Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Σημείωμα κατάταξης

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1234 55>
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος

yandr Δες τη Λίστα
Στρατάρχης
Στρατάρχης

Μέλος από: 02/Οκτωβρίου/2003
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση yandr Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: Σημείωμα κατάταξης
    Αποστολή: 12/Απριλίου/2008 ώρα 14:06
Για συναντήσεις πριν την κατάταξη υπάρχει ξεχωριστό θέμα.

Εκμεταλλευτείτε το.
Επιστροφή στην κορυφή
Prince_23 Δες τη Λίστα
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός

Μέλος από: 08/Απριλίου/2008
  Παράθεση Prince_23 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Απριλίου/2008 ώρα 03:04
Η σειρα 08 Β' ΕΣΣΟ μπαίνει απο 12-15 Μαϊου
Επιστροφή στην κορυφή
lostre 305eso Δ Δες τη Λίστα
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος

Μέλος από: 09/Οκτωβρίου/2008
  Παράθεση lostre 305eso Δ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 09/Οκτωβρίου/2008 ώρα 07:43
Που μαθενω που παρουσιαζομαι κ αν η μεταταξη εγκριθηκε κ αν μου εχει ερθει το χαρτι πριν την απαντηση της μεταξης τι κανω σας παρακαλω βοηθεια παιδια μπαινω νοεμβρη κ η κοπελα μου με εχει κανει σκατα... οπιος ξερει ας βοηθησει... πηγα χθες στην αστυνομια να δω αν ηρθε το χαρτι κ μου ειπανε οτι δεν εχει ερθει ακομα... εκοψα αναβολη 15ιλουλιου κ πηρα ενα πιστοποιητικο τυπου α' πωσμπορω να μαθω σεπιο στρατοπεδο παρουσιαζομαι;
Επιστροφή στην κορυφή
yandr Δες τη Λίστα
Στρατάρχης
Στρατάρχης

Μέλος από: 02/Οκτωβρίου/2003
  Παράθεση yandr Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 09/Οκτωβρίου/2008 ώρα 11:46
Μόνο από το σημείωμα κατάταξης.

Διαφορετικά, τηλέφωνο στο στρατολογικό σου γραφείο μήπως και σου πουν.
Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Οκτωβρίου/2008 ώρα 12:09
Ρε παιδιά εγώ είχα πάρει την παρασκευή στην αστυνομία και δεν έχει πάει ακόμη το χαρτί. Έχω βάλει το μέσο για να πάω ή υλικό πολέμου ή διαβιβάσεις ή εφοδιασμού μεταφορών! Μήπως επειδή μαγειρέυεται η όλη φάση δεν έχει έρθει χαρτί στο τμήμα;
Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 01/Ιανουαρίου/2009 ώρα 17:55
Καλη χρονια παιδια. Εσπασα την αναβολη μου στις 13 0κτωβριου. Λογικα παρουσιαζομαι τον φεβρουαριο. Ξερετε μηπως ποτε θα μου ερθει το χαρτι της καταταξης;
Επιστροφή στην κορυφή
kostas pharm Δες τη Λίστα
Επιλοχίας
Επιλοχίας

Μέλος από: 24/Δεκεμβρίου/2008
  Παράθεση kostas pharm Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 01/Ιανουαρίου/2009 ώρα 23:03
Ωχ! να τα μας! ποτε θα μας ερθει το χαρτι περιπου παιδια; εχω κανει αιτηση να παω φλεβαρη!
Επιστροφή στην κορυφή
dionisis7 Δες τη Λίστα
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος

Μέλος από: 08/Σεπτεμβρίου/2008
  Παράθεση dionisis7 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 02/Ιανουαρίου/2009 ώρα 01:06
Λογικά απο τις 5 Ιανουαρίου και μετά να το περιμένεις...
Επιστροφή στην κορυφή
ydroxoos2 Δες τη Λίστα
Επιλοχίας
Επιλοχίας

Μέλος από: 11/Σεπτεμβρίου/2008
  Παράθεση ydroxoos2 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 02/Ιανουαρίου/2009 ώρα 01:07
Δηλαδη μπορουμε να παμε να δουμε στην αστυνομια η στο κοντινοτερο στρατολογικο γραφειο για το χαρτι αν μας εχει ερθει ;

Επιστροφή στην κορυφή
kostas pharm Δες τη Λίστα
Επιλοχίας
Επιλοχίας

Μέλος από: 24/Δεκεμβρίου/2008
  Παράθεση kostas pharm Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 02/Ιανουαρίου/2009 ώρα 02:00
Δε ξερω, εγω θα παω να ζητησω ενα πιστοποιητικο τυπου α αυριο και θα ρωτισω να δω τι θα μου πουν.
Επιστροφή στην κορυφή
ydroxoos2 Δες τη Λίστα
Επιλοχίας
Επιλοχίας

Παράθεση ydroxoos2 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 02/Ιανουαρίου/2009 ώρα 23:29
Τι ειναι αυτο το πιστοποιητικο τυπου Α ; /

Επιστροφή στην κορυφή
dionisis7 Δες τη Λίστα
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος

Παράθεση dionisis7 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 03/Ιανουαρίου/2009 ώρα 00:49
1) Το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι να πάρεις τηλ στο αστυνομικό τμήμα της περιοχής σου και να ρωτήσεις πότε περίπου θα τους στείλουνε τα χαρτιά...

2) Το πιστοποιητικό τύπου Α σου γράφει σε ποια ΕΣΣΟ ανήκεις... Και μερικές φορές γράφει και σε ποιο σώμα σε έχουνε επιλέξει να κάνεις την θητεία σου...
Επιστροφή στην κορυφή
ydroxoos2 Δες τη Λίστα
Επιλοχίας
Επιλοχίας

Παράθεση ydroxoos2 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 03/Ιανουαρίου/2009 ώρα 01:15

Το πιστοποιητικο Α το περνω απο το στρατολογικο γραφειο ; η απο αστυνομικο τμημα ;

Επιστροφή στην κορυφή
dionisis7 Δες τη Λίστα
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος

Παράθεση dionisis7 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 03/Ιανουαρίου/2009 ώρα 01:46
Απο το στρατολογικό γραφέιο... Πηγαίνεις μία μέρα και κάνεις την αίτηση και πηγάινεις την επόμενη και το παίρνεις.
Επιστροφή στην κορυφή
πειραιωτης Δες τη Λίστα
Λοχαγός
Λοχαγός

Μέλος από: 28/Ιουλίου/2008
  Παράθεση πειραιωτης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 03/Ιανουαρίου/2009 ώρα 18:15
Διονυση σε εναν φιλο μου που εκοψε την αναβολη πριν 1,5 μηνα του εχει ερθει χαρτι! Μηπως πρεπει να το ψαξετε λιγο παραπανω! Μια βολτα απο την στρατολογια θα ηταν καλη παντως! Μη πατε στην αστυνομια γιατι πολλοι δε ξερουν και ετσι ή θα χασετε τσαμπα ωρα ή θα σας δωσουν λαθος πληροφοριες!
Επιστροφή στην κορυφή
wouolf Δες τη Λίστα
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος

Μέλος από: 30/Ιουλίου/2008
  Παράθεση wouolf Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Ιανουαρίου/2009 ώρα 13:58
Να ρωτησω κατι ασχετο... στο Α. Τ μου εδωσαν το σημειωμα καταταξης σε φωτοτυπια ! μια φωτοτυπια με την μπροστα σελιδα ( εχει κανονικα υπογραφες - σφραγιδες ) και μια φωτοτυπια την πισω σελιδα με τις οδηγιες... θα μπορεσω να μπω κανονικα με αυτα ετσι;
Επιστροφή στην κορυφή
Nassos Δες τη Λίστα
Γενικός Επιθεωρητής Στρατού
Γενικός Επιθεωρητής Στρατού

Μέλος από: 12/Νοεμβρίου/2005
  Παράθεση Nassos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Ιανουαρίου/2009 ώρα 14:04
Αρχικά αποστάλθηκε από wouolf

Να ρωτησω κατι ασχετο... στο Α. Τ μου εδωσαν το σημειωμα καταταξης σε φωτοτυπια ! μια φωτοτυπια με την μπροστα σελιδα ( εχει κανονικα υπογραφες - σφραγιδες ) και μια φωτοτυπια την πισω σελιδα με τις οδηγιες... θα μπορεσω να μπω κανονικα με αυτα ετσι;

Πρώτη φορά το ακούω αυτό. Πιστεύω, από τη στιγμή που έχει σφραγίδες, να το δεχτούν.
Επιστροφή στην κορυφή
nigga Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 22/Μαρτίου/2009
  Παράθεση nigga Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Μαρτίου/2009 ώρα 14:34
Ακομα να μου στειλουν χαρτι που παρουσιαζομαι
και μιλησα μαζι τους στο τηλ και μου ειπαν μαλλον μαιο πας μεσα
να μας ξαναπαρεις αρχες απριλη καλα με κοροιδευουν ποσο καιρο πριν στελνουν χαρτι;
Επιστροφή στην κορυφή

Απάντηση Απάντηση Σελ.  1234 55>