Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Μετακίνηση προς ΚΕΠΒ

Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 5 67
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
BigSoldier Δες τη Λίστα
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας

Μέλος από: 04/Απριλίου/2020
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 139
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση BigSoldier Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 18/Μαΐου/2020 ώρα 22:27
Γεια σας. Μπορώ να προμηθευτώ κατάσταση επιβίβασης για κτελ από το φρουραρχείο; Ή μόνο για τραίνο δίνουν; Ευχαριστώ.
Επιστροφή στην κορυφή
giannis6288 Δες τη Λίστα
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος

Μέλος από: 25/Ιουνίου/2020
Πόντοι: 13
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση giannis6288 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 31/Αυγούστου/2020 ώρα 20:25
Χωρίς κατάσταση επιβηβασης από το φρουραρχείο μπορούμε να βγάλουμε δωρεάν εισητηριο έστω στο ΚΤΕΛ; μόνο το σημείωμα κατάταξης... Ρωτάω γιατί το φρουραρχείο είναι 70 χιλιόμετρα από εκεί π μένω και μόνο οι βενζίνη δεν αξίζει για εισητηριο πλοίου και ΚΤΕΛ καθώς είμαι φοιτητής και έχω ήδη μία μείωση.
Επιστροφή στην κορυφή
George T Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση George T Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 27/Σεπτεμβρίου/2020 ώρα 10:30
Καλησπέρα
Μπαίνω κεπβ Θήβας 5/10/20.
επειδη είμαι από Πάτρα
Τι ώρα πρέπει να μπω στο στρατόπεδο γιατί δεν μου γράφει κάπου το φύλλο πορείας.
Αν είναι να είμαι από εκεί νωρίς να φύγω από βράδι ενώ αν έχω περιθώριο μέχρι τις 1 να φύγω πρωί Δευτέρας.

Επεξεργάστηκε από Nassos - 27/Σεπτεμβρίου/2020 ώρα 16:49
Επιστροφή στην κορυφή
giannis6288 Δες τη Λίστα
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος

Μέλος από: 25/Ιουνίου/2020
Πόντοι: 13
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση giannis6288 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 30/Σεπτεμβρίου/2020 ώρα 04:13
Καλό θα ήταν να μπεις κάπου στις 10, περιθώριο θεωρητικά έχεις έως τις 1 αλλά κόσμος εφόσον αργούσαν λόγο απόστασης έμπαινε και μετά τις 1 απλά καλό θα ήταν να ειδοποιήσεις
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 5 67

??af?µ?ste?te st?? d??t?a?? t?p? Ellinikos-stratos.com