Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Δικαιούνται υποτροφία οι σπουδαστές των ΑΕΝ;

Απάντηση Απάντηση
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
mastoras47 Δες τη Λίστα
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος

Μέλος από: 21/Οκτωβρίου/2020
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 18
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση mastoras47 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: Δικαιούνται υποτροφία οι σπουδαστές των ΑΕΝ;
    Αποστολή: 27/Αυγούστου/2021 ώρα 10:05
Γεια σε όλους.

Σήμερα βγήκαν τα αποτελέσματα και είδα πως τα πήγα αρκετά καλά! Αναρωτιέμαι λοιπόν αν υπάρχει κάποια ευκαιρία για τους πρώτους στις ΑΕΝ έτσι γιατί κρίμα είναι να πάνε τζάμπα τόσα μόρια.
Επιστροφή στην κορυφή
fsafsa Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση fsafsa Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 27/Αυγούστου/2021 ώρα 15:58
Αρχικά αποστάλθηκε από mastoras47 mastoras47 Έγραψε:

Γεια σε όλους.

Σήμερα βγήκαν τα αποτελέσματα και είδα πως τα πήγα αρκετά καλά! Αναρωτιέμαι λοιπόν αν υπάρχει κάποια ευκαιρία για τους πρώτους στις ΑΕΝ έτσι γιατί κρίμα είναι να πάνε τζάμπα τόσα μόρια.

Τι να πούνε και οι υπόλοιποι που έχουνε περάσει σε Ιατρικές Σχολές, ΗΜΜΥ κτλπ.

To ερώτημα είναι γιατί μπήκες εσύ στην ΑΕΝ, επειδή έβγαλες πολλά μόρια και νομίζεις πως θα έχεις παραπάνω πλεονεκτήματα ή επειδή αγαπάς την θάλασσα; Δεν σε βλέπω να αντέχεις μετά το πρώτο μπάρκο αν μπήκες για το πρώτο.

Επιστροφή στην κορυφή
mastoras47 Δες τη Λίστα
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος

Μέλος από: 21/Οκτωβρίου/2020
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 18
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση mastoras47 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 29/Αυγούστου/2021 ώρα 09:36
Αρχικά αποστάλθηκε από fsafsa fsafsa Έγραψε:

Τι να πούνε και οι υπόλοιποι που έχουνε περάσει σε Ιατρικές Σχολές, ΗΜΜΥ κτλπ.

To ερώτημα είναι γιατί μπήκες εσύ στην ΑΕΝ, επειδή έβγαλες πολλά μόρια και νομίζεις πως θα έχεις παραπάνω πλεονεκτήματα ή επειδή αγαπάς την θάλασσα; Δεν σε βλέπω να αντέχεις μετά το πρώτο μπάρκο αν μπήκες για το πρώτο.

Με ξές και με λες οτι δεν θα αντέξω; Όχι, η ΑΕΝ ήταν η μονή μου επιλογή και πολύ απλά ήθελα στις πανελλήνιες να δώσω τον καλύτερο μου εαυτό. Επίσης έφτασα και 100 κιλά bench press Έτσι για να είναι η προετοιμασία μου πιο σφαιρική. Καλά το διατύπωσες όμως. Θα έχω η δεν θα έχω κανένα πλεονέκτημα για τον κόπο μου;
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση

??af?µ?ste?te st?? d??t?a?? t?p? Ellinikos-stratos.com