Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Paintball

Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 12 3 4 5>
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
illy Δες τη Λίστα
Στρατηγός
Στρατηγός

Μέλος από: 13/Σεπτεμβρίου/2008
Θέση: Greece
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 3999
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση illy Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Αυγούστου/2009 ώρα 01:21
Το ξερω Χανγκ, απλα ακομη δεν ετυχε... Και εμενα μου αρεσει πολυ, σου εξιταρει την ανδρεναλινη σου ετσι;
Dum spiro spero
Επιστροφή στην κορυφή
Hangman Δες τη Λίστα
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος

Μέλος από: 16/Αυγούστου/2009
Πόντοι: 22
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Hangman Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Αυγούστου/2009 ώρα 01:22
Εγώ φίλοι μου δεν μπορώ να ζήσω χωρίς το paintball, έχω μια ομάδα με commandos και ασχολούμαι μόνο στο στρατιωτικό τομέα.
Επιστροφή στην κορυφή
ratatoulis Δες τη Λίστα
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης

Μέλος από: 16/Απριλίου/2008
Θέση: United Kingdom
Πόντοι: 935
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ratatoulis Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Αυγούστου/2009 ώρα 01:23
Αρχικά αποστάλθηκε από illy illy Έγραψε:

Το ξερω Χανγκ, απλα ακομη δεν ετυχε... Και εμενα μου αρεσει πολυ, σου εξιταρει την ανδρεναλινη σου ετσι;
και το πορτοφολι σου εξιταρει ιλλυ μου Φαρμακειο ειναι το γεμισμα
Επιστροφή στην κορυφή
illy Δες τη Λίστα
Στρατηγός
Στρατηγός

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση illy Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Αυγούστου/2009 ώρα 01:24
Αρχικά αποστάλθηκε από Hangman Hangman Έγραψε:

Εγώ φίλοι μου δεν μπορώ να ζήσω χωρίς το paintball, έχω μια ομάδα με commandos και ασχολούμαι μόνο στο στρατιωτικό τομέα.
Σουπερρρρρρρρ!
Dum spiro spero
Επιστροφή στην κορυφή
D.Y.K Δες τη Λίστα
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ

Μέλος από: 03/Φεβρουαρίου/2009
Πόντοι: 11600
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση D.Y.K Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Αυγούστου/2009 ώρα 01:25
Αρχικά αποστάλθηκε από Hangman Hangman Έγραψε:

execute them all
Επιστροφή στην κορυφή
Hangman Δες τη Λίστα
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Hangman Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Αυγούστου/2009 ώρα 01:25
Οποίος θέλει, με ακολουθεί... Και δεν θα χάσει.
Επιστροφή στην κορυφή
illy Δες τη Λίστα
Στρατηγός
Στρατηγός

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση illy Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Αυγούστου/2009 ώρα 01:25
Ποσο δηλαδη Ροδιτη μου;
Dum spiro spero
Επιστροφή στην κορυφή
illy Δες τη Λίστα
Στρατηγός
Στρατηγός

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση illy Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Αυγούστου/2009 ώρα 01:26
Θελω θελω
Dum spiro spero
Επιστροφή στην κορυφή
Nassos Δες τη Λίστα
Α/ΓΕΣ
Α/ΓΕΣ

Μέλος από: 12/Νοεμβρίου/2005
Πόντοι: 10990
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Nassos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Αυγούστου/2009 ώρα 01:26
Να φαντστώ κάνετε και CQB,kill-house και διάφορα άλλα;

Να φανταστώ ότι έχετε αγοράσει και κάπως ακριβό εξοπλισμό;

Όχι δεν έχω παίξει paintball. Ωράιο είναι να τους βλέπεις να τις τρώνε, όχι να τις τρώς.
Επιστροφή στην κορυφή
D.Y.K Δες τη Λίστα
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση D.Y.K Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Αυγούστου/2009 ώρα 01:27
Επιστροφή στην κορυφή
illy Δες τη Λίστα
Στρατηγός
Στρατηγός

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση illy Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Αυγούστου/2009 ώρα 01:28
Τι ειναι αυτο ρε Δυκ μου;
Dum spiro spero
Επιστροφή στην κορυφή
D.Y.K Δες τη Λίστα
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση D.Y.K Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Αυγούστου/2009 ώρα 01:29
Επιστροφή στην κορυφή
illy Δες τη Λίστα
Στρατηγός
Στρατηγός

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση illy Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Αυγούστου/2009 ώρα 01:29

Asta la vista baby

Dum spiro spero
Επιστροφή στην κορυφή
Hangman Δες τη Λίστα
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Hangman Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Αυγούστου/2009 ώρα 01:29
Αρχικά αποστάλθηκε από roditiis_1988 roditiis_1988 Έγραψε:

Αρχικά αποστάλθηκε από illy illy Έγραψε:

και το πορτοφολι σου εξιταρει ιλλυ μου Φαρμακειο ειναι το γεμισμα

Όταν είσαι σε ΟΜΑΔΑ, ειναι διαφορετικά. Έμενα οι commandos μου δεν ξεπερνάνε σε κάθε προπόνηση τα 10 ευρώ. Έχω χορηγούς: Πεδίο paintball και μαγαζί paintball
Επιστροφή στην κορυφή
D.Y.K Δες τη Λίστα
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση D.Y.K Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Αυγούστου/2009 ώρα 01:31
Οπότε είσαι ολοκληρωμένος ΤΦ έτσι;
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 12 3 4 5>

??af?µ?ste?te st?? d??t?a?? t?p? Ellinikos-stratos.com