Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Δεν μπορώ να συνδεθώ

Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 8 910
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
Nassos Δες τη Λίστα
Α/ΓΕΣ
Α/ΓΕΣ

Μέλος από: 12/Νοεμβρίου/2005
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 10846
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Nassos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 20/Σεπτεμβρίου/2019 ώρα 23:38
Ενεργοποιημένος είσαι, αλλά φαίνεσαι ως TheloNaPaoSnd
Επιστροφή στην κορυφή
ThelonaPaoSnd Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ThelonaPaoSnd Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 21/Σεπτεμβρίου/2019 ώρα 08:15
Έχεις δίκιο, άργησα να το καταλάβω, είχα στείλει μήνυμα στον yandr να μου το αλλάξει, αλλά και αυτό το username βάζω στην φόρμα και δεν μου βγάζει κωδικό, μάλλον από εκείνα τα πράσινα γράμματα που λέγονται ''κωδικός ασφαλείας''.
Επιστροφή στην κορυφή
ThelonaPaoSnd Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ThelonaPaoSnd Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 30/Σεπτεμβρίου/2019 ώρα 16:27
Ακόμα δεν με δέχεται, έχω να μπω κοντά ένα μήνα.
Επιστροφή στην κορυφή
jimtsi Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση jimtsi Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 30/Σεπτεμβρίου/2019 ώρα 17:53
Καλησπέρα προσπαθώ να συνδεθώ και δεν με αφήνει και όταν πάω να βγάλω νέο passwors μου βγάζει σφάλμα αποστολής email
Επιστροφή στην κορυφή
Τασος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Τασος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 01/Σεπτεμβρίου/2021 ώρα 16:37
Καλησπέρα, είμαι από το 2012 στο φόρουμ αλλά εδώ και καιρό γράφω ως επισκέπτης γιατί δεν μπορώ να συνδεθώ, μπορεί να με βοηθήσει κάποιος αν του πω το username μου για να ανακτήσω το λογαριασμό μου;
Επιστροφή στην κορυφή
PRODEATOR Δες τη Λίστα
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας

Μέλος από: 23/Μαΐου/2011
Θέση: Γ' ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 140
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση PRODEATOR Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 06/Σεπτεμβρίου/2021 ώρα 15:20
Ευχαριστώ φίλε Yandr για τη βοήθεια.
Είς οιωνὸ ς άριστος, αμύνεσθαι περὶ πάτρης
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 8 910

??af?µ?ste?te st?? d??t?a?? t?p? Ellinikos-stratos.com