Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Μετατάξεις στο στρατό

Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 28 2930
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
Λελαρχος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Λελαρχος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 06/Ιουλίου/2020 ώρα 17:11
Καλησπέρα, έχω και εγώ μια ερώτηση. μπορω άμα έχω υπηρετήσει πχ 164 μέρες σε έναν κλάδο και έχω αναβολή να αλλάξω σώμα; πχ από αεροπορία στρατο ξηράς
Επιστροφή στην κορυφή
βασιλης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση βασιλης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 13/Οκτωβρίου/2020 ώρα 14:40
Καλησπερα, ξερει κανεις να μου πει ποια ειναι η διαδικασια για να παω απο το πολεμικο ναυτικο στον στρατο ξηρας; Ευχαριστω
Επιστροφή στην κορυφή
mand7s Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση mand7s Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Νοεμβρίου/2020 ώρα 21:50
Καλησπέρα σε όλους. Έχοντας γνώση ότι βάσει ΦΕΚ απαγορεύονται οι μετατάξεις από το ένα σώμα στο άλλο, πιστεύετε ότι σε περίοδο προεκλογική είναι πιο εύκολο και δυνατό να πραγματοποιηθεί αυτό; Αν γνωρίζει κανείς από προηγούμενη εμπειρία να μας πει.
Επιστροφή στην κορυφή
MIKE Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση MIKE Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 23/Δεκεμβρίου/2020 ώρα 15:48
Ξερει Κανεισ Παλιοσ Αν Γινεται Αν Γινεται αλλαγη οπλου Απο Πυροβολικο Σε πεζικο
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 28 2930

??af?µ?ste?te st?? d??t?a?? t?p? Ellinikos-stratos.com