Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Κακή χρήση αναβολής;

Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 30 3132
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
Roland Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Roland Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Απριλίου/2022 ώρα 00:38
Χαίρεται, έχω μια απορία.
Φοιτώ σε Ι. Ε. Κ. Τουριστικών Επαγγελμάτων, το οποίο μαζί με την υποχρεωτική πρακτική άσκηση ολοκληρώνω τον Οκτώβριο. Η αναβολή που έχω λάβει για λόγους σπουδών ισχύει μέχρι 31/12/2024, αλλά λόγω οικονομικών αναγκών θέλω να εργαστώ είς πέραν της αναβολής μου. Θα υπάρξει κάποιο πρόβλημα για τα 2 χρόνια που δε θα την διακόψω για να καταταχθώ ή με προσκόμιση της βεβαίωσης που θα λάβω απ' την σχολή είμαι καλυμμένος;
Επιστροφή στην κορυφή
Fsasa Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Fsasa Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Απριλίου/2022 ώρα 02:25
Με την βεβαίωση ολοκλήρωσης σπουδών είσαι καλυμμένος.
Επιστροφή στην κορυφή
Roland Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Roland Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Απριλίου/2022 ώρα 09:15
Ευχαριστώ πολύ!
Επιστροφή στην κορυφή
nenos111 Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 01/Απριλίου/2022
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 27
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση nenos111 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Απριλίου/2022 ώρα 10:07
Αρχικά αποστάλθηκε από Roland Roland Έγραψε:

Χαίρεται, έχω μια απορία.
Φοιτώ σε Ι. Ε. Κ. Τουριστικών Επαγγελμάτων, το οποίο μαζί με την υποχρεωτική πρακτική άσκηση ολοκληρώνω τον Οκτώβριο. Η αναβολή που έχω λάβει για λόγους σπουδών ισχύει μέχρι 31/12/2024, αλλά λόγω οικονομικών αναγκών θέλω να εργαστώ είς πέραν της αναβολής μου. Θα υπάρξει κάποιο πρόβλημα για τα 2 χρόνια που δε θα την διακόψω για να καταταχθώ ή με προσκόμιση της βεβαίωσης που θα λάβω απ' την σχολή είμαι καλυμμένος;

Κανένα πρόβλημα δεν θα υπάρξει. Απλά είσαι υποχρεωμένος με τη λήξη της αναβολής και πριν την κατάταξη σου να καταθέσεις βεβαίωση σποδών

Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 30 3132

??af?µ?ste?te st?? d??t?a?? t?p? Ellinikos-stratos.com