ρεθυμνο. Εχει κανεις εικονα; Εγω θελω να δηλωσω στρατονομια. Οποτε ποσο καιρο θα ειμαι εκει;
Επιστροφή στην κορυφή
Peris ntsl Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 16/Ιανουαρίου/2020
  Παράθεση Peris ntsl Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 16/Ιανουαρίου/2020 ώρα 10:52
Παιδια κανενας για στρατοπεδο παλαιολογου Κωσταντινου 'ΙΑ (ΚΩ) εχουμε; Παρουσιαζομαι 24/1. Γνωμη για το στρατοπεδο;
Επιστροφή στην κορυφή
Παλιοςς Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Παλιοςς Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Ιανουαρίου/2020 ώρα 22:22
Μάγκες με το καλό να μπείτε να ξεκουραστούμε οποίος παει σε παραμεθόριο νησί θα περάσει λίγο δύσκολα τα κινητά επιτρέπονται κανονικά όλα καλά θα πάνε μάγκες μην ψαρωνετε οποίος παει Σύμη να μου στείλει μήνυμα
Επιστροφή στην κορυφή
Κωστας Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Κωστας Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Ιανουαρίου/2020 ώρα 20:24
Καλησπερα, θελω να μπω δοκιμος αλλα ακουσα οτι γινεται χαμος και θα μπουνε λαραπανω τα βυσματα ισχυει η θα το πανε δικαια με μπαλες κανονικα οπως πρεπει;
Επιστροφή στην κορυφή
georgecrete Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση georgecrete Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Ιανουαρίου/2020 ώρα 21:39
Παιδες πειτε λιγο εχω ενα βυσμα και μπαινω Μαρτιο και μπορει να μου κανονισει να παρουσιαστω οπου θελω. Ειμαι απο Κρητη. Και αυτος λεει να κανονισει Ρεθυμνο. Πειτε την γνωμη σας να παω Ρεθυμνο; Οσα εχω ακουσει μεχρι τωρα ειναι αρνητικα και χαλια γενικα. Ποιο αλλο στρατοπεδο ειναι το ιδανικο να παρουσιαστεις;
Υ. Γ. Εχω τελειωσει ηλεκτρολογος μηχανικος και δουλευω ως ηλεκτρολογος 3 χρονια. Μετραει αυτο καπου; Γενικα δεν νομιζω οτι αλλαζει κατι.
Επιστροφή στην κορυφή
Μειωση θητειας Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Μειωση θητειας Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Ιανουαρίου/2020 ώρα 20:46
Καλησπερα, θελω να μου πειτε εαν γνωριζετε εαν ειμαι προστατης οικογενειας και τριτεκνα αδερφια ποσο γινεται η θητεια; ΕΙΝΑΙ ΒΑΡΕΤΟΣΟ ΣΤΡΑΤΟΣ
Επιστροφή στην κορυφή
Cer Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Cer Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 30/Ιανουαρίου/2020 ώρα 18:32
Αρχικά αποστάλθηκε από georgecrete

Παιδες πειτε λιγο εχω ενα βυσμα και μπαινω Μαρτιο και μπορει να μου κανονισει να παρουσιαστω οπου θελω. Ειμαι απο Κρητη. Και αυτος λεει να κανονισει Ρεθυμνο. Πειτε την γνωμη σας να παω Ρεθυμνο; Οσα εχω ακουσει μεχρι τωρα ειναι αρνητικα και χαλια γενικα. Ποιο αλλο στρατοπεδο ειναι το ιδανικο να παρουσιαστεις;
Υ. Γ. Εχω τελειωσει ηλεκτρολογος μηχανικος και δουλευω ως ηλεκτρολογος 3 χρονια. Μετραει αυτο καπου; Γενικα δεν νομιζω οτι αλλαζει κατι.

Λοιπον κοιτα αφου υπάρχει βυσμα αλλάζουν όλα και ειδικά αν εισαι απο κοντα σπιτι σου οσο χαλια και να ειναι θα παίρνεις διανυκτέρευση θα ειναι αλλιως
Επιστροφή στην κορυφή
chris777 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 28/Νοεμβρίου/2019
  Παράθεση chris777 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 05/Φεβρουαρίου/2020 ώρα 17:36
Εχουμε ιδεα ποτε ανακοινωνουν για Β' Εσσο στρατο ξηρας?
Επιστροφή στην κορυφή
stefanos92 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 18/Φεβρουαρίου/2020
  Παράθεση stefanos92 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 18/Φεβρουαρίου/2020 ώρα 16:27
Το ανακοίνωσαν σήμερα!
Επιστροφή στην κορυφή
hbstudios Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 29/Φεβρουαρίου/2020
  Παράθεση hbstudios Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 29/Φεβρουαρίου/2020 ώρα 14:21
Καλησπέρα. Μπήκα στην ιστοσελίδα του στρατού έβαλα τα στοιχεία μου και μου έβγαλε οτι παρουσιάζομαι στις 10-03-2020 297 Μ/Κ ΤΠ (ΧΙΟΣ). Δεν μου έχει έρθει χαρτί. Που θα βρώ το Σημείωμα κατάταξης;

Ευχαριστώ!
Επιστροφή στην κορυφή
Nassos Δες τη Λίστα
Γενικός Επιθεωρητής Στρατού
Γενικός Επιθεωρητής Στρατού

Μέλος από: 12/Νοεμβρίου/2005
  Παράθεση Nassos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 29/Φεβρουαρίου/2020 ώρα 15:43
Τηλεφώνησε στο Αστυνομικό Τμήμα της περιοχής σου.
Επιστροφή στην κορυφή
alcibar Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση alcibar Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 07/Μαρτίου/2020 ώρα 15:15
Μου ήρθε σημείωμα κατάταξης για να παρουσιαστώ στο Σουφλί Έβρου. Επειδή θέλω να πάρω να αναβολή για ψυχολοχικούς λόγους, ξέρει κανείς τη διαδικασία; Πρέπει να παώ στο στρατόπεδο την ημέρα που πρέπει να παρουσιαστώ και να μου δώσουν χαρτί για να πάω για εξέταση σε φρουραρχείο;
Επιστροφή στην κορυφή
Lyapunov13 Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Lyapunov13 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Απριλίου/2020 ώρα 11:44
Στο πλαίσιο των προληπτικών μέτρων προστασίας για τον περιορισμό της διασποράς της λοίμωξης του κορωνοϊού (COVID-19), η κατάταξη της 2020 Γ΄ ΕΣΣΟ του Στρατού Ξηράς θα υλοποιηθεί εντός του πρώτου δεκαπενθημέρου του Ιουνίου 2020, σύμφωνα με ανακοίνωση του Γενικού Επιτελείου Στρατού
Επιστροφή στην κορυφή
Νίκος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Νίκος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 23/Απριλίου/2020 ώρα 05:09
Καλησπέρα, εαν η Γ εσσο πήγε Ιούνιο, η Δ θα πάει Αύγουστο ή Σεπτεμβρίο;
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Επιστροφή στην κορυφή

Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 52535455>