Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Ενιαίο vs TEE

Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 12
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
COMBAT MEDIC Δες τη Λίστα
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δεκανέας - ΕΠΟΠ

Μέλος από: 04/Οκτωβρίου/2011
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 67
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση COMBAT MEDIC Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Οκτωβρίου/2011 ώρα 16:18

Ποσο χρονων εισαι φιλε;

Επιστροφή στην κορυφή
kalasnikof13 Δες τη Λίστα
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας

Μέλος από: 06/Ιουλίου/2011
Πόντοι: 127
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση kalasnikof13 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Οκτωβρίου/2011 ώρα 16:33
Αρχικά αποστάλθηκε από COMBAT MEDIC COMBAT MEDIC Έγραψε:

Ποσο χρονων εισαι φιλε;

26 just
Επιστροφή στην κορυφή
COMBAT MEDIC Δες τη Λίστα
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δεκανέας - ΕΠΟΠ

Μέλος από: 04/Οκτωβρίου/2011
Πόντοι: 67
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση COMBAT MEDIC Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Οκτωβρίου/2011 ώρα 16:36
Και με το 19 που εβγαλες τι τελειωσες απο σχολη;
μην μου πεις οτι δεν σπουδασες δεν θα σε πιστεψω
και μια δευτερη ερωτηση
γιατι δεν εδωσες για αξιωματικους ή υπαξιωματικους
φιλικα παντα οι ερωτησεις
Επιστροφή στην κορυφή
kalasnikof13 Δες τη Λίστα
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας

Μέλος από: 06/Ιουλίου/2011
Πόντοι: 127
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση kalasnikof13 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Οκτωβρίου/2011 ώρα 16:38
Αρχικά αποστάλθηκε από COMBAT MEDIC COMBAT MEDIC Έγραψε:

Και με το 19 που εβγαλες τι τελειωσες απο σχολη;
μην μου πεις οτι δεν σπουδασες δεν θα σε πιστεψω
και μια δευτερη ερωτηση
γιατι δεν εδωσες για αξιωματικους ή υπαξιωματικους
φιλικα παντα οι ερωτησεις
Ἅ ΕΙ εχω τελειωσει. Τοτε φιλε μου ολοι απο την σχολη αυτη διοριζοταν αμεσως και δεν εφταναν τα ατομα μαλιστα. Μπηκα εχω και ενα χρονο μετα εγινα το μεγαλο μπαμ!
Επιστροφή στην κορυφή
Αγνωστος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Αγνωστος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Οκτωβρίου/2011 ώρα 19:55
Αρχικά αποστάλθηκε από ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Έγραψε:

Γιατι να παν στη γενικη ρε παιδια για να μπουνε και αλλες γυναικες αριστουχες; Στα πλωτα ποιος θα παει ; Το δικαιο αν επικρατησει φυσικα αυτο και το λογικο ειναι να μοιραστουνε στις κατηγοριες του στρατου (401 και λοιπες ειδικοτητες). Και αν η αποφαση του αρχηγου του ΛΣ γινει διχως εξω παρεμβασεις και συμφεροντα αλλα με μονο γνωμονα το καλο του σωματος εκει θα δοθουνε.

Δεν λεω οτι εχεις αδικο σε αυτο αλλα σεκψου και ποσοι αντρες υπαρχουμε στην γενικη που με 20000 ειμαστε εκτος ενω στην 401 με κοντα 16000 ειστε επιτυχοντες.
Επιστροφή στην κορυφή
charlie Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 16/Δεκεμβρίου/2011
Θέση: λοχιας
Πόντοι: 4
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση charlie Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Δεκεμβρίου/2011 ώρα 16:36
Αυτοι οι διαχωρισμοι μας εφαγαν
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 12

??af?µ?ste?te st?? d??t?a?? t?p? Ellinikos-stratos.com