Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Βυσματικές Δ ΕΣΣΟ (2021)

Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 2 34
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
Σταθης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Σταθης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 23/Νοεμβρίου/2021 ώρα 10:52
Ποιος κάθεται ακόμη 15 μέρες στο νησί ... Θα πάρω ένα τηλ αν δεν έχει βγει φπ μέχρι την Παρασκευή και θα σας ενημερώσω
Επιστροφή στην κορυφή
Σταθης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Σταθης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Νοεμβρίου/2021 ώρα 16:20
Παιδιά ξέχασα να ενημερώσω επειδή έτρεχα για υπογραφές το φπ εμένα βγήκε σήμερα οπότε καλές μεταθέσεις συγκεκριμένα Πέμπτη με πήραν τηλ ότι είναι κομπλέ η μετάθεση και σήμερα ήρθε το φπ
Επιστροφή στην κορυφή
Σταυρο Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Σταυρο Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 25/Νοεμβρίου/2021 ώρα 12:41
Έχουν έρθει γενικά οί μεταθέσεις στα στρατόπεδα ;
Επιστροφή στην κορυφή
Σταθης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Σταθης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 25/Νοεμβρίου/2021 ώρα 17:30
Εμένα η δικια μου ήρθε παρασκευή 19 του μήνα απλά επειδή ήμουν σε άδεια μέχρι 23 του μήνα γύρισα και πήρα το φπ σήμερα και Κυριακή μπαίνω στο καινούργιο στρατόπεδο
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 2 34

??af?µ?ste?te st?? d??t?a?? t?p? Ellinikos-stratos.com