Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Paintball

Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 23 4 5>
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
Hangman Δες τη Λίστα
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος

Μέλος από: 16/Αυγούστου/2009
Θέση: Greece
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 22
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Hangman Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Αυγούστου/2009 ώρα 01:34
Να ρωτήσω, φώτο πώς ανεβάζουν εδώ.
Επιστροφή στην κορυφή
stef_by_me Δες τη Λίστα
Λοχίας
Λοχίας

Μέλος από: 23/Ιουλίου/2009
Πόντοι: 94
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση stef_by_me Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Αυγούστου/2009 ώρα 01:37
Ναι ρε παίδες, πως ανεβάζουμε φωτό;
Επιστροφή στην κορυφή
Nassos Δες τη Λίστα
Α/ΓΕΣ
Α/ΓΕΣ

Μέλος από: 12/Νοεμβρίου/2005
Πόντοι: 10990
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Nassos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Αυγούστου/2009 ώρα 01:38
Αρχικά αποστάλθηκε από Hangman Hangman Έγραψε:

Να ρωτήσω, φώτο πώς ανεβάζουν εδώ.

/forum/forum_posts.asp?TID=959
Επιστροφή στην κορυφή
Nassos Δες τη Λίστα
Α/ΓΕΣ
Α/ΓΕΣ

Μέλος από: 12/Νοεμβρίου/2005
Πόντοι: 10990
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Nassos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Αυγούστου/2009 ώρα 01:39
Εκτός και αν θέλετε να ανεβάσετε φωτογραφίες σε imagehost και να προσθέσετε το αντίστοιχο URL.

Προσοχή! Μην κάνετε hotlink, δηλαδή copy/paste της φωτογραφίας από άλλη ιστοσελίδα κατευθείαν εδώ.
Επιστροφή στην κορυφή
Dargal Δες τη Λίστα
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός

Μέλος από: 17/Ιανουαρίου/2009
Πόντοι: 380
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Dargal Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Αυγούστου/2009 ώρα 02:08

Και προχτες το συζηταγα με κατι φιλαρακια μου, να παμε να δοκιμασουμε για πρωτη φορα... Το κοβω να πηγαινουμε τελη Αυγουστου. Στην Αθήνα, που προτείνετε;

Επιστροφή στην κορυφή
D.Y.K Δες τη Λίστα
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ

Μέλος από: 03/Φεβρουαρίου/2009
Πόντοι: 11600
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση D.Y.K Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Αυγούστου/2009 ώρα 15:44
Πόσο πάει το μαλλί μάγκες μου;
Ψήνομαι και εγώ.
Επιστροφή στην κορυφή
thrakiotis Δες τη Λίστα
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης

Μέλος από: 22/Μαρτίου/2009
Πόντοι: 964
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση thrakiotis Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Αυγούστου/2009 ώρα 16:04
Εγω δεν εχω παιξει ποτε και θα ηθελα παρα πολυ να μαθω να δω που και ποτε Αλλα οπως λετε ειναι φαρμακερο το γεμισμα
Επιστροφή στην κορυφή
ΓΙΩΡΓΟΣ Δες τη Λίστα
Λοχαγός
Λοχαγός

Μέλος από: 27/Ιουλίου/2009
Πόντοι: 409
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ΓΙΩΡΓΟΣ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 29/Αυγούστου/2009 ώρα 04:07
Αρχικά αποστάλθηκε από thrakiotis thrakiotis Έγραψε:

Εγω δεν εχω παιξει ποτε και θα ηθελα παρα πολυ να μαθω να δω που και ποτε Αλλα οπως λετε ειναι φαρμακερο το γεμισμα
ειναι απο τα καλυτερα αντρικα χομπι φιλε... Ειδικα αμα εισαι με μεγαλη παρεα εκει να δεις μαχη...
Επιστροφή στην κορυφή
Raccoon Δες τη Λίστα
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος

Μέλος από: 10/Σεπτεμβρίου/2009
Πόντοι: 37
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Raccoon Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Σεπτεμβρίου/2009 ώρα 00:08
Εχω ακουσει οτι ειναι γ... Ατο, εγω ειμαι καμενος με το call of duty 4&5 αλλα ολα αυτα ειναι μονο ενα ψεμα σε μια οθονη, ενω το paintbal ειναι αληθινο νιοθεις την αδρεναλινη
Επιστροφή στην κορυφή
D.Y.K Δες τη Λίστα
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ

Μέλος από: 03/Φεβρουαρίου/2009
Πόντοι: 11600
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση D.Y.K Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Σεπτεμβρίου/2009 ώρα 12:04
Είναι συναρπαστικό. Θα το λατρέψεις πραγματικά.
Επιστροφή στην κορυφή
Raccoon Δες τη Λίστα
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος

Μέλος από: 10/Σεπτεμβρίου/2009
Πόντοι: 37
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Raccoon Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Σεπτεμβρίου/2009 ώρα 15:54
Ναι συγουρα αλλα οπως και για τα airsoft που μου αρεσουν πρεπει να περιμενω να γινω 18
Επιστροφή στην κορυφή
ΓΙΩΡΓΟΣ Δες τη Λίστα
Λοχαγός
Λοχαγός

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ΓΙΩΡΓΟΣ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Σεπτεμβρίου/2009 ώρα 19:28
Μπες στο youtube να ποροθεις λιγο... Πατα Paintball... Και αν θελεις απο Ελλαδα πατα Paintball greece...
Επιστροφή στην κορυφή
ratatoulis Δες τη Λίστα
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης

Μέλος από: 16/Απριλίου/2008
Θέση: United Kingdom
Πόντοι: 935
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ratatoulis Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Σεπτεμβρίου/2009 ώρα 19:34
Αρχικά αποστάλθηκε από Raccoon Raccoon Έγραψε:

Εχω ακουσει οτι ειναι γ... Ατο, εγω ειμαι καμενος με το call of duty 4&5 αλλα ολα αυτα ειναι μονο ενα ψεμα σε μια οθονη, ενω το paintbal ειναι αληθινο νιοθεις την αδρεναλινη
ναι όντως νιώθεις αρκετά, το σώμα μου είχε γίνει γεμάτο σημάδια Μονο το κράνος φορούσα από κάτω τίποτα μονο τα ρούχα μου, σου λέω όλο στρογγυλά σημάδια ήταν το σώμα μου αφού σε κάποια φάση η μάνα μου ερχόταν η ίδια απ το σχολειό τα μεσημέρια και με έπαιρνε σπίτι για να μην πάρω το λεωφορείo και πάω εκεί χαχαχαχα...
Επιστροφή στην κορυφή
ΓΙΩΡΓΟΣ Δες τη Λίστα
Λοχαγός
Λοχαγός

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ΓΙΩΡΓΟΣ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Σεπτεμβρίου/2009 ώρα 19:40
Χαχα... Οσο και να προσπαθει ομως αν εισαι πορομενος με το χομπι αυτο δεν την γλυτωνει καμια μαμα... Εγω εχω ακυρωσει και ραντεβου με κοπελα που ηταν και ντυμενη και με περιμενε γιατι με ειπαν τελευταια στιγμη οι φιλοι μου οτι εκλεισαν για Paintball...
Επιστροφή στην κορυφή
ratatoulis Δες τη Λίστα
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης

Μέλος από: 16/Απριλίου/2008
Θέση: United Kingdom
Πόντοι: 935
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ratatoulis Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Σεπτεμβρίου/2009 ώρα 19:44
Αρχικά αποστάλθηκε από ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Έγραψε:

Χαχα... Οσο και να προσπαθει ομως αν εισαι πορομενος με το χομπι αυτο δεν την γλυτωνει καμια μαμα... Εγω εχω ακυρωσει και ραντεβου με κοπελα που ηταν και ντυμενη και με περιμενε γιατι με ειπαν τελευταια στιγμη οι φιλοι μου οτι εκλεισαν για Paintball...
lol=laughing out loud, ναι είχα και εγώ τρελή πώρωση στο λύκειο
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 23 4 5>

??af?µ?ste?te st?? d??t?a?? t?p? Ellinikos-stratos.com