Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Ακτινογραφία θώρακα για την κατάταξη

Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 16 1718
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
GiannisST Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση GiannisST Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 02/Νοεμβρίου/2018 ώρα 10:56
Παιδια μολις εβγαλα ακτινογραφια. Αρχικα πηγα στο Σωτηρια και μετα με εστειλαν στο Γενικο κρατικο διπλα αλλα και τα 2 θελουν 3 μερες να βγουν τα αποτελεσματα.
Οποτε μιας και παρουσιαζομαι την Δευτερα δεν με βολευε οποτε πηγα στο 401 και ενω ειχε κοσμο ξεμπερδεψα σε μιση ωρα και δεν χρειαστηκε φωτογραφια, ενω στα αλλα νοσοκομεια ζητουσαν και φωτογραφια. Δεχεται κοσμο μεταξυ 8-10.
Επιστροφή στην κορυφή
st_dimop Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 15/Οκτωβρίου/2018
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 2
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση st_dimop Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 02/Νοεμβρίου/2018 ώρα 13:51
Να πω και εγώ για την ακτινογραφία που την έβγαλα σήμερα. Μπορεί να βγει χωρίς ραντεβού στην Πολυκλινική του Ευαγγελισμού, ώρες 8-10.30, στην Ομόνοια, Πειραιώς 3 (όχι στο νοσοκομείο). Εγώ εξυπηρετήθηκα κατευθείαν, απλά χρειάζεται φωτοτυπία του σημειώματος κατάταξης και μια φωτογραφία.
Επιστροφή στην κορυφή
keyp-eldyk-11-2018 Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 31/Οκτωβρίου/2018
Πόντοι: 26
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση keyp-eldyk-11-2018 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 02/Νοεμβρίου/2018 ώρα 14:10
Ευχαριστούμε για την ενημέρωση! Που παρουσιάζεσαι εσυ;
Επιστροφή στην κορυφή
st_dimop Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 15/Οκτωβρίου/2018
Πόντοι: 2
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση st_dimop Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 02/Νοεμβρίου/2018 ώρα 14:13
Εγώ παρουσιάζομαι Νέα Σάντα (Κιλκίς) και μετα μέ εχουν βάλει 181 ΧΩΚ στο Χορτιάτη (Θεσσαλονικη).
Επιστροφή στην κορυφή
GV Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση GV Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Ιανουαρίου/2019 ώρα 14:30
Καλησπέρα! Πήγα σήμερα στο 401 για ακτινογραφία. Δέχονται 8:00-10:00 για ακτινογραφίες. Ούτε φωτογραφία μου ζήτησαν ούτε φωτοτυπία του σημειώματος κατάταξης. Πήγα στις 8:00 και στις 9:20 πήρα την γνωμάτευση (την γράφουν πάνω στο σημείωμα κατάταξης και στο δίνουν πίσω).
Επιστροφή στην κορυφή
Νικος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Νικος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Απριλίου/2019 ώρα 01:12
Καλησπερα σας παιδια, μπαινω με τη σειρα του Μαιου, σχετικα με την ακτινογραφια, αν παω στο στρατιωτικο μεγαλη βδομαδα θα δεχονται κανονικα; Πρεπει οπωσδηποτε να εχω μαζι μου φωτοτυπια σημειωματος καταταξης; Ευχαριστω
Επιστροφή στην κορυφή
Αλεκος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Αλεκος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 02/Μαΐου/2019 ώρα 22:41
Εμένα σήμερα στο νοσοκομείο, δεν μου έδωσαν κανονική ακτινογραφία αλλά ένα CD που περιέχει την ακτινογραφία. λετε να Έχω πρόβλημα;
Επιστροφή στην κορυφή
kostasgal Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 04/Μαΐου/2019
Πόντοι: 4
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση kostasgal Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 07/Μαΐου/2019 ώρα 21:03
Έβγαλα ακτινογραφία με γνωμάτευση από ιδιωτικό κέντρο. Παίζει να έχω πρόβλημα; Χρειάζεται Να πάω να την πιστοποιήσω σε δημόσιο νοσοκομείο;
Επιστροφή στην κορυφή
Ashen Δες τη Λίστα
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Λοχίας - ΕΠΟΠ

Μέλος από: 28/Δεκεμβρίου/2018
Πόντοι: 83
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Ashen Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Μαΐου/2019 ώρα 00:22
Το πιο πιθανό είναι ότι δεν θα την δεχτούν και θα σε στείλουν οταν παρουσιαστείς για να βγάλεις ξανά σε στρατιωτικό νοσοκομείο.

Η ακτινογραφία πρέπει να είναι είτε από δημόσιο νοσοκομείο, είτε από στρατιωτικό.
Επιστροφή στην κορυφή
Δερμάτινος Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 14/Σεπτεμβρίου/2020
Πόντοι: 20
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Δερμάτινος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 18/Δεκεμβρίου/2020 ώρα 13:15
Πηρα τηλ στο νοσοκομειο για την ακτινογραφια, μου ειπαν να κανω τη δευτερα rapid test και να παω την τριτη (22/12) να κανω την ακτινογραφια. Παρουσιαζομαι στις 19/1. Μηπως ειναι νωρις να κανω την ακτινογραφια και δε την δεχτουν ή ειναι οκ; Πηρα να ρωτησω στη στρατολογια αλλα δεν το σηκωσαν.
Επιστροφή στην κορυφή
anonymous19970 Δες τη Λίστα
Λοχαγός
Λοχαγός

Μέλος από: 08/Δεκεμβρίου/2020
Πόντοι: 455
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (1) Thanks(1)   Παράθεση anonymous19970 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 18/Δεκεμβρίου/2020 ώρα 14:02
MΙα χαρα ειναι δεν νομιζω να εχουν προβλημα. Αυτα ετσι και αλλιως τυπικα ειναι
Επιστροφή στην κορυφή
Nassos Δες τη Λίστα
Α/ΓΕΣ
Α/ΓΕΣ

Μέλος από: 12/Νοεμβρίου/2005
Πόντοι: 10743
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (1) Thanks(1)   Παράθεση Nassos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 18/Δεκεμβρίου/2020 ώρα 18:31
Σε εμάς έλεγαν η ακτινογραφία είναι έγκυρη για ένα 6μηνο.
Επιστροφή στην κορυφή
HLEKTROLOGOS Δες τη Λίστα
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης

Μέλος από: 27/Φεβρουαρίου/2010
Θέση: AΘΗΝΑ
Πόντοι: 1077
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση HLEKTROLOGOS Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 18/Δεκεμβρίου/2020 ώρα 18:42
Αρχικά αποστάλθηκε από Nassos Nassos Έγραψε:

Σε εμάς έλεγαν η ακτινογραφία είναι έγκυρη για ένα 6μηνο.
Για απλες περιοδικες εξετασεις ισχυει περασμενου εξαμηνου
Για υγειονομηκες επιτροπες 1 μηνα
Για υγειονομικες επιτροπες για κριση ικανοτητας και σχολεία εκπ/σης της ιδιας ημερας.
Επιστροφή στην κορυφή
Δερμάτινος Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 14/Σεπτεμβρίου/2020
Πόντοι: 20
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Δερμάτινος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 18/Δεκεμβρίου/2020 ώρα 18:54
Αρχικά αποστάλθηκε από HLEKTROLOGOS HLEKTROLOGOS Έγραψε:

Για απλες περιοδικες εξετασεις ισχυει περασμενου εξαμηνου
Για υγειονομηκες επιτροπες 1 μηνα
Για υγειονομικες επιτροπες για κριση ικανοτητας και σχολεία εκπ/σης της ιδιας ημερας.
Αρα με ενος μηνα ακτινογραφια ειμαι κομπλε θαρρω.

Επεξεργάστηκε από Nassos - 18/Δεκεμβρίου/2020 ώρα 22:49
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 16 1718

??af?µ?ste?te st?? d??t?a?? t?p? Ellinikos-stratos.com